Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek normális dolog, hogy a szélessávú internet sebességét befolyásolja, az egyszerre megnyitott oldalak száma? fórum

Szerintetek normális dolog, hogy a szélessávú internet sebességét befolyásolja, az egyszerre megnyitott oldalak száma? (beszélgetős fórum)


10. kisfüles (válaszként erre: 8. - Remoni)
2012. febr. 17. 14:43

Kedves Remoni


Nagyon szépen köszönöm a köszönetet.Nagyon szívesen.

9. Remoni (válaszként erre: 4. - Bóbita2003)
2012. febr. 16. 15:57
Megmértem. Letöltésnél majdnem megvan a 10, de a feltöltés csak 0,54. Gondolom, akkor az én gépemben van a hiba. Most már csak ki kell deríteni mi...
8. Remoni (válaszként erre: 5. - Kisfüles)
2012. febr. 16. 15:51

Köszönöm, meg fogom próbálni a chrome-ot, hátha...

Én is a T-Home-nál vagyok.

2012. febr. 16. 13:50
Ha a upc nél vagytok, ne csodálkozzatok. Már nem a miénk ez sem.
6. kisfüles (válaszként erre: 4. - Bóbita2003)
2012. febr. 16. 13:49

Kedves Bóbita


Nagyon szépen köszönöm a választ.Tudod,sajnos körülbelül eddig jutottunk a szolgáltatóval(T-HOME),hogy ezt a weboldal címet megmondták.Akkor rögtön megnéztük,és csodák-csodája jó volt.Egy fél óra múlva már sokkal lassab volt.Ma például 12:37 perckor a letöltési sebesség 0:77,a feltöltési sebesség:0:68 volt.6 weboldal volt megnyitva.Szerintem ez nem jó,de hiába kérjük őket,soha nem tesznek semmit.

5. kisfüles (válaszként erre: 2. - Remoni)
2012. febr. 16. 13:40

Kedves Remoni


Nagyon szépen köszönöm,hogy válaszoltál.Én már kipróbáltam,az explorer és a mozilla több változatát is.Explorerből a 7-es,ami bevált,de sajnos,az is csak egy darabig.Körülbelül 2 hónapja újra kellett telepíttetnem a gépet.Itthon visszatettem,már közel sem volt olyan gyors,mint előtte.A Mozilla Firefoxok is használhatatlanul lassúak rajta.Most Google Chrome-ot használok,ezzel meg ez a baj.Szóval,sajnos nem tudom,hogy mit lehetne tenni.(azért a Chrome-ot szerintem érdemes lenne letölteni,hátha javul valamit a helyzet.)

2012. febr. 16. 13:36

Sajnos, sokszor nem tud a szolgáltató olyan forgalmat biztosítani, mint amire szerződést köt.

Nézd meg az aktuális sebességed a [link] oldalon.

Pl. egy ötmegás internetnél kb. 4 - 4.5 megabit jön át ténylegesen. Ha ennél jóval gyengébb, reklamálj.

(Nálunk az utcában simán megkötik a 10 Megára szóló szerződéseket, holott amikor én előzetesen bemérettem a szolgáltatóval, akkor azt mondták, hogy max 5 Megát tud a rendszerük ezen a területen.)

2012. febr. 16. 13:31
Én pár napja tapasztalom ugyanezt a problémát , teljesem mindegy melyik böngészőről vagyok, gyakorlatilag hosszú másodpercekre beáll a net .
2012. febr. 16. 13:27

Épp ezen mérgelődöm én is, ha kettőnél több ablak van nyitva, teljesen lefagy.

Én mozzillát használok, azon gondolkodom, nem-e azzal van inkább a baj..

2012. febr. 16. 13:24

Sziasztok


Ismét szeretném a segítségeteket kérni.1-én volt egy éve,hogy bevezették nálunk a szélessávú optikai internetet.Sajnos,nálunk jó néhány hónapja közel sem úgy működik,ahogy kellene.Ha 2 oldalnál több van nyitva egyszerre,akkor nagyon gyakran "lefagy"és a weboldal tetején megjelenik egy kiírás,hogy nem válaszol,valamint nagyon lelassul.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy írjátok meg nekem,hogy mi lehet a baj,és mit lehet tenni,hogy ez a probléma megoldódjon.Nagyon szépen köszönöm.

Sziasztok:Farkas Kriszti(kisfüles)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook