Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek normális ha valaki 1 évben, legalább ötször utazik nyaralni? fórum

Szerintetek normális ha valaki 1 évben, legalább ötször utazik nyaralni? (beszélgetős fórum)


14. matys
2011. febr. 11. 09:18
Jo neki ,hogy megteheti,hogy nincs más gondja!De a boldogság nembiztos hogy a nyaralástol-és a pénztol fugg....Szerintem mindenesetre tovább kel tudni lépni a multon és csak az a fontos hogy Te és a gyerkoc meglegyetek és hogy a ,,volt,,párod torobjon a gyerekével.Azt hogy most meg mit csináll-hova megy csak rá tartozik....
2009. jún. 2. 21:45
Jó neki hogy megteheti. Ha nekem is lenne miből, én is tuti utazgatnék.
12. a1baa7edcc (válaszként erre: 11. - Lojoka)
2008. dec. 25. 21:08

Akkor felejtsd el oket, torodjon az ex a gyereketekkel es lepj tovabb, nincs jelentosege, hogy mit csinal a jelenlegi parja.

Szerintem igy tudsz elore haladni a sajat eleted tekinteteben.

11. lojoka (válaszként erre: 10. - A1baa7edcc)
2008. dec. 25. 21:05
Igyekszem!! Csak hát 14- évet voltunk együtt, s ilyenkor felelevenednek a dolgok...No és azért dőlt be, mert jött a gyerekük egy - két hónap után, s én kiraktam a szűrét. Szóval ez a választása maradt.
10. a1baa7edcc (válaszként erre: 5. - Lojoka)
2008. dec. 25. 21:02

Jaaa :)

Akkor a kerdes nem is az, miert utazgat a no, hanem hogy a (ex)ferjed miert dol be egy ilyesmit igero nonek? A ferjed jellemet is merlegre kellene raknod.

2008. dec. 25. 21:01
én is eljutok minden évben de milyen jo lehet már gondol egyet az ember és elmegy nem pedig honapokig gyüjtöget rá :)
8. lojoka (válaszként erre: 6. - Punkvirág)
2008. dec. 25. 20:58

Szerintem is jó lehet!! Én is utazgatnék ha megtehetném. Bár azért nyaralni és sielni így is eljutok.

Csak a mennyiség?!

2008. dec. 25. 20:57
Szerintem abszolut normalis! En is nagyon imadok utazni es folyton uton lenni! Az az eletem!
2008. dec. 25. 20:55
szerintem ez nagyon jó, én is szivesen bejárnám a világot, de bármekkora vagyont örökölnék, dolgoznék különben ugy érezném hogy semmi értelme h vagyok :S meg azért az is nézném hogy a gyerekemnek mi a legjobb, de mondjuk 2 éves gyerek nem fog emlékezni hogy merre járt. A Karácsony meg ünnep, kinek így, kinek úgy :)
5. lojoka (válaszként erre: 4. - A1baa7edcc)
2008. dec. 25. 20:55

:))))

mert a volt férjemmel van...s többek közt világkörüli utat igért neki ha, őt választja... de azért óvatosan érdeklődik a mi gyerekünktől, az anyagi helyzetünk iránt.

4. a1baa7edcc (válaszként erre: 1. - Lojoka)
2008. dec. 25. 20:52
Ez neked miert esik rosszul?
2008. dec. 25. 20:46

Esetleg kimaradt valami a gyerekkorából, azt szeretné az utazásokkal pótolni.

???

Pl. nem kapott elég szeretetet, vagy elkényeztették és most nem találja a helyét.

2. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Lojoka)
2008. dec. 25. 20:45
Nyilván normálisnak tartja, különben nem utazna.
2008. dec. 25. 20:43

Szerintetek, normális ha valaki 1 évben, legalább ötszőr utazik nyaralni?

Nem dolgozik, 10 éve örökölt egy kisebb vagyont.Gyereke is van már, még terhesen is utazott 10-18 órás repülő utakra...

Ez nem menekülés valami elől?! Számomra fura, ráadásúl karácsonykor is úton van a kicsi gyerekkel aki 2- éves, most épp Hong-kong- Fülöpszigetek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook