Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mit tegyek ebben az esetben? fórum

Szerintetek mit tegyek ebben az esetben? (tudásbázis kérdés)

13. JanaW (válaszként erre: 12. - 18e79e1970)
2014. jan. 15. 14:13

Ne jelentsd ki, h nem teljesen igy van ;) csak azt mondd, hogy nalad nem igy volt, hehe.

Nekem volt ilyen is, olyan is.


Vannak olyan nok, akik be vannak porogva, ha van palijuk es minden mas le van ejtve. Pasiba is van ilyen. Ekkor jonnek a kerdesek: gyere a penteki buliba. Elengrdnek...? ;))

12. 18e79e1970 (válaszként erre: 11. - JanaW)
2014. jan. 15. 13:42
Azért szerintem ez nem teljesen így van. Én amikor elkezdtem járni a párommal ugyanúgy kerestem a barátnőmet. ugyanúgy jártam hozzá, ha hívott.... Azt nem tudom, hogy a fórumindító is így van e vele.
11. JanaW
2014. jan. 15. 11:58

Lehet, h nem tudatosan hasznal ki...lehet, hogy ugy eli meg, hogy most vegre van idom a baratnomre.


Amugy ki ne lett volna abban a helyzetben, amikor a parkapcsolata elejen, amikor "kialakultak", a sraccal tobbet volt, mint barki massal.


Ha en te lennek, mar amugy az elejen letisztaznam vele azt, mit erzel. Ha a szemebe nem megy, akkor telefonon. De semmikeppen nem az utan, hogy mar meghallgattad meg sirt a valladon. Sird el neki te elobb a abanatodat, most o hallgasson meg!


Sot, kipattant valami otletem! Mi lenne, ha elkezdened neki meselni, hogy van egy baratnod, eleg joban vagytok, bla bla, de neha eltunik, s csak akkor kerul elo, ha neki valami gondja van, mindig te keresed. Kivancsi lennek, eszreveszi-e magat.

2014. jan. 15. 10:24
Nekem is ilyen sajnos a barátnőm, pont valamelyik nap gondolkoztam rajta, hogy megint eltűnt. Amikor gáz van a párjával, akkor képes naponta 20x felhívni, minimum 1órás beszélgetés telefonon, számtalan sms, e-mail, akár éjjel is. És ez nálunk így megy sok-sok éve. Volt, hogy kiakadtam, mert azt állította, hogy ez csak színház-barátság, hogy én ha elmegyek hozzá csak a kislányával foglakozok stb stb.. ezek mind nagyon rosszul estek nekem, de talán az esett a legrosszabbul, amikor a páromat vette a szájára. Akkor jól megmondtam neki a magamét.. Karácsonykor is rengeteget keresett, mert náluk az ünnepek úgy zajlanak, hogy összevesznek, meg sütni sem tud annyira, hát segítettem neki. Elteltek az ünnepek, írtam neki jó pár e-mailt, hogy miújság? elég szűkszavú volt. igaz ma dobott egy e-mailt. Hát ez van.. Én úgy vagyok vele, hogy sajnálom, amikor gáz van náluk, csak utána meg el vagyok felejtve..
9. JanaW (válaszként erre: 2. - A26b2a1b7e)
2014. jan. 15. 09:06
ez egy jo hozzaszolas. Birom, hogynem itelkezel!
2011. máj. 7. 07:08

Nekem is van ilyen barátnőm...

Szerintem most még segíts neki kimászni a gödörből aztán mond el neki,hogy megbántott ezzel a viselkedéssel. Ha tényleg a barátnőd akkor változtatni fog a viselkedésén,ha nem akkor ne keresd te se.

2011. máj. 7. 07:06
Szerintem is meg kell vele beszélned ezt a dolgot.Nekem úgy tűnik elég erősen kihasznál téged sajnos.Én az ilyet nem igazán nevezem barátnőnek!!!Lényeg hogy meg kell beszélni, mert ez így nem mehet tovább hogy te szorongsz emiatt.Bár biztos csak hebegni habogni fog, mert azt biztos nem fogja mondani hogy igen nem érdekelsz, csak arra kellesz, hogy ottlegyél ha baj van nálam és meghallgatsz.Szóval ezt ne várd.De a szavak mögé kell látnod.Érezned kell hogy komolyan gondolja-e a megbánást, szívből beszél-e stb.Majd meglátod
2011. máj. 7. 01:52
Ha tényleg sajnálod és segíteni akarsz, akkor mellette a helyed:) A sérelmeidet elmondhatod amikor jobban lesz:)
5. SCAni (válaszként erre: 4. - SCAni)
2011. máj. 7. 01:33
Hozzáteszem pont a barátnőm volt az aki lerázott minket, mert a párja nyugisabb volt. Ő pl. rendszeresen hívott minket. Vagy engem, vagy a párom. Pont Ő volt az aki soha nem felejtett el egy szülinapot, névnapot. Csak egy telefonhívás, vagy sms, de Ő nem felejtette el. A barátnőm viszont igen.
2011. máj. 7. 01:30

Itt nem csak a rózsaszín ködről van szó.


Mi összejártunk négyen, együtt jártunk el szórakozni. Aztán nekik kicsit jobban ment ( a férfinak) és kezdett lerázni. Már nem volt móka pl. bográcsolni, inkább wellnesezni mentek. Találtak olyan barátokat akikkel ezt megtehették. Előfordult, hogy megbeszéltünk egy hétvégi programot és pénteken lemondták, mert Ők ide-oda mennek másokkal.

2011. máj. 7. 01:13
Szia! Nekem is van olyan barátnőm, aki ha összejön egy pasival, a nagy rózsaszín köd miatt szinte elérhetetlen lesz, mivel minden idejét a srácnak szenteli. De ez az átmeneti időszak k.b. fél év alatt elmúlik, és utána megint normálisan viselkedik, keres stb. Ilyenkor az ember nem mindig tud józanul gondolkozni, viszont ha visszatér a földre, rögtön látja, kik azok, akikre mindig számíthat. Szerintem is beszélj a saját érzéseidről, ne hagyd, hogy csak lelki szemetesnek használjon. Szorítok! :)
2. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1. - SCAni)
2011. máj. 7. 01:02
Mondd el Neki a félelmeidet, azokat a dolgokat amik rosszul estek. Beszéld meg Vele. Lehet, hogy nem is gondolkodott el azon, hogy amit tesz, az Neked rosszul esik.
2011. máj. 7. 00:57

Van egy barátnőm, régóta ismerem.


Sok mindenen mentünk keresztül együtt.


A gond csak az, hogy ha Ő boldog, elégedett akkor nem keres. Ha valami bánata van, rögtön hozzám fut.


Már fél éve keresett, se itthon, sem telefonon, erre ma hívott, hogy szakított a barátjával és jó lenne beszélni. Gyorsan elhadarta a fél év történéseit a telefonba, majd megkért, hogy menjek fel hozzá, mert valakivel beszélnie kell.


És itt vagyok tanácstalan. A szívem szerint mennék, mert sajnálom, de az eszem azt mondja, hogy ezt már a sokadik ilyen alkalom, és amint talpraáll, talál olyan barátokat, akikkel bulizhat, akikkel síelni mehet, akivel külföldön szilveszterezhet. Nem egyszer ilyenek miatt mondott le egy előre megbeszélt találkát, mert jobb programja akadt.


Tudom, ha most meghallgatom, pár hónapig naponta keres majd, utána elfelejt megint. (a mai előtt fél évig nem is hívott én hívtam párszor)


De tényleg sajnálom, nem lehet most könnyű neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook