Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mit tegyek? fórum

Szerintetek mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
94. ab4b6bc17d (válaszként erre: 34. - 0c97fbb607)
2008. jún. 1. 12:14

Nem értek egyet! Ennyi erővel már flörtölhetne is azokkal a nőkkel, akiket megbámul! Egy komolya kapcsolatba pedig az ilyesmi nem fér bele. Ez már egyenes út a megcsalás felé!


Persze, nagyon fontos a bizalom is, de ha az ember nem érez féltékenységet, akkor szerintem már nem is szereti úgy igazából a partnerét. Akkor közömbös iránta... annál meg egy bármely más érzés is jobb. Ha nem érdekel, hogy mit csinál, mit nem csinál... (ezt most ne úgy értsd, hogy annyira féltékeny valaki, hogy magánnyomozót fogad, megy egyebek), az egészséges féltékenységre gondolok, ami igenis kell a kapcsolatban!


Az, hogy egy embernek rosszulesik, ha a párja másokat mustrál, teljesen normális dolog. Ez nem a birtoklási vágyát fejezi ki, bár valahol azt is, mert már bocsi, de én pl. nem szeretnék osztozni a férjemen másokkal... szóval egészséges mértékben a birtoklási vágy is jelen kell hogy legyen. Másképp élhetnénk nyiott házasságban is!

93. ab4b6bc17d (válaszként erre: 28. - 2bc68f533c)
2008. jún. 1. 12:06

Csak egy ötlet: csináld azt, amit ő! Mustrálgasd a jó pasikat és adj hangot is neki. Lássuk, ő mit szól hozzá???


Én neked adok igazat!

92. ab4b6bc17d (válaszként erre: 19. - 0c97fbb607)
2008. jún. 1. 12:03

Na, azért nézés és nézés közt is van különbség!


Egyébként engem is, minimum zavarna, ha a párom a jelenlétemben, meg egyébként is más nőket nézegetne. Van egy mondás, miszerint: "Hűséget fogadtam, nem vakságot" - hát gondolom ezzel mentegetőznek a pasik. Nem tartom helytállónak, mert ha egyszer már két ember megszerette egymást, akkor legyen annyi tisztesség bennük, hogy nem bámulnak meg nyíltan más férfiakat/nőket. Az természetes, ha egy pillantásra méltatnak valakit, de akinek már komoly kapcsolata van, az szerintem se legeltesse máson kigúvadva a szemeit.

Ő mit szólna fordított esetben? Akárhogy is nézem, nagyon bántó!

91. ab4b6bc17d (válaszként erre: 13. - 9722d6e881)
2008. jún. 1. 11:48

Szia! Szerintem most fogalmaztad meg a lényegét. Ez így kényelmes neki! Nagyon tisztességtelen játékot űz veled, ha még azt is kijelentette, hogy nem szerelmes beléd, de azért maradj vele! Nekem az a véleményem, hogy - ne sértődj meg -, de te vagy a, nem is tudom, hogy fejezzem ki magam hirtelen, arra akarok kijukadni, hogy amíg nem talál nálad jobbat, addig így ELVAN VELED! Utána meg egyszerűen elhagy.


Nem jobb lenne, ha te lépnél? S akkor az önbecsülésed is megmaradna! Igaza van a többieknek! Rengeteg fiú van és vár még rád...

90. dundiszépség:) (válaszként erre: 89. - 91d4989ab9)
2008. máj. 4. 20:07
hát mondtam neki hogy akkor kezdjen ki azokkal a nokkel,énmeg majd beszerzek helyette egy macsot-na ez már nem tetszett neki:)) amugy ki is torolte..:)
89. 91d4989ab9 (válaszként erre: 86. - Dundiszépség:))
2008. máj. 4. 18:56
ha egyébb gond nincs akkor kicsit huznám vele meg poénkodnék rajta, pl igy: mi van drágám az enyém már nem is elég? növesszek még rajta?:))) aztán felejteném:))
88. dundiszépség:) (válaszként erre: 87. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 4. 18:53
hát szerintem is kicsit gyerekes az ilyen viselkedés..eddig sose csinált ilyet,sot,inkább "cicipárti"..
87. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 86. - Dundiszépség:))
2008. máj. 4. 15:58
Ez gyerekesseg. :)) persze lehet nincs igazam es popo-fetisiszta.
2008. máj. 4. 15:32
na és ha a pasim kiránduláson 3képet is csinált csajok fenekérol?plusszba még a telefonjában is találtam a kolleganoje hátsojárol egy képet...ez is olyan "pasis leskelodés"??
85. direne
2008. ápr. 26. 02:10

Én megértem, ha Angyalkának nem esik jól,ha a párja másokat figyelget őmellőle.

Bár, nézés és nézés között óriási különbség lehet.Mert van, aki csak odavillantja a szemét,(mint, ahogy Az Én Kis Drágám is teszi) van, akinek tátva marad a szája, meg a szeme :-)... és van, aki lógó nyállal, kigúvadó szemmel fireg-forog a szoknyák után.

Szerintem, ha a barátnőjét zavarja, tisztességesebb olyankor művelni a férfiúnak a szemlélődés bármilyen, erőteljesebb módját, ha partnernője nincs vele.

Biztos akad nap 24 órájából egypár, amikor zavartalanul teheti.

84. Minina
2008. febr. 17. 01:42
Ja, és még az előző témához hozzászólva, mindenki hűséget fogad, nem vakságot, és szerintem azzal is mindenki tisztában van, hogy a külső megfog, a belső megtart:) Az együtt beszéljük meg a nők külsejét project meg nagyon jó dolog, én is kipróbáltam, és ezzel a nő a pasi szemében egy normális embernek tűnik, mintsem egy féltékeny picsának. (bocs a kifejezésért)
83. Minina
2008. febr. 17. 01:38
Nálunk ha oltári nagy baj volt, anyum elemnt pár napra, még mi sem tudtuk hová, és ezalatt a 2-3 nap alatt apám rájött hogy ez így nem fasza, és átgondolta a helyzetet.
82. pipi31 (válaszként erre: 81. - 2bc68f533c)
2008. febr. 17. 00:59
Már nagyon sok mindent megpróbáltam.Elmondtam neki,hogy mennyire szeretem,sírtam,kiabáltam vele,duzzogtam...Semmivel nem értem célt.Félek,hogy elfogy a türelmem!!!!!!!!Lehet,hogy nekem kellene változni és kicsit toleránsabbnak lenni????
81. 2bc68f533c (válaszként erre: 80. - Pipi31)
2008. febr. 11. 19:25

szia!


Beszélj vele,és mond el neki,hogy nagyon szereted,és szeretnéd,ha felhagyna az ivással,mert az nem vezet semmihez.

Tönkre teszi a szerelmeteket,és Őt is Téged is.

Lehet,hogy valamilyen baja van,azért kezdett el inni.

A szeretet erejével hass rá!

Szorítok nagyon!

80. pipi31
2008. febr. 11. 17:51
Segitsetek!!!Már 8 éve együtt vagyok a férjemmel.Sok mindenen átmentünk együtt.Lakáshitel,munkahelyváltás.sok rossz dolog történt velünk.Egy éve végre sikerült az albérletekből saját házba költözni.Végre minden jó lehetne,de Ő elkezdett inni.Nincs olyan nap,hogy ne inna.Hol többet,hol kevesebbet.Megváltozik amikor iszik,de nincs vele probléma.Igazából engem idegesít,amikor iszik.Alkoholista szülők gyermeke vagyok,talán emiatt.Szeretem Őt és nem szeretném,ha vége lenne a kapcsolatunknak.Nem tudom meddig bírom még?????
2008. febr. 7. 16:59

Biztosan minden rendben van!

Mi mindnyájan nagyon szurkolunk Neked!

2008. febr. 7. 16:58

Szia sisychat!


Az esemény utáni tabletták nagyon magas hormontartalmúak,és 72 órán belül be kell venni.

Ha később veszed be,félő hogy nem hat.

Sok negatív következménye is van.

Egyszer majdnem nekem is be kellett vennem,de szerencsére mégsem lett gond.

2008. febr. 7. 16:56

Szia Sylvee12!


Örülök,hogy jól alakul a szerelmi életed!

Úgy néz ki,minden pasi megnézi a másik nőt,de ha csak diszkrétan azzal nincs semmi baj!

76. Sylvee12 (válaszként erre: 74. - Sisychat)
2008. febr. 7. 14:58
Én azt hallottam, hogy az esemény utáni tablettáknak elég jó a hatásfoka. Ha 11-e körül nem jön meg, vegyél egy terhességi gyorstesztet.
75. Sylvee12 (válaszként erre: 73. - 2bc68f533c)
2008. febr. 7. 14:53
Köszönöm, Angyalka. Aranyos vagy. Szerencsére a mostani párom nagyon rendes, megbízunk egymásban. Ő is megnézi a nőket, úgy mint minden pasi, de diszkréten. Egy rossz szót sem szólhatok.
2008. febr. 7. 12:27

23 éves mozgássérült lány vagyok , Szilvi. Van egy kapcsolatom, nagyon szeretjük egymást és már el is jegyzett.Fiatalabb nálam egy kicsivel.

Tegnap gumi nélkül szeretkeztünk és csak később szólt, hogy már belém élvezett. Még nem volt tervben a gyereket egyáltalán, érnünk kell még hozzá. 11-én kellene, hogy megjöjjön és emiatt elrohantunk egy nőgyógyászhoz és ő esemény utáni tablettát írt fel nekem, ami egyébként eléggé borsos összegű és csak 1 tabletta. De félek, nem hatott.

Mit tegyek? Tanácsot szeretnék kérni!

Egyébként semmi különöset nem érzek, csak meleget a hasfalam alsó részén. Attól félek, már megtermékenyült a petém!

2008. febr. 7. 11:38

Szia Sylvee!


Még jó hogy szakítottál azzal a pasival.

Meg sem érdekelt Téged!

Remélem azóta sokkal jobban alakul a szerelmi Életed!

Sok sikert mindenhez!

72. 14775640c4 (válaszként erre: 71. - Sylvee12)
2008. febr. 6. 16:36
ilyen is van de az valószinü sosem szeretett téged. igy nem csoda ha szakitottatok
2008. febr. 6. 15:08
Érdekes dolgokat írtatok. Minden pasi megnézi a nőket, ez tény, nincs is ezzel gond. Csak az a nem mindegy, hogy a véleményét milyen formában nyilvánítja ki. A volt pasim ezt eléggé visszataszító formában művelte. Pl. lépten-nyomon azt kellett hallgatnom, hogy az a lány milyen szép, a másiknak milyen jó feneke van...stb. Nem sorolom tovább. A cérna ott szakadt el, amikor egy lánytól a fülem hallatára kérdezte meg, hogy ha én nem lennék, akkor járna-e vele. Pfff.
2008. febr. 6. 14:45

még nem vagyok nagy gyakornok.

Ez a második kapcsolatom,2 éve vagyunk együtt.

69. 14775640c4 (válaszként erre: 68. - 2bc68f533c)
2008. febr. 6. 14:37

bizony hogy vannak

akkor te az elején vagy még :)))

2008. febr. 6. 14:27

kicsit nehéz elfogadnom.

Nem egy könnyű dolog.Bár egy párkapcsolatban ennél vannak sokkal rosszabb dolgok amik megtörténhetnek.

67. 14775640c4 (válaszként erre: 64. - 2bc68f533c)
2008. febr. 6. 14:10
de ha tudod miért zavar?
66. 0c97fbb607 (válaszként erre: 64. - 2bc68f533c)
2008. febr. 6. 14:09
A kivétel nem is kellene,nem akarok én homofób pasit:)))))
65. 0c97fbb607 (válaszként erre: 62. - 2bc68f533c)
2008. febr. 6. 14:08

Te még soha nem néztél meg egy szép nőt sem?Akire azt mondtad,hú ,de jól nézett ki?

Akkor miért olyan fura ,ha egy férfi is ezt teszi?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook