Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek pozitív a tesztem? fórum

Szerintetek pozitív a tesztem? (beszélgetős fórum)


14. Boszi4
2021. dec. 9. 08:51

Ó, sajnálom. 😔 Igen, ez a kockázat, ha korán tesztel az ember. Bíztam benne, hogy pozitív lesz a kimenetele.


Új hónap, új esély!🤞

2021. dec. 9. 08:34
Szia, teszteltem igen de egyértelműen negatív sajnos. Nembaj, majd legkozelebb 😊.
12. Boszi4
2021. dec. 9. 08:13

Hejhó!


Teszteltél reggel? 🙂


Kedves Hajni, sajnálom ami Veled történt. Nos igen, én is pont ilyen okok miatt várom ki most a napját. Azóta sikerült teherbe esni? 🙂

11. bphajni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 17:29

Szia. Óvva intelelek a kapkodástól, ez még bármi lehet. Hasonlóan türelmetlen voltam én is, a mensi elôtt volt jónéhány ilyen tesztem. Aztn a várt mensi után két nappal, amikor vérezni kezdtem, kórházba mentem ott meg nem láttak semmit, két napig nyugtatóztak hogy egyáltalán haza merjenek engedni. Lehet kémiai terhesség is, nagy pofáraeséssel.

A legnagyobb jóindulattal mondom, légy türelmes :)

10. Boszi4
2021. dec. 8. 13:13
Köszi. Talán hamar eltelnek a napok. (Én sem vagyok az a türelmes fajta.) 😀
2021. dec. 8. 13:10
Ígylesz koszonom. Neked is sok sikert! 😊
2021. dec. 8. 13:07
Mindenképp tudasd az eredményt! Drukkolok🤞🤞🤞
2021. dec. 8. 13:05
Első lenne igen, izgulok nagyon 😁
2021. dec. 8. 13:04

Köszi.🙂


Ó, akkor tessék holnap ELSŐ mintából tesztelni. Van egy olyan érzésem, azt már nem kell nagyítóval keresni.🙃


Első babóca?

2021. dec. 8. 13:00
Szorítok! :* Hát az lett gyanus hogy ejjelente nemtudok aludni es egyaltalan nincs etvagyam... Nemtudom osszefugg e a 2dolog..azert csinaltam meg.. Csak az a baj hogy nem elso vizeletbol :D reggel olyan komas voltam hogy mar a wcn ulve jutotr eszembe h nincs nalam a tesztem :D
2021. dec. 8. 12:57

Tudom miről beszélsz.. 🙂

Igen, lehet. Első babámnál én is 2 nappal menzi előtt teszteltem, mert kicsit barnáztam, ami sosem fordult még elő addig. Ez lett gyanús. Nagyon hasonló volt az én tesztem is.


Nekem jövő hét végén lesz esedékes a tesztelés. Kistesó projekt, első hónap. 🙂


Csinálj 2 naponta (ha nem bírod ki, naponta) 😉 tesztet és látod erősödik-e. Drukkolok!


Esetleg gyanús tüneteid vannak?

2021. dec. 8. 12:52
2 nap mulva :) tudom hogy koran teszteltem de turelmetlen voltam mar :/ ebbol meg lehet eros pozitiv?
2021. dec. 8. 12:46

Szia.


Én is látom a halvány vonalkát. 🙂

Mikor kellene megjönnie?

2021. dec. 8. 12:40
Halványan látni csak :/ itt a link [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook