Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek milyen egy jó edény? fórum

Szerintetek milyen egy jó edény? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 2. 18:09
Én is úgy tudom, hogy itt nem szabad reklámot csinálni. Ezért azt ajánlom, hogy olyan edényt vegyél, aminek jó a neve. T-vel kezdődik, és teflon bevonatos. Az olcsó edény minősége többnyire gyenge is. Az is fontos, hogy legyen súlya. Akár bevonatos, akár nem. A bevonat nélkülinek lehetőleg legyen vastag alja. Ha tepsikre is vonatkozik a jó név illetve a súly. Adj ki inkább többet érte, hidd el, nem az a drága, amiért sokat fizetsz, hanem az, amit rövid időn belül ki kell dobnod, mert lejön a bevonat, vagy rövid időn belül tönkremegy.
6. b329419295 (válaszként erre: 5. - Gera Ibolya)
2009. jan. 2. 17:54
Ez igy igaz,mi ilyet kaptunk karácsonyra;)
2009. jan. 2. 17:48

Nem hiszem hogy szabad reklámozni ,de van egy két jó termék akár müanyag is melyben sütni és főzni is lehet, a fémről már nem beszélve.Egy e lényeg minőség legyen mert az egy életre szóló befektetés

ha fiatal vagy akkor főleg ilyneben gondolkodj,ha idősebb akkor is megéri mert "örökölhető" hélettartamuk miatt. Jó választást

2009. jan. 2. 17:28
szerintem legyen egy muanyag fule, amit ha megfogok ne egess szet a kezem, es csak felul legyen lyuk rajta. bar nem sokat konyitok a fozeshez ;)
2009. jan. 2. 17:22
Nehéz.
2009. jan. 2. 17:12
Én úgy tudom hogy fontos hogy vastag legyen, mert akkor jobban sül benne minden!
2009. jan. 2. 17:11
Szerintetek milyen egy jó edény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook