Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek normális dolog az, hogy 1/2 éve vagyok együtt a párommal, nagy a szerelem, mégis attól "rettegünk", hogy mi lesz, ha vége lesz? fórum

Szerintetek normális dolog az, hogy 1/2 éve vagyok együtt a párommal, nagy a szerelem, mégis attól "rettegünk", hogy mi lesz, ha vége lesz? (tudásbázis kérdés)


19. Mari20
2011. jún. 8. 07:20

hát nagyon tanácsolom hogy hagyjátok abba a rettegést


mert ezzel bevonzátok életetekbe ( pont azt amit nem akartok)


olvassátok el a Karmádnak nincs humorérzéke c könyvet


amire gondolsz ... azt kapod, megvalósul

18. 06718ca650 (válaszként erre: 8. - Jéghegy)
2011. jún. 7. 18:16
És mi lesz ha nem lesz vége? :) Ezen gondolkodtál már? :)
17. 06718ca650 (válaszként erre: 14. - Jéghegy)
2011. jún. 7. 18:15
Mert túl sok rossz érte az életében. Ezt csak az tudhatja aki átment ezeken, velem sem történ semmi jó sosem, kivéve hogy megtaláltam a szerelmemet. :)
2011. jún. 7. 18:06
hogy mondhat ilyet,ha most jó neki veled? Ha szeret téged,akkor mitől van világvége hangulata?nem értem...repkednie kéne a boldogságtól!!
15. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Jéghegy)
2011. jún. 7. 18:02

Én menekülnék egy siránkozó pasi mellől!


Az nekem nem tudna támaszt/stabilitást nyújtani.


Ne haragudj, ez a saját véleményem, én biozony sarkon fordulnék az első:"de szar az én életem, nekem sose lesz jó életem" mondatra

2011. jún. 7. 17:58

Az egész onnan indult, hogy a párom múltkor megjegyezte, hogy neki eddig az életében nem volt soha semmi jó, és nagy valószínűséggel ez így is marad. (mármint most jó, mert vagyok Neki.. de.. szóval értitek, ugye?)

Na, ezzel a mondatával elbizonytalanított. Nem értem, hogy miért nem hiszi el, hogy Neki is lehet jó, hogy boldog lehet?!?!

13. d972032f0a (válaszként erre: 10. - Jéghegy)
2011. jún. 7. 17:57
Szia...nem kell vagyis ne gondoljatok arra,hogy mi lesz majd...éljetek a mának..ha mindig attól rettegtek,hogy mi lesz ha?...ne rágodjatok ezen hiszen szeretitek egymást..akkor miért ne lehetnétek boldogok addig ameddig akarjátok hiszen csakis rajtatok múlik....a szerelem ha el is múlik egyszer felváltja a szeretet..a ragaszkodás.. a másik iránti tisztelet..de ez még tőletek messze van..az a legcsodálatosabb dolog ha szerelmes az ember ...legyetek boldogok sokáig egymással!!
12. b4c06bc553 (válaszként erre: 8. - Jéghegy)
2011. jún. 7. 17:55
Na látod ezt mondtam! Ez a baj, hogy nem tudsz kikapcsolni! Ez a nem normális dolog!
2011. jún. 7. 17:50
így is marad,de csak akkor,ha még időben változtatsz a gondolataidon a pároddal együtt.Csak szépekre gondoljatok és képzeljétek el magatokat a későbbiekben is boldognak,szervezzetek előre programokat,tervezgessetek és felejtsétek el a negatív dolgokat.A félelmeink valóra válnak,ha nem tudunk tőle szabadulni.Minden fejben dől el és ha jóra gondolsz és csak jókat vársz,akkor azok is fognak bekövetkezni az életedben....
2011. jún. 7. 17:44
Bevallom, hogy nagyon szerelmes vagyok, soha senkivel nem voltam még ennyire boldog, már-már "gyanus" a nagy összhang. Tökéletes minden, és ez most annyira jó, hogy szeretném, ha nagyon sokáig így maradna.
9. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2011. jún. 7. 17:42
mondjuk ha visszagondolok én is aggodtam anno ilyeneken de ő nem hinném:D, de már én se, 7 év után
2011. jún. 7. 17:40

Boldogok vagyunk.:)

Életemben először vagyok igazán boldog, pont ezért félek attól, hogy mi lesz, ha vége lesz.:)

2011. jún. 7. 17:40

Jól van na, ne cikizzetek. Se a kérdés, se pedig a sok fórumindítás miatt!

köszi:)

6. b4c06bc553 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. jún. 7. 17:39
Hát eléggé beteges dolog. Talán mind a kettőtöknek el kellene mennie orvoshoz! Ennyi idő után önfeledt boldogságnak kellene lennie, nem pedig ilyen letargikus hangulatnak, hogy egyszer vége lesz! Forduljatok orvoshoz!
2011. jún. 7. 17:38
Te aztán jó sok fórum témát dobtál már fel!:-D
2011. jún. 7. 17:38
kicsit beteg csak, ne erre gondoljatok már. :)
2011. jún. 7. 17:37
ő is meg te is?:D, nincs jobb dolgotok?:d
2011. jún. 7. 17:37
Ugye kicsit beteg dolog?
2011. jún. 7. 17:36
Szerintetek normális dolog az, hogy 1/2 éve vagyok együtt a párommal, nagy a szerelem, mégis attól "rettegünk", hogy mi lesz, ha vége lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook