Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek milyen boltot érdemes nyitni? fórum

Szerintetek milyen boltot érdemes nyitni? (beszélgetős fórum)

1 2 3
86. kenzol
2010. szept. 5. 12:06
Nálunk a faluban, néhány hónapja nyitott egy bizományi,eleinte szkeptikus voltam vele,de azt látom és hallom jó kis üzlet lett belőle.
2010. szept. 5. 09:02

Nem tudom, hogy mit érdemes, ebben nem vagyok jártas.

Azt látom, hogy nálunk pékséget és turkálót nyitnak. Már van 5 pékségünk, és legalább 10 turink, pedig csak egy 11-12 ezres kisváros vagy inkább nagyfalu vagyunk.

2010. szept. 5. 08:57
Általában (italbolt kivételével)küszlödnek. Akkor tán menne, ha saját helyiség, nem béremény és több működik különböző helyen. Így kitudják az üzletek segíteni egymást.
2009. nov. 22. 15:21
Elelmiszer uzletunk volt,nyugdijba mentunk es atadtuk a ceget az egyik leanyunknak o at alakitotta viraguzletre/cserepes/kertrendezessel foglalkoznak,allatteledeles uzletre.Igy mikor az egyik mikor a masik mukodik.
82. Cuczy (válaszként erre: 81. - Neenaa)
2009. okt. 4. 11:34

Jól mondod: kocsma, ital-diszkont.

/Ha legális lenne: bordélyház.../

81. Neenaa
2009. aug. 2. 16:30
Ez attól is függ, hogy ki hol szeretne, milyen környéken. Manapság sajnos az italboltoknak van jövőjük a legtöbb helyen..
2009. júl. 31. 18:15

cukrászdát-sütik, fagyik, üditők és italok.

megéri. Tudom, mert a főnököm is ebben a cipőben jár és a szarházi megél belölle, nem kicsit

79. Eri44
2009. júl. 27. 13:07

sziasztok!!

a véleményetekre lennék kíváncsi!

A barátnőmmel az a kósza ötletünk támadt, hogy egy ezoterikus, ajándékboltot nyitnánk, ahol egyedi készítésű táskákat, ajándékokat kínálnánk... persze ez csak álmodozás szintjén van, de vhol el kell kezdeni, úgyhogy megtaláltam ezt az oldalt, és gondoltam felteszem a kérdést...

:)

78. csasztima (válaszként erre: 45. - Zarahell)
2009. jan. 4. 12:32
Díjazom az ötleteidet!Neked van igazad!És még menne is szerintem:-D
77. csasztima (válaszként erre: 46. - Nóra*)
2009. jan. 4. 12:31
Igen!Teljesen igazad van!Nálunk'is a plázában este 7-8kor egy lélek sem vásárolt már...de a kajáldák és a csokiárus(ez sem rossz)dugig teli...persze itt meg jön az Á.TSZ...ha akar megbüntet úgyis:-(nameg hgy nem adtál számlát a gyrosról...pfff
76. csasztima (válaszként erre: 23. - Zarahell)
2009. jan. 4. 12:16
Plázában dolgoztam már.Ott sok(viszonylag)a vevő,de durva a bérleti díj.Úgyhogy valami forgalmas úton szeretném.Harmada a bérleti díj.
75. Nóra*
2008. dec. 31. 21:03
Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!
74. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 73. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 31. 11:11
:) Naná, hogy gyöngy minden mennyiségben!
2008. dec. 31. 00:06
Gyöngyös kreatív boltot nyitnék!
72. Zarahell (válaszként erre: 71. - 52d3e0b8a8)
2008. dec. 31. 00:02

Kinek, kinek??! Hát Neked! :) Hátha megéhezel kertrendezés közbe'! XD


Alapból a büntetés is hasznos céllal jött létre -gondolom- hogy az emberek ne csináljanak olyan dolgokat, amivel ártanak másnak, és ez egy "elrettentés". De már nem az. :( Már kész biznisz lett a büntetésekből, meg a "mingyábeperellek"-ből.


De jó hosszan tudnék erről beszélni, 2 évig ilyenekről beszélgettem a fuvarozókkal. :)


Apropó! Nekem epres samponom van, azért van rajta a pohár. :) (hajmosáskor előtör belőlem a gyermek) :)

71. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 70. - Zarahell)
2008. dec. 30. 23:25

Hát igen! Mindenért figyelmeztetni kell, nehogy valaki beperleje őket a hülyesége miatt. Nekem eszembe nem jutna sampont inni (bár előbb olvastam van egy "Hogyan szertnél meghalni?" fórum.....:DDDD) ,de gondolom ezzel a kisgyerekes szülőket figyelmeztetik, ld: barackos, erdei gyümölcsös stb. illatú gyereksamponok.

Mondjuk az előbbi ehető csomagolás vajon kiknek szólhat?

70. Zarahell (válaszként erre: 69. - 52d3e0b8a8)
2008. dec. 30. 23:19

:D Remélem nem etted meg! XD

Nekem a samponomon van egy áthúzott pohár szívószállal.

Meg kaptam szülinapomra ilyen taposógépet (az a lépcsőzést imitáló szobai erősítő) Egy oldalnyi hasonló hülyeséggel, pl "Súlyos sérülés származhat abból, ha a lábpedálok alá tesszük valamely testrészünket" ... "Bármely jellegű edzésprogram előtt keresse fel orvosát!"

.. hasonlók vannak sorolva 1 oldalon keresztül!!

:D

69. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 67. - Zarahell)
2008. dec. 30. 23:05

:DDDDD Amerikaiak! Úgy lükék, ahogy vannak!

Tavasszal vettem sétányrózsát, mi volt ráírva a papírra: a csomagolás nem étkezési célokra készült! És ez komoly! Olyat nevettem rajat! A szomszéd néni megkérdezte, hogy mi bajom van, neki is tetszett, mikor felolvastam!

Mondjuk az már durva volt, mikor mágneses ékszereket nyelt le egy kisgyerek és kioperálták, vagy mifene. Azóta azt a fajta gyerekékszer kollekciót kivonták a forgalomból.

68. gyöngyszemü (válaszként erre: 46. - Nóra*)
2008. dec. 30. 22:57
Maradjatok a kerítés gyártásnál, csak az kolbászból legyen, és az tuti mennifog! :-)))
2008. dec. 30. 22:57

Biztos ismered! Hogy Amcsiban valami idióta nő megfürdette a macskáját, és betette a mikróba megszáradni. Természetesen a macska meghalt, a nő meg beperelte a mikró gyártóját, mert nem volt ráírva, hogy élőlényt nem szabad beletenni, aztán meg is nyerte.

Ez egy ilyen igaztörténet elvileg.. és mit mondjak el tudom képzelni.

Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy már mindent "hülyebiztosra" kell csinálni, vagy sz@rrá büntetnek... És ez is egy teljesen értelmetlen dolog, mert ki tesz be egy macskát a mikróba??? El tudom képzelni a jövőt, ha veszel egy mosógépet, rajta lesz a tájékoztatón, hogy "Veszélyes, tilos felkapni, és hozzávágni a családtagjaidhoz, mert sérülést okoz!"

66. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 65. - Zarahell)
2008. dec. 30. 22:44

Szabályok....általában nem tartják szem előtt.

Mi ez a macskás sztori?

65. Zarahell (válaszként erre: 64. - 52d3e0b8a8)
2008. dec. 30. 22:39
Tééényleg! Valahol már láttam egy hozzászólásodban! És szerinted is értelmetlen, vagy ezt csak én látom így kívülállóként? Persze, van, ami kell, de van az a kategória, mint pl. (de ez már megint nem élelmiszer) "Ne tegye bele a mikróba a macskát" -Gondolom, hallottad a sztorit.
64. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 62. - Zarahell)
2008. dec. 30. 22:31
Nekem mondod? Élelmiszertechnológus vagyok! :)
63. Zarahell (válaszként erre: 59. - Csokimanócska)
2008. dec. 30. 21:56

Szeretném idézni kedves vicces hozzászólónkat:


36. kostyi79:


"A kerdes az volt, hogy milyen boltot erdemes nyitni. Az nem, hogy mi kell hozza. :) "


Ezért jött fel, hogy esetleg érdemes lenne egy Tecsóba belevágni :)

62. Zarahell (válaszként erre: 58. - 52d3e0b8a8)
2008. dec. 30. 21:49

Majdnem.. néha teljesen értelmetlen szabályok vannak, most éppen nem jut "kajás" szabály eszembe, de régebben dolgoztam picit más területen -fuvarozás, szerintem sokan ismerik :)- És olyan nevetséges dolgok miatt büntették őket állandóan, hogy a fejem fogtam... És ha nincs semmi baj, addig keresgélnek, hogy lesz.

Nem foglalkoznék élelmiszerrel, mert nagy a rizikófaktor...

2008. dec. 30. 21:29
Nyáron a jól kiválasztott, forgalmas helyen lévő fagyis pavilon, turbózva hideg sörrel, üdítővel - még menő. Óvatosan, de lehet még keresni vele.
2008. dec. 30. 21:27
Kocsmát, az mindig megy. Amúgy a mai gazdasági helyzetben semmilyet.
2008. dec. 30. 21:16

TESCO-ban ne gondolkozzon senki! Védett márka, és milliárdos anyagi háttér kell hozzá!

A kajáltatásban van még pénz (a legtöbb munkát, időt is igényli), kérdés, milyen anyagi és minőségi szinten menne a vállalkozás? Hurka-kolbász, lángos piacon, esetleg most télen "minden ami forró" egy minőségi utcai pavilonból, vagy extra kávé - tea, süti elegáns körülmények között?

58. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 57. - Zarahell)
2008. dec. 30. 21:12
Milyen büntetésre gondolsz? Szabálytalanságok miatt kiróttakra?
57. Zarahell (válaszként erre: 46. - Nóra*)
2008. dec. 30. 20:58

Egyébként az evéssel tényleg nincs gond, csak ahhoz szerintem hozzá kell számolni a rengeteg büntetést, amit csupa hülye, értelmetlen dolog miatt kell ide-oda kifizetni.. :S

Szerencsére nem saját tapasztalat, csak hallottam róla.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook