Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek milyen mobiltelefonnal lehet tökéletes képeket csinálni?Mennyibe kerül? fórum

Szerintetek milyen mobiltelefonnal lehet tökéletes képeket csinálni?Mennyibe kerül? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 18. 17:13

a tökéletes kép nem a gép műszaki paraméterein múlik

hanem azon az érzésen, hogy vissza tudod-e idézni azt az ÉRZÉST a képről, amelyet az elkészítésekor ÉREZTÉL


ha tökéletesen, akkor a kép tökéletes

18. da5acc16b1 (válaszként erre: 17. - 362f169ace)
2009. jan. 3. 11:29

Igen, értem. Nos, ez a készülék nem felelne meg profi fotósoknak, viszont amúgy jó. És ennél már csak jobb lesz, tudod, fejlődik a technika.

Szió.

17. 362f169ace (válaszként erre: 16. - Da5acc16b1)
2009. jan. 3. 11:00

Szia, yoyo24!

Tényleg, semmi egyéb szándékom nem volt, mint elmondani az eredeti fórumkérdésre a választ. Ennyi.

A valós kérdés ezen esetben valóban az, hogy mire gondol valaki, mikor tökéletes képről beszél.

Ha valakinek megfelel, hogy a PC képernyőjén jó képet lát, s levlap méretben jó minőségben ki tudja nyomtatni, akkor az neki tökéletes kép. Ez teljesen rendben van! Ez egy normál igény, az emberek 80%-ának meg is felel, nincs itt semmi baj.

Talán az adott okot itt félreértésre, hogy a "tökéletes" szót használta.

Ha pl. azt kérdezi: "Tudtok-e olyan mobilt ajánlani, ami "egészen jó" képeket csinál?", akkor még én is tudnék ajánlani.

Látjátok? Egy olyan szóhasználat, ami nem fedi a beszélő/író szándékát milyen furcsaságokat szülhet?

Üdvözlök mindenkit: Travels

2009. jan. 3. 03:56

Ok. Mostmár csak 108 a vérnyomásom 68-as pulzussal.

Mindenkinek boccs, én nem vagyok bántós, csak épp akkor riadtam fel rémálomból és egyből ide jöttem, ne fújjatok le mégegyszer, egy kis empátia, tényleg tapasztalattal írtam, nemhiába került ez 72 ezerbe, de nem én vettem, kaptam. Tud ez a teló, és én azért mondom, mert eddig kb. 5000 képet csináltam vele és raktam fel gépre, ha nem többet. Nekem tökéletes...és nem ártana utánanézni a SonyEricsson honlapján a felhasználói hsz-oknak.

--------------------------------------------

Puszi Ildikóm.

2009. jan. 3. 03:09

Manapság éppen ez a lényeg, hogy minden embernek van mobilja, így abba próbálják beépíteni a lehető legtöbb opciót méghozzá egyre jobban.

Lehet leugatni, de azért hadd jelentsem már ezt ki ha már egyszer van ez a telefonom, jó?????

A faszért kell engem leugatni, ha egyszer tapasztalatból beszélek. Küldhetnék képet is, írjátok ki a címeteket, mielőtt pofázna valamelyik okos!

Ildikóm Rád nem vonatkozik tudom, hogy odaírtad, hogy kinek milyen a tökéletes kép, nekem az jó. Előbb találták fel a digifényképeket, és utána jött a telefonba beépítés. Jóccakát.

14. 362f169ace (válaszként erre: 11. - Da5acc16b1)
2009. jan. 3. 02:28

Szia, yoyo24!

Bocsi, de te hol élsz?

Tanultál Te fizikát? Vagy nem láttál még jó képet?

Tényleg ne haragudj, de gondolod, hogy véletlenül gyártják a negyed milliós, fél kilós digi gépeket, és véletlenül veszik azt meg sok százmillióan?

Ennyi hülye lenne...?

Van mobil ami jobb, van amelyik gyengébb képet készít. DE TÖKÉLETESSÉGRŐL, VAGY AKÁR IGEN JÓ MINŐSÉGRŐL BESZÉLNI...komolytalanság.

Üdv: Travels

13. 87dcc92a81 (válaszként erre: 11. - Da5acc16b1)
2009. jan. 3. 00:42
Sose.
2009. jan. 2. 23:54

Egy mobilallal nagyon jó képeket lehet csinálni, de a tökéletestől messze van. hisz benne van a nevében: telefon! Erre találtak fel a fényképzőgépet! :))))

Nekem egy N95 Nokiám van, szép képeket csinál, de közel sincs olyan mint a digitális fényképezővel. Kinek milyen a tökéletes kép!

11. da5acc16b1 (válaszként erre: 9. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 2. 23:50

Hol élsz te?????????????

Egy telefon lassan jobb képeket csinál, mint egy fényképező!

2009. jan. 2. 23:49

Sony Ericsson K850i, nekem ilyen van, 5 MP-es, Cyber shot, fókuszálással, vakuval, éles, 2592 x 1944 -es képeket csinál teljesen jókat = tökéleteseket.

Az előző is megvolt, Sony Ericsson K810i, majdnem u.ez, csak az 3,2 MP volt.

2009. jan. 2. 23:46
Tökéletes képet mobiltelefonnal? Úgy lehet ahogy biciklivel 120-al repeszteni.
2008. dec. 24. 11:58
Sony ericsson k800i, 3.2 megapixeles kamerája van, csudaszép képeket lehet vele csinálni, használtan lehet venni, nem is olyan drága...
2008. dec. 24. 10:29
Az enyém Samsung SGH-D900i,3 mpixeles kamera van benne és jó képeket csinál. Most már kb 18-ért van kártyásan.
2008. dec. 24. 10:08

Nekem sony ericsson k660-as telefonom van, gyönyörü a képe...én szeptemberben vettem 17ér előfizuval. Tegnap néztem a pannon oldalát most karácsonyi akció keretében előfizetéssel 2990ft ha beadsz egy régit.

2mp-es a kamerája és sz.gépre téve a képeket is gyönyörüek

5. lufi
2008. dec. 24. 10:00
Nokia N95 gyönyörű képeket csinál. Igaz, még használtan is drága, de nagyon jó kis készülék.
2008. dec. 24. 09:57
Nekem a Sansung X640-ese készítette a legjobb, legszebb képeket.
2008. dec. 24. 09:54
Csak drágát tudok ajánlani, de az tuti: Samsungtól a M8800 Pixon. Iszony király kis teló, képek, videók készítésére.
2008. dec. 24. 09:49
Attól függ mennyi pénzed van rá és melyik szolgáltatónál akarsz venni , de függetlent is vehetsz. KB 20 ezerért már vehetsz olyat aminek 2 Megapixel a kamerája az szép képet készít.
2008. dec. 24. 09:46

Sziasztok lányok

Már megint gondban vagyok,és megint a telefonommal,egy c261-es kamerás mobiltelefonom van,már egyszer kérdeztem tőletek,hogy hogy lehet vele tökéletes képet készíteni,sajnos már akkor sem sok jóval kecsegtettetek,de végül is sikerült 2 tökéletes képet csinálnom,a következő beállításokkal:Automata ismétlés:ki

Keverés:ki

Megvilágítás:Éjszaka

Különleges hatás:Nincs

Expozíció:+2

Felbontás:Nagy

Vibrálás:6o hz

Most ismét megpróbáltam vele fényképezni,ugyanezekkel a beállításokkal,és sajnos sehogy sem akarnak sikerülni a képek,most arra gondoltam,hogy talán tudnék venni,egy olyan telefont,ami sokkal jobb képeket készít,de sajnos nem tudom,hogy melyik az a típus,és hogy mennyibe kerül a legolcsóbb?Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok segítsetek nekem.Nagyon szépen köszönöm.Sziasztok,és mindenkinek Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket,és nagyon boldog újévet kívánok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook