Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mit vigyek magammal az albérletbe? 18 éves vagyok, és most először költözök albiba. :) fórum

Szerintetek mit vigyek magammal az albérletbe? 18 éves vagyok, és most először költözök albiba. :) (tudásbázis kérdés)


26. 65dolphins (válaszként erre: 8. - Costarika)
2010. nov. 4. 21:12
praktikus! én ezzel kezdeném.
2010. nov. 4. 20:15
Na ja.... Pénz nélkül ne menjél:-)) Meg fogsz lepődni, hogy mennyi kell belőle :-))))
24. lacza9
2010. nov. 4. 19:03
Egy bőrönd pénzt.
2010. nov. 4. 15:42
nézz körül otthon, és amire szükséged van, azt vidd el/szerezd be:)
2010. okt. 31. 13:33
tusifürcsit, betétcsit, napszemcsit, mobcsit meg kajcsit
2010. okt. 29. 22:13
Porszívó, ablakfényező, takarítós rongyok, folyékony és por súroló, mosogatószer, domestos, lemosószer, esetleg zsíroldó ha főzöl, dörzsis mosogató szivacs, konyharuhák, wc tisztító szer, légfrissítő ,lefolyó tisztító, kefe, stb, merthogy takarítani is kell :-))) ez nagyon alap takarítószer ajánlat, bővítheted, nagy a választék :-))
20. casela
2010. okt. 29. 09:43
mosópor, hajszárító, cellux, olló, telefontöltő, mp3-töltő,esernyő, én ezeket hajlamos voltam elfelejteni
19. casela (válaszként erre: 13. - Ametiszt19)
2010. okt. 29. 09:40
Én kolis vagyok. És egy idő óta mindig nálam van egy bornyitó,ami egyben sörnyitó is...:S:)
2010. okt. 29. 09:32
tök jo kulön van pasid vagy csak magad mesz albiba
2010. okt. 29. 09:30
Szia, el foglak keseríteni most. Én januárban költöztem elvileg egy teljesen felszerelt lakásba. De mégis azóta is folyamatosan be kell szereznem valami apróságot, amire szükségem van. Másik tepsi, keverőtál, stb. Ez a folyamat még mindig tart, mert olyan állapotot szeretnék fenntartani, ahonnan elköltöztem.
2010. okt. 29. 09:26
Porszívó,seprű,lapát,felmosóvödör,kis cuccok mosásához egyébhez egy lavor....
15. costarika (válaszként erre: 13. - Ametiszt19)
2010. okt. 29. 09:24
Valóban:) De akkor legyen sörnyitó is.
14. costarika (válaszként erre: 10. - Betticicus)
2010. okt. 29. 09:23
Szívesen:) Laktam 4 évet koliban és 2-t nővérszállón, van egy kis tapasztalatom. Ja és ne felejts el vinni gumikesztyűt a takarításhoz. Meg szemeteszsákot és pár zacskó és alufólia sem árt, ha valamit elcsomagolnál, szatyor, kis rongyszőnyeg esetleg, ruhaszárító. Nekem volt az a régi fajta kis fehér polc, azt hiszem anno cipőtartóként árulták vagy fürdőszobába polcnak. Arra egy csomó dolog ráfért.
2010. okt. 29. 09:23
Dugóhúzó! A koliban sose volt senkinek, mindig azt hajkurásztuk :D
2010. okt. 29. 09:17
sztem idokozbe lesznek dolgok amik kimaradtak,azokat megveszed:) de jo a felsorolasod es kiegeszitve costarica felsorolasaval egesz jo:)
2010. okt. 29. 09:16
Feltétlenül vigyél magaddal egy-két olyan dolgot, amitől otthonosan fogod magad érezni! Plüsst, plédet, képet a falra, hangulatlámpát...sokat számít, hogy érzed majd magad esténként. Biztosan lesznek nehéz pillanatok, de kitartás! Sok sikert az önállósodáshoz!
10. Betticicus (válaszként erre: 8. - Costarika)
2010. okt. 29. 09:16
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!!!!!!!:)
9. Betticicus (válaszként erre: 7. - 13f3735705)
2010. okt. 29. 09:15
Haha, persze már!:)
2010. okt. 29. 09:15
Ja és törlőruha, szivacs a takarításhoz és papírok a szekrényba, ha épp olyan állapotúak, hogy nem szívesen rakod be a ruhákat. Clin, mert azzal ablakot és minden mást gyorsan letörölhetsz és papírtörlő.
2010. okt. 29. 09:14

Szia Bettycicus!


Engem!

6. costarika (válaszként erre: 4. - Betticicus)
2010. okt. 29. 09:13
Hosszabító, konnektorba elosztó is fog kelleni. Felmosó vödör, seprű, lapát.
2010. okt. 29. 09:11
Evőeszköz, fakanál, szűrő, merőkanál, kislábos, fűszerek, só, cukor, hősugárzó, mikró, teafőző, szendvicssütő-mert ebben tudsz reggelire egy sonkát, tojást vagy sajtot sütni, kis hűtő-ha nincs. Szög, kalapács, csavarhúzó, varrókészlet, olló-ha azonnal kell bármit javítani. Ragtapasz, fájd.csillapító, lázmérő.
2010. okt. 29. 09:09

Igen egyedül fogok lakni. Csak havonta egyszer fogok hazamenni, szóval szinte minden fontos dolgot el szeretnék most hozni!:)


Eddig ezeket írtam össze:

Konyha: tányér, bögre, pohár, evőeszközök, konzervnyitó, fakanál, merőkanál, zöldséghámozó, műanyagtálak, fazék, robotgép, palacsintasütő, turmixgép, fadeszka, pirítós sütő, tepsi, fűszertartó, csöpögtető, vízforraló, kávéfőző, szendvicssütő, kenyértartó.

Nappali/háló: ágynem, huzat, lepedő, takaró, ébresztőóra, laptop, vasaló, vasalódeszka, ruhaszárító, vállfa, lámpa.

Fürdőszoba: tükör, hajvasaló, hajszárító, szennyes tartó

2010. okt. 29. 09:07

Mindent...;-P

Ha felszerelt a lakás, akkor nem kell edény, evőeszköz...stb, csak amihez feltétlen ragaszkodsz. Ha be van rendezve akkor bútor sem kell, csak a ruháid, ágynemű...stb.

2010. okt. 29. 09:06

Szia!


Hát olyan ruhákat, amiket mostanában használt, főbb dolgokat a mindennapokhoz, néhány tányért, poharat. Szóval olyasmiket, amiket a mindennapokban használsz. Aztán még elhozhatsz cuccokat a szüleidtől- gondolom onnan jössz- nem kell mindent elhoznod. Egyedül fogsz lakni?

2010. okt. 29. 09:04
Szerintetek mit vigyek magammal az albérletbe? 18 éves vagyok, és most először költözök albiba. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook