Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek működik a hatodik érzék? fórum

Szerintetek működik a hatodik érzék? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 29. 07:43
szerintem mukodik.
26. Shanee
2015. ápr. 27. 12:17
Néha igen.
2015. ápr. 27. 12:16
Néha
24. gigi>
2015. ápr. 27. 11:46
Pár éve történt..Álmomban valaki belefulladt a közeli patakba.Tudtam, hogy férfi az illető. Jó volt az álomból felébredni,mert igencsak megviselt. Gondolkodtam kinek kellene szólnom,kit kellene figyelmeztetnem,de az egészet nem értettem.Egy hét múlva a helyi rádió bemondta,hogy itt és itt egy férfi belefulladt a patakba. Akkor éreztem csak rosszul magam igazán. Másik eset...dolgozni mentem,és belül hallottam egy nevet,majd egy információt vele kapcsolatban:Meghalt!! Tudtam,ő kórházban van de talán nem igaz a sugallat. Beérve kollégáim ezzel fogadtak xy ma a kórházban elhunyt. Mint akit leforráztak úgy éreztem magam. De lehetne még sorolni a történeteket.
23. Averill (válaszként erre: 14. - Kaminka)
2015. ápr. 27. 10:05

Édesanyám tud még így "elátkozni" embereket. Amikor kijött rajta egy elég súlyos ízületi gyulladás, a sok éves munkáját azzal honorálta a főnöke, hogy máról holnapra kirúgta. Nagyon szerette a munkáját és ha kicsit korlátozva, de tudta volna csinálni tovább is. Amikor közölték vele, hogy másnap nem kell bejönnie, azt mondta dühében és elkeseredettségében anyukám, hogy: "Legyél csak olyan beteg te is, mint én vagyok!" Egy év se telt el, a főnökének ugyanolyan típusú reumája lett, mint neki. Ja és őt is lapátra tették.

Mondanom se kell, anyu is nagyon megijedt, mikor ezt megtudta. Elég fogékony a természetfeletti dolgokra. A családi haláleseteket is megérzi. Nagymamámmal, az ő anyukájával beszélgetett álmában a mama temetése után. Másnap reggel elmesélte, hogy miről. A későbbiek igazolták, hogy bejött az, amire a mamám figyelmeztette.

22. Nikice (válaszként erre: 18. - Kaminka)
2015. ápr. 27. 09:59
Szerintem az én megérzéseim (akkor nevezzük így) nem ennyire erősek, mint a tiéid, de én arra használnám, hogy tudatosabban éljek. Ezek szerint érzel olyat, amit más nem, jobban érzed a veszélyt, a mulandóságot, tanulj belőle, legyen motiváció, hogy az élet nyújtotta lehetőségeket észrevedd, és hasznosan töltsd az időd. Mindenki annyi tudást kap, amennyit el tud viselni. Nem véletlen kaptad te ezt, és ha foglalkoztat, fejleszd. Azonban az biztos, hogy a más karmája nem a te karmád, valójában elgondolkodtató, meg tudnád-e akadályozni azt, amit előre megérzel. Kicsit paradoxon, akkor meg minek érzed meg.. nem? Hmmm...
2015. ápr. 27. 09:58
igen
20. b00d33e65c (válaszként erre: 18. - Kaminka)
2015. ápr. 27. 09:54
Én sosem szoktam telefonálni,ha megérzem akkor úgyis megtudom kivel mi történt.Már nem idegesekedek rajta,csak ha már tudom mi a gubanc.
19. Nikice
2015. ápr. 27. 09:54

Van aki "veszi az adást" a morfogenetikus mezőből, van aki nem, de attól még létezik.

Én is éreztem már meg halálesetet, nem úgy, hogy tudtam az illető súlyos állapotáról, csak valami szokatlan, félelmetes nyomást éreztem folyton, ahogy akkor megfogalmaztam, éreztem a halál leheletét a tarkómon. Napokig a hatása alatt voltam, nem mertem autóba ülni, és állandóan a környeztem pásztáztam, megmondom őszintén, azt gondoltam, velem történik valami. Aztán egy nagyon kellemes szombat estét töltöttünk vendégségben, beszélgettünk, nevetgéltünk, és a nyomás egyszer csak eltűnt, két percen belül belépett valaki a szobába és közölte a halálhírt. Ez volt a legmegrázóbb, azóta több hasonló történt, szerencsére nem ennyire tragikus kimenettel.

18. kaminka (válaszként erre: 11. - B00d33e65c)
2015. ápr. 27. 09:53
én nem nézlek hülyének,velem is valami hasonló történik,de én megvagyok olyankor őrülve,mert tudom hogy baj lesz,csak azt nem tudom hogy hol és mikor!De ezentul nem telefonálgatok,hátha akkor nem lesz semmi baj se
17. kaminka (válaszként erre: 13. - Júlia*)
2015. ápr. 27. 09:50
köszönöm,akkor majd odafigyelek ezentul,és megnézem azt a műsort is
16. access
2015. ápr. 27. 09:49
néha
2015. ápr. 27. 09:49
néha
14. kaminka (válaszként erre: 10. - Averill)
2015. ápr. 27. 09:48
igen ezzel én is így vagyok,az első másodpercben megérzem ha valaki hazudik,és azt is ha az illető szimpatikus..csak az a bajom,hogy teljesen tudatlan vagyok ezen a téren..volt hogy azt kívántam valakinek hogy bárcsak némulna meg..fél évvel később orvosi műhiba miatt átvágták a hangszálait néma lett és ez ijesztő mert nem gondoltam komolyan amit mondtam,csak mérgemben kicsuszott a számon de ennél durvább esetem is volt,amikor a fiam osztályfőnökével vesztem éössze,mert olyan szegények voltunk hogy nem tudtam kifizetni az osztálypénzt,és azt mondta hogy minek vállaltam gyereket ha nem bírom anyagilag..én pedig azt mondtam neki hogy azt kívánom ha neki meglesz a gyereke csak pénze legyen hozzá,más jó ne történjen vele pár héttel később megszületett a kisfia betegen...Nagyon sokat imádkoztam hogy gyógyuljon meg a kicsi mert neki se akartam ártani..azóta befogom a számat ha rosszat kívánnék valakinek..
13. Júlia* (válaszként erre: 9. - Kaminka)
2015. ápr. 27. 09:46

Igen,

de főleg a saját fejedre hozol bajt, mert a szellemi törvények nem ismerete nem mentesít a felelősség alól.


A LightNetworkön van esténként hasonló esetekről szóló film, "Rejtélyes történetek" címmel, azt is érdemes figyelemmel kísérni.

2015. ápr. 27. 09:45
Nem tudom,hogy a hatodik érzékem de ha csörög a telefon 99% ra tudom,eltalálom? hogy ki hív.
2015. ápr. 27. 09:40

Valamilyen szinten működik!

Most hülyének fogtok nézni,de én szagok alapján tudom megmondani a bajt.Ha felgyújtják a rétet én előtte pár órával majd meg fulladok a füstszagtól.Ha géz szagot érzek akkor valakivel történik valami a családban.Vagy baleset vagy kórházba kerül betegséggel.

És még sorolhatnám,de az orrom sosem téved.

2015. ápr. 27. 09:35

Durva, azért ilyen megérzései szerintem nincsenek mindenkinek.

Meg szoktam érezni, hogy valaki barátsággal vagy rossz szándékkal közeledik felém. Olyankor görcsbe rándul a gyomrom és hideg ürességet érzek azon a tájékon. Ha rám akar akarszkodni, főleg ha van benne szexualitás is (férfiak részéről), akkor meg furcsa undort érzek, ha vonzódom is az illetőhöz.

De ez állítólag a solar plexus vagy napfonat csakra, ez is van mindenkinek.

9. kaminka (válaszként erre: 6. - Júlia*)
2015. ápr. 27. 09:32
azt tanácsolod,hogy az lenne a helyes ha nem érdeklődnék körbe mindenkit?mert lehet hogy így én hozom a fejükre a bajt?
8. kaminka (válaszként erre: 4. - Misaki Itó)
2015. ápr. 27. 09:30
megálmodtam,azt hiszem 3 hete,felébredtem,és el kezdtem tollat keresni.mire találtam,elfelejtettem két számot,és a harmadikban se voltam biztos igy csak a 18,35.és 64es számokban voltam biztos...de csak 2találatom volt...18,35.azóta az ágyam mellett ott a toll és a papír..
7. Júlia* (válaszként erre: 6. - Júlia*)
2015. ápr. 27. 09:24
aztópályára=autópályára
2015. ápr. 27. 09:14

A dolgok mindenkivel okkal történnek, ebbe az Égieken kívül nem illik beavatkozni.

Ugyanis, ahogy írod, hogy mindenkit körbe telefonálsz, ez működhet önbeteljesítő jóslatként, amit bizony te idéztél elő.

Avatatlan kezekkel és minden tudás nélkül el a kezekkel az okkultizmustól, mert ez olyan, mintha vezetni tudás és jogosítvány nélkül felhajtanál az aztópályára a forgalommal szemben. Az eredmény borítékolva van.

Ami viszont bíztató, ha érdekelnek e rejtélyes dolgok, komolyan foglalkoztat az ezotéria, akkor ez fejlesztheted a Szintézis Szabadegyetemen.

Amíg nem végzed el, addig csak figyelj, jegyzetelj, és hallgass.

2015. ápr. 27. 09:07
Igen.
2015. ápr. 27. 09:03
Ha sikerül,kérném szépen privát a nyerő lottószámokat.
2015. ápr. 27. 09:00
Az előbb írtad, hogy igen.
2015. ápr. 27. 08:59
Mindenkinél működik,csak nem figyelnek rá sokan.
2015. ápr. 27. 08:51
Sziasztok!Azért írok,mert évek óta megérzem a baj,vagy valami rossz dolog beköveztét.Sajnos azt soha nem tudom hogy kinél csap be a menykő,de amikor rám tör ez a megmagyarázhatatlan érzés,akkor körbe hívom a családomat,barátokat,és persze minden ok.Aztán néhány óra mulva hívnak hogy baj van,ez és ez történt.én pedig még az időpontot is megtudom mondani hogy mikor történt,mert akkor totálisan rosszul leszek,majd lassan megnyugszom.szerintetek lehetne ezt valahogy fejleszteni?hogy azt is megérezzem kinek kellene előre szólnoM

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook