Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek Pharmatex hüvelytablettával lehet egyidejűleg síkosítót használni? (pl mentholos Durex Play) fórum

Szerintetek Pharmatex hüvelytablettával lehet egyidejűleg síkosítót használni? (pl mentholos Durex Play) (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 10. 12:11
:) na szóval teafás síkositóval is minden rendben nem semlegesítette, de a végeredmény(szag) nagyon gáz ezért nem ajánlom az együtt használatát
20. Siriusblack (válaszként erre: 14. - Krisztocza1990)
2010. okt. 9. 15:02
Ez megnyugtató. Mondjuk már olajal együtt használtuk és nem volt semlegesítő hatás, visszont most teafás síkosítóval használtuk, a végeredmény másnap reggelre viszont nagyon büdi volt ott... Reméljük h most sem lesz semmlegesítő hatása. Amúgy meg 1 éve használjuk a kúpot gond nélkül néha kapszulát használtunk, de az nagyon nagy, meg nem síkosit annyira.
2010. júl. 5. 11:37
sziasztok!!lenne egy olyan kérdésem....hogy párommal használtuk ezt a pharmatex gyogyszert és ö elment bennem...és hogy igy terhes lehetek???légyszi irjatok
18. Berbooo (válaszként erre: 10. - Knoki)
2009. dec. 18. 06:47

ha egy pillanattal elélvezés előt huzza ki a pasas és nem élvez beléd akkor jöhet a következő menet és se ujj kúp nem kell és trutyi se lesz sok.

mi igz csináltuk anno

17. Berbooo (válaszként erre: 16. - Ency Cica)
2009. dec. 18. 06:44
hú későn irok de inkább menj mert neméri meg ilyenen spórolni sem időt sem pénzt sem energiát
2009. dec. 14. 20:15
Ha valaki olvassa segítség kéne.:(Hát az a helyzet hogy Pharmatex hüvelytablettával védekeztünk és hát előtte olyan 4 órával én tusfürdővel fürödtem kádban szóval hát lehet hogy elbontotta.Most azon gondolkodom hogy menjek-e sürgősségi fogamzásgátlóért.Ha van valakinek ötlete szóljon mert már ideges vagyok ettől és a legrosszabb hogy nem szakítottuk meg.
15. vvicus
2009. szept. 16. 11:52
Ezek a hüvelytabletták semmiféle mellékhatással nem járnak együtt? És senki nem ismer olyat, aki sok olyan embert ismer, akik ez mellett teherbe estek? A fogamzásgátló tablettától minden bajom volt, most valami mást akarok keresni, az óvszert nem szeretjük. Babával meg még sajnos várnunk kellene.
2009. márc. 28. 14:41

sziasztok!

igen lehet használni síkosítót(akár mentolos,akár ízesített,akár sima)!

én is használok és nincs semmi "semlegesítő hatása"

szóval nyugodtan használj!!!:)én lassan 4éve használok, eddig nem volt vele baj:)

de amúgy a papíron tényleg rajta van...!!:)

13. szanád (válaszként erre: 12. - 9662f432c7)
2009. márc. 2. 13:31
én sem bíznék benne ....
2009. márc. 2. 13:19

Sztem ez egy olyan kérdés, aminek logikusan rajta kéne lenni a betegtájékoztatón, lévén h a készítmény milyen funkciót lát el, esetleg felmerül, h síkosítót is használna vki. Neten semmi infót nem találtam, a pharmatex.hu oldalon volt egy e-mail, oda írtam, a nő válaszolt és azt írta, h síkosítót ne használjak mellé, mert csökkentheti a hatását.

De ha hallgattok rám, ezt a hülye tablettát egyáltalán nem használjátok, se síkosítóval se nélküle. Én is és unokatesóm barátnője is nagyjából egyszerre kezdtük el használni, én túl vagyok egy abortuszon :( ő pedig lassan 4 hónapos terhes...

2008. okt. 3. 09:00

Valóban 3 óra hosszáig hat a hüvelytabi, de akkor is újat kell felhelyezni, ha a 3 órán belül történik az újabb akció! Én ezt már megkérdeztem pontosan dokitól & gyógyszerésztől is! Csak mondjuk már az 1. aktus után is ott a saját nedved, meg a tabi feloldódva és még a férfi "terméke2 is... Szóval ebbe a "trutyiba" kell még egy tabit felnyomni.... Kivitelezhető, csak kicsit "sok"!

Mondjuk az én számomra azért fura kicsit, hogy minden akciónál új tabi kell, mert speciel azt senki nem tudja, hogy melyik pasiból mennyi sperma távozik egy ejakuláció során?! Nem igaz? Szóval már az is érdekes kérdés, hogy 1 tabi mennyi "anyaghoz" elég?

10. knoki
2008. okt. 3. 01:03
Sziasztok! Kérdés,hogy a hüvelytabletta 3órán keresztül hat,azonban hogy ha ismételt közösülés történik, még egy tablettát fel kell helyezni! De vajon az újabb tablettát már a 3. órán kívül kell-e használni,avagy még a 3 órán belül?
2008. jún. 23. 09:05
én eddig bármilyen hüvelytablettával is találkoztam, abba bele volt írva, h NEM ajánlják az egyéb szerek egyidejű használatát.
2008. jún. 23. 07:22
Akkor már miért nem használsz Pharmatex fogamzásgátló krémet? Krém jellegénél fogva eleve síkosít... (én ezt használom és bevált)
7. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 4. - *Nina*)
2008. máj. 26. 15:54
Nem tudom, hogy felboritja-e, de olyan asvanyi olajakat tartalmaz, amit en a boromre sem kenek fel, nemhogy "oda".
2008. máj. 26. 15:42
Egyébként asszem a pharmatex használati útmutatójába le van írva, de most nincs nálam a papír.:S
2008. máj. 26. 15:40
Szerintem lehet használni, mivel óvszert is lehet, és általában azokon is van sikosító. De sztem maga a pharmatex is annyira benedvesít, hogy nincs szükség ilyenekre.
2008. máj. 26. 15:31
Engem az érdekelne, hogy egy idő után a síkosító nem borítja fel a hüvely belső egyensúlyát?
2008. máj. 21. 15:25
szerintem lehet,ha nem lehetne akkor vagy a pharmatex használti utasításáan írnák,és abban nincs ilyen megemlítve,vagy a síkosítón írnák,hogy mire kell vigyázni.De a patikáa,egész iztos megtudják neked mondani.
2008. máj. 21. 13:45
Tehát a sikosító nem gyengíti vagy szünteti meg a tabletta spermaölő hatását? Próbálta már valaki együtt a kettőt?
2008. máj. 21. 13:43
Szerintetek Pharmatex hüvelytablettával lehet egyidejűleg síkosítót használni? (pl mentholos Durex Play)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook