Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mire érdemes ma vállalkozni, aminek van esetleg valami jövője is? fórum

Szerintetek mire érdemes ma vállalkozni, aminek van esetleg valami jövője is? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 8. 14:37
én fodrász leszek és nem érdekel h rajtam kívül van más fodrász is, mert ha jó vagyok a vendégek jönnek , ....és jönnek :D.
2012. okt. 8. 14:37
Nincs vagyoni hátterem,tehát valami egyszerű,de mégis kapós dolgot szeretnék létrehozni.Manapság mindenki az Angol használtruha-boltban,ill. Tesz-vesz-en vásárol olcsón,senki sem tudja megfizetni az új dolgokat,mert főleg egy családos embernek ez nehéz a rezsik,hitelek mellett.Ezért szeretném megtudni,hogy mi is éri meg és mi nem.
2012. okt. 8. 14:33

Ami kereslettel is rendelkezik, illetve sokak által megfizethető?

2 gyerkőccel vagyok még itthon GYES-en és nem nagyon van lehetőségem visszatérni a munkába,mint alkalmazott,ezért gondoltam,hogy bepróbálkozom ezzel a kérdéssel.Persze nem megyek egyből a falnak,hanem körbejárom mire is lenne szükség.Gyálon lakom,itt szinte minden méteren van egy zöldséges és fodrász.Csodálkoznak,hogy 2-3 hét után be kell zárniuk.

Ezt szeretném elkerülni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook