Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek milyen tanfolyamot érdemes elvégezni? fórum

Szerintetek milyen tanfolyamot érdemes elvégezni? (beszélgetős fórum)

2011. aug. 4. 09:44

Amit szívvel csinálsz azt megéri.:) Minden szakmába van olyan ember,aki nem talál munkát.Persze vannak telített szakmák,de attól függetlenül,ha jó vagy benne,akkor nyert ügyed van.

Sokan mondják pl az ingatlanos munkára is,h nem lehet belőle megélni stb stb....Nekem anyum ingatlan irodában dolgozik és megélünk...


Olyan szakmát kell választani,amit szívesen fogsz csinálni éveken keresztül.:)

2011. aug. 4. 09:31
Hát..leginkább semilyet:(
2011. aug. 3. 23:12

Sok minden függ a helytől,körülményektől,lehetőségektől.

A kereskedelemben lehetséges állást kapni,persze itt is vannak ranglétrák,és elvárások,nem mindegy hova!

2011. aug. 3. 22:04

A fodrász-kozmetikus-manikűr-pedikűr-masszőr-dada-bolti eladó-pincér/felszolgáló kilőve.

Mi marad? Jó lenne, hogy apró ruhaigazításokat (hosszú ujj, alj, nadrágszár, stb.), a nylonharisnya kicsit felszaladt szemeit, a cipő leszakadt sarkait, az elszakadt táska füleit - stb. - meg lehetne csináltatni.

2011. aug. 3. 20:54
Ehhez is idő kell. Hirdesd magad több helyen és pár hónap múlva szerintem ki fog alakulni. Én járok egy csajhoz, aki nagyon ügyes és kreatív. Ő egész nap csak körmöket csinál annyi munkája van. Türelem... :) Persze ha érdekel valami még mellette, akkor kezdj bele. Nem árt ha több lábon áll az ember ebben a világban...
2011. aug. 3. 20:46
En is allandoan gondolkodom mit kellene csinalni, de meg nem jottem ra. Csinaltam mar mukormos tanfolyamot de meg most akarok elkezdeni dolgozni. Bar annyi mukormos van mar , hogy nem tudom talalok e eleg kuncsaftot.
2011. aug. 3. 20:44
A barátom is cnc-forgácsoló. Ő 2010 májusban végzett és 1 hétig volt munkanélküli. Rögtön kapott vele munkát és az átlaghoz képest jól is keres. Nőknek nem ajánlanám ezt a tanfolyamot, mert kb sehol nem fogják alkalmazni...
2011. aug. 3. 20:18

Ez jó kérdés, engem is érdekelne a válasz.

Egy (itteni) barátnőm nagyfia CNC esztergályosnak tanul, állítólag annyira kevés van belőle, hogy kapkodnak utánuk, sőt még az államtól is kap valamilyen támogatást 'jutalmul', amiért ezt a hiányszakmát választotta.


Én valami nőiesebbet szívesen csinálnék :)))

2011. aug. 3. 20:12
Szerintetek milyen tanfolyamot erdemes elvegezni , amivel munkat is lehet utana talalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook