Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek normális dolog az, hogy minden menstruáció közben megy a hasam? Mit lehet ellene tenni? fórum

Szerintetek normális dolog az, hogy minden menstruáció közben megy a hasam? Mit lehet ellene tenni? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 4. 15:55
koszi en is meg brobalom :)
26. shilladora (válaszként erre: 25. - Kiss babat szeretnek)
2013. jan. 2. 23:44

1 éve áttértem a paleolit táplálkozásra.

gyere, nézz be a fórumunkba :D


[link]

25. kiss babat szeretnek (válaszként erre: 24. - Shilladora)
2013. jan. 2. 23:24
mit ertel azalat hogy elet modot valtotam ??????
24. shilladora (válaszként erre: 3. - C1e9612cd3)
2013. jan. 2. 22:14

nekem is ilyen kísérőjelenségek voltak, és rettenetes görcseim.

amióta életmódot váltottam, teljesen rendeződött (már a következő menses is sokkal könnyebb volt!), és ma már úgy jön meg, hogy észre sem veszem!

előtte sincs semmi idegesség, édességmánia, sírhatnék :D

2013. jan. 2. 21:44
Nekem is van mensikor hasmenés! Most is pont megvan és ültem is a wc-n!
22. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Kiss babat szeretnek)
2013. jan. 2. 21:03
Nálam is előfordul néha, főleg első napon, amikor erős görcs is jár vele. Kitapasztaltam, hogy ha időben veszek be görcsoldót, akkor nem megy a hasam. Vagyis nálam kifejezetten a görcs okozza. De persze a gyomrom is érzékenyebb olyankor.
21. Csipkerózsika (válaszként erre: 10. - TiffanyMary)
2013. jan. 2. 21:02
Ha jól tudom, akkor ezt nyákdugónak hívják és teljesen természetes dolog.
20. Cippora (válaszként erre: 1. - Kiss babat szeretnek)
2013. jan. 2. 19:27
Teljesen normális,ne aggódj.
2013. jan. 2. 19:16
Nekem és mindig megy a hasam,és még hányingerem is van az első napon,na meg az elviselhetetlen görcs!!!
2013. jan. 2. 17:21
aha koszonom
17. c1e9612cd3 (válaszként erre: 16. - Kiss babat szeretnek)
2013. jan. 2. 17:15
nme, az a lelökődött méhnyálkahártya, amit ilyenkor látsz! Az ürül a menstruációs vérrel!
2013. jan. 2. 17:13
nekem szokot ojan lenni h mikozbe meg van a bajom nagyon csomok szokot a imtim betetemen maradni de ha hol emlekszek ez azota van igy mijota szexualis kapcsolatpm van. akkor az is lehet a pete eresi valadek ?????
15. TiffanyMary (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2013. jan. 2. 16:59

most épp itt tartok a ciklusban, úgyhogy behatóbban megvizsgálom majd :)

Köszi még egyszer

14. spinneli (válaszként erre: 9. - Kiss babat szeretnek)
2013. jan. 2. 16:55

Probiotikumot előtte is lehet szedni-megy egyébként is-ez segít egyensúlyban tartani a bélflórát-az immodium kifejezetten hasfogó, akkor szedd be, ha jelentkezik a hasmenés.

Egyik sem vényköteles.

13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 12. - TiffanyMary)
2013. jan. 2. 16:53
nincs mit :) még akár peteérésed is lehet olyankor is. Nem biztos, h nem az van. Van, akinek többször van egy ciklusban, van, akinek egyzserre több van.... Viszont menses előtt tutira bővebb folyása lesz az embernek. Én olyannak látom, mintha a méhnyakból lelökődött volna a nyákdugó. Üveges, tapadó (szinte golyó szerű).
12. TiffanyMary (válaszként erre: 11. - C1e9612cd3)
2013. jan. 2. 16:48

oké, de mindig azt hiszem, megint peteérésem van.

pont olyan.

Köszi egyébként

11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - TiffanyMary)
2013. jan. 2. 16:44
menses előtt természetes, h megváltozik a hüvelyváladék minősége... ennyi
2013. jan. 2. 16:38

Bocsi. kicsit off, de nem akarok új témát miatta.

mensi előtt pár nappal fehéres nyákot látok, hasonló mint ciklus közepén peteéréskor.

Tudja valaki hogy az mi? Kösz

9. kiss babat szeretnek (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2013. jan. 2. 16:38
spinneli koszi. probiotikum és immodium sajnos nem ismerem. receptre kaphato vagy nem ? es hogy kell hasznalni oket minden nap vagy csak elote par napall, es menyi ideig kell eszt szedni????
2013. jan. 2. 16:10
tanulj meg vele élni!
2013. jan. 2. 16:01
Nekem is előfordult szinte minden menstruációnál. Nagyon sok tünet jelentkezhet. A tünetmentestől egészen az orvosi ellátást igénylőig. Ha nem lehetetleníti el teljesen a napjaidat és kordában tudod tartani, akkor felesleges miatta aggódni. Ha viszont elfogadhatatlanná rontja az életminőséget ezekben a napokban, érdemes orvoshoz menni, aki majd elmondja mi a teendő. :)
2013. jan. 2. 16:00
Normalis dolog,bubo jol mondja, ez hozza tartozik a "menszesz bulihoz"...ilyenkor en is gyakrabban megyek, es a nogyogyaszom is mondta, hogy ez normalis...
5. pritta (válaszként erre: 1. - Kiss babat szeretnek)
2013. jan. 2. 15:58
nekem is sokszor előfordul. szerintem normális.
2013. jan. 2. 15:57
hallottam már róla ,nekem van egy ismim ,ő meg hányással küzd olyankor..
2013. jan. 2. 15:55
normális... te így ereszted el a vizet, amit a menses előtt megköt a szervezet. nekem is szokott lenni ilyen, és volt olyan időszak, amikor rendszeres volt. Anyu nem hitte el annó, ezért ő kérdezett rá a nőgyógyásznál, és a nődoki is azt mondta neki, h van iylen, és h a hormon szintek változása az oka. Nem tudsz mit tenni. Lehet, h idővel majd elmúlik, vagy ritkul, mint nekem. Igaz én jobban örültem a hasmenésnek menseskor, mint hányingernek, és szag érzékenységnek, ami átvette a helyét :)
2013. jan. 2. 15:53
Ez elég gyakori, nekem is rendszeresen hasmenésem volt-nekem probiotikum és immodium plusz görcsoldók segítettek.
2013. jan. 2. 15:52
es voltam orvosnal is es aszt monta az orvos hogy tisztulok de nem ertem hogy vegbelobol tisztulok azal hogy megy a hasam sajnos kint elek Londonba es itt az orvosok nem ojan jok!! segicsegeteket kerem ebbe

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook