Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek milyen fémet és hol vegyek, ha szeretnék a kertbe hintaállványt csináltatni? fórum

Szerintetek milyen fémet és hol vegyek, ha szeretnék a kertbe hintaállványt csináltatni? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 14. 23:14
így az egész 3000 be került, + a hinta meg a csúszda...
2011. ápr. 14. 23:12
horganyzott acélcső vagy zártszelvény! de a rönk szerintem sokkal szebb!! mi abból csináltuk egy ismerősünknek van akácosa a méhei számára és megengedte hogy vágjunk ki belőle! meghántoltuk, beállítottuk és lekentük mahagóni páccal! nagyon szupi!
7. nikcsike (válaszként erre: 6. - Mari20)
2011. ápr. 14. 21:17
Az rendben van, csak elég húzós az ára, sőt minőségre sem a legjobb szerintem!
2011. ápr. 12. 10:25

de hát készen lehet kapni, az olcsóbb is...

és a megtekintett állapotot élvezheted..

2011. ápr. 12. 07:45

Legolcsóbb a vas.

Zártszelvényből könnyű összeállítani egy hintát,aztán azt festheted vmi vidám színűre.

Beütöd és szerintem találsz hozzávetőleges árat is róla.

Vaskereskedéseknél keresd az árakat....

2011. ápr. 11. 22:54
Az a helyzet hogy a tesóm ért a heggesztéshez, aztán szerintem nekem csak az anyagot kellene megvenni. Szóval ember van aki összerakja, csak anyag kellene
2011. ápr. 11. 22:48
Megkeresel egy lakatost,elmondod amit szeretnél-és árajánlatot kérsz.
2011. ápr. 11. 22:44

Szeretnék hintát a kicsiknek a kertbe, de annyira drágák a hintaállványok hogy nem nagyon engedhetjük meg magunknak!

Ezért gondoltam hogy kellene csináltatni egy állványt, aztán a hinta már nem is drága hozzá!

Csak azt nem tudom hogy hol lehet hozzá fémet venni. A fa állvány gondolom sokkal drágább.

2011. ápr. 11. 22:40
Szerintetek milyen fémet és hol vegyek, ha szeretnék a kertbe hintaállványt csináltatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook