Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek normális vagyok?! fórum

Szerintetek normális vagyok?! (beszélgetős fórum)


1 2
45. zsujo
2009. okt. 8. 15:06
Én is gratulálok a babádhoz. De hidd el tőlem (hormon)túltöltöttebb p....a terhesség alatt nem nagyon van. Én most várom a másodikat. Mind a kettő hirtelen érkezett és nem igazán tudtam felkészülni rá. A kislányom két éves múlt. Elbőgtem magam amikor megtudtam, persze nem a boldogságtól. Új munkahely, apa másik városban dolgozott és lakott. Másfél éve nem szedtem a gyógyszert, akkor nem akart jönni. Miért a legrosszabb pillanatban, csak ezt kérdeztem magamtól? Mi lesz a munkahelyemmel. Ez volt a legjobb munkám és fönököm eddig. Apa hazaköltözött persze munka nélkül. 8 hónapig nem volt állása. Nem lehetett csodálkozni, hogy be vagyok pánikolva. De a hormonok is tehettek róla. Ebben biztos vagyok. Apa is ezzel nyugtatta magát, amikor valamiért éppen leteremtettem. Aztán megszületett Luca. Ennél jobb dolog még soha nem történt velem. A világ legszebb gyereke. Mindenki ezt mondta. Ő akart jönni. Lehet, hogy a pillanat nem volt megfelelő, de ő mindent megváltoztatott. Imádom. És semmit nem bántam meg. A második gyerek terhességi tesztjénél is bőgtem. Persze nem a boldogságtól. De tudom, hogy ugyanúgy fogok érezni vele kapcsolatban és őt is egy ajándéknak fogom tartani. Ja még annyit, hogy a második gyógyszer mellett jött össze. Ő is jönni akart!!!!!
44. bebekriszti (válaszként erre: 1. - 0f030c656b)
2009. okt. 6. 23:38
Gratulálok a babához! De hidd el fogalmad sincs még róla mi előtt állsz és mi minden vár még rád ! Így ne félj tőle! Elég lesz majd akkor idegeskedned! Jelenleg élvezd a terhességed minden percét,mert ennél gyönyörűbb dolog nincs a földön!!!
2009. szept. 30. 19:33
Szia! Gratulálok a babához! Szerintem is teljesen normális ez,hogy egyik pillanatban sírsz utána nevetsz. Én is így voltam végig a terhességem alatt. Már 11 hónap eltelt a szülés óta és még mindig néha ezt csinálom! Na,szerintem ez a nem normális! :-)
42. 39ff6fe670 (válaszként erre: 40. - Cirbolya2)
2009. szept. 30. 10:26

írd be a keresőbe: terhesség jelei


és ki fogja dobni :)


a fórum címe: terhesség jelei a fogantatástól számítva két hétig

2009. szept. 30. 10:25
[link] ja itt a lenyeg:))
2009. szept. 30. 10:24

majd kiderul...bizakodunk... elevensors hol talalom azt a topikot? nem vagyok jartas ezen az oldalon, ma talaltam ra eloszor:)

Picit mas: keresgettem videokat a fogantatasrol-terhessegrol... talaltam egy rendkivul jo sorozatot, gondoltam megosztom veletek, hatha mas is kivancsi ra, ilyen jol elmagyarazva-szemleltetve meg nem lattam videot a temaban!!! Amugy mar a hasam is szur hol itt hol ott.. jo lenne ha nem csak bebeszelnem, majd elvalik

39. pemete (válaszként erre: 37. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:23

:DDDD Ne félj nem röhög sokáig, majd mikor jönnek a hisztik, meg a túlérzékenység, amit rajta vezetsz le, az már nem leszolyan humoros neki:p

Dehát had szokja, készüljön csak, egy 2 éves gyerek sokkal durvább dolgokatis csinál:DD

38. 39ff6fe670 (válaszként erre: 37. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:21
Ha van kedved, keresd meg a topicot ahova azok a kismamák írnak akik abban a hónapban szülnek mint te. :) Jó dolog ,egosztani egymással a tapasztalatokat.
2009. szept. 30. 10:19

Na jó, akkor mégis normális vagyok :)


Apuka szerint is, akinek meg nem lehet letörölni az önelégült vigyort az arcáról...és persze meg van győződve róla, hogy ő csak fiút tudott gyártani :)


Még az a ma reggeli első rosszullétem is tetszett neki, mert olyan "aranyosan" öklendeztem.

Hát el tudom képzelni... :)

36. 0f030c656b (válaszként erre: 31. - Cirbolya2)
2009. szept. 30. 10:16

Szia!


Most jutottam odáig, hogy már látok a sok könny után...szóval mint friss kismama el tudom neked mondani, hogy nekem is volt olyan közti vérzés szerű vmi. éppen csak 3 napig nagyon pici, halvány rózsaszín, néha még annyi se. A dokim szerint ez lehetetett a beágyazódás ideje körül...

Remélem nálad is hasonló a helyzet.

Sok sikert, és kevesebb hormonos sírást, mint nekem... :)

35. hofferke (válaszként erre: 31. - Cirbolya2)
2009. szept. 30. 10:15

Enyhe vérzés lehet a beágyazódáskor is, tehát szerintem csak nyugi és várj még min. 3 napot, majd tesztelj megint, ha addig nincs változás.

Sok sikert! :)

34. 39ff6fe670 (válaszként erre: 31. - Cirbolya2)
2009. szept. 30. 10:15

"Terhesség jelei a fogantatástl számítva két hétig"


egy menő fórum a kérdéseid megválaszolására. :)

2009. szept. 30. 10:13

Gratulálok,és csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!:)

Fél évig készült a baba,aki most itt rugdos a pocimban. Mégis a 12.hétig szó szerint pánikrohamaim voltak,és depi voltam. Aztán jött a második trimeszter,ami maga volt a csoda!!!! És most a harmadikban újra jönnek a hangulatingadozások,a félelem,a szorongás! De emellett hihetetlenül boldog is vagyok. Köszöntelek a való világban,ilyen a terhesség!:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

32. hofferke (válaszként erre: 26. - Kittycat2)
2009. szept. 30. 10:13
Ez rám is igaz volt szülés után, mindig csak bőgtem ha magam maradtam! :)
2009. szept. 30. 10:12
sziasztok! Nem talaltam a kerdesemnek megfelelo topikot, de szerintem Ti is tudtok segiteni. . . Babaval probalkozunk, mar 2 napja kesik ami jo, (ciklusom rendszeres 32 napos)de kb 10 napja volt koztes verzesem kb 8napig tartott nagyon ehyhen. . . Nekem meg ilyen nem volt mar sok-sok eve. . . csinaltam tesztet, de az negativ. . talan meg tul korai tesztelni?? Remenykedhetek szerintetek? Azt a verzest nem tudom hova rakni. . Koszonom
30. hofferke (válaszként erre: 1. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:11

Szia!


Én is gartulálok neked, és szeretnélek megnyugtatni, hogy teljesen normális vagy! :) Én a szülés kiírt időpontjához közeledve voltam ugyanígy (bár nem sírtam). Mindig azon aggódtam, hogy jól fogom-e csinálni, biztos, hogy jól döntöttünk-e, mert már sose lesz úgy ahogy régen volt. Ezen mindenki átesik, ki előbb, ko utóbb.

Jó egészséget, sok boldogságot, és élvezd ki minden egyes percét a babavárásnak! :)

29. körömvirág (válaszként erre: 1. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:09

Persze, hogy normális vagy. Egy hormonoktól túltengő kismama:-) és ez még csak a kezdet :-)))) Nekem volt olyan, hogy azon kezdtem el bőgni, hogy ráncos volt a függöny, de tényleg, na meg a hal ízű kávémról már ne is beszéljünk!

Gratulálok!

28. Kata75 (válaszként erre: 1. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:09

Szia!


Először is gratulálok a kis babszemedhez!:)


Nekem lombikbabáim vannak, tehát igen hosszú út vezetett hozzájuk, és mégis ugyan ezt éreztem. Az érzéseid teljesen természetesek, és hidd el igenis normális vagy:))


További nagyon kellemes babavárást kívánok!

27. 39ff6fe670 (válaszként erre: 18. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:08

hú de dolgoznak a hormonok :D

..ez aranyos


én is gratulálok :)

2009. szept. 30. 10:08
Én végigbőgtem a terhességet, a hormonok okozzák, nyugi. Teljesen normális vagy. A végén már MINDENEN sírtam. De ezt szó szerint értsd. :) A szülést követő első hat hétben pedig ez még inkább felerősödött, aztán egyszer csak elmúlt. A hormonok játéka, ha tudatosítod magadban, könnyebb lesz. És persze gratulálok én is. :)
25. 8559ed0e1b (válaszként erre: 1. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:06

Igen,normális vagy!:))

Ezt a hormonok teszik,és még fokozódhat:)

Gratulálok!

2009. szept. 30. 10:06
szerintem attól ijedtél meg hogy te mindent szépen előre terveztél miközben ő már rég döntött magyarán te még csak a tudatig jutottál el hogy akarod őt ő meg már benned volt:) én pl évekig dokihoz jártam és azon kívül hogy gyógyszert írt fel mást nem csinált pl vérvétel,spermavizsgálat stb semmit amikor másik orvost választottam és az kijelentette hogy először apucit vizsgályuk aztán engem és majd eldöl hogy mi a következő lépés apánál kiderült hogy tökéletes(azóta is ezt hallom hogy"nekem orvos mondta hogy tökéletes vagyok":)) na és mikor én mentem hogy megvizsgályon kiderült terhes vagyok:) hát kb én is ezt éreztem mint te remegtem a félelemtől mert a tervek mások voltak:) aztán lenyugodtam.Most elsősorban 3 hónapos koráig vigyázz mindennel mert könnyen elmehet sajnos én elveszítettem az akkorit:( de azóta van két ördögfiókám:) szóval gratulálok és egészséget nektek
23. csutkababa (válaszként erre: 1. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:05

szia,ha ketsegeid vannak akkor olvass bele a naplomba, a bonyolult helyzetembe,es azonnal nem fogsz sirni, hanem orulni fogsz. sirni nekem van okom, de nem birok, mert kesz vagyok idegileg.


ne sirdogalj,orulj a kis eletnek,ami benned van.

ha minden jol mukodik a parodall,akkor semmi okod a sirasra.


olvass bele a naplom par utolso bejegyzesebe, mindjart elfelejted asirast, es rajossz, te nagyon szerencses helyzetben vagy.

nem ugy mint en...

2009. szept. 30. 10:05

Nyugi!


Tényleg csak a hormonok. Óvakodj a babás-kutás-macskás reklámoktól, mert azok is kihozzák belőled a "legrosszabbat". :-)


Gratulálok! :-)

21. Tildus31 (válaszként erre: 1. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:04

Szia,


azért van ez, mert most jön elő a felelősségtudat, hogy szülő leszel, és felelősséget kell vállalnod egy életért.hogy jól felneveld, mindent megadj neki amit lehet. Ez teljesen természetes, én is így éreztem. És úgy érzem jó úton haladok. mostmár egy éves a kisfiam

20. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 1. - 0f030c656b)
2009. szept. 30. 10:04
ez teljesen normális!! mivel most tudatosult benned ez az egész..
2009. szept. 30. 10:04
Gratulálok! Nyugi, totál normális vagy, sőt!!! Teljesen rendben van, hogy félsz, mi lesz, azért most sok minden változni fog... Az meg, hogy bőgsz mindenen, a hormonbuli hatása... Én képes voltam a reklámokon is bőgni!!! :D
18. 0f030c656b (válaszként erre: 14. - OlíviaAnna)
2009. szept. 30. 10:04

Tudom, hogy a párom szeret...lakásunk, kocsink, mindenünk van... Anyagi oldalról talán csak amiatt félek, hogy most nincs munkája szegénynek. De ezerrel kerei, és remélem most már talál is.


Köszönöm mindenkinek a gratulációt, akkor ezek szerint nem vagyok teljesen hülye. :)


Na, most meg azon sírok, hogy ennyien gratuláltatok, és bíztattok. áááá....én már csak bőgni tudok... :)

2009. szept. 30. 10:03
Gratulálok! Nyugi, totál normális vagy, sőt!!! Teljesen rendben van, hogy félsz, mi lesz, azért most sok minden változni fog... Az meg, hogy bőgsz mindenen, a hormonbuli haása... Én képes voltam a reklámokon is bőgni!!! :D
2009. szept. 30. 10:03
Egyébként én is gratulálok!!! Majd ha a karodban lesz a kisbabád fogsz rádöbbenni, hogy az a boldogság amit átélsz, nagyobb, mint amit a legmerészebb álmaidban sejtettél. Én soha nem gondoltam volna, hogy ekkora öröm az anyaság.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook