Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek mikor lehet babaúszásra vinni a babyt? fórum

Szerintetek mikor lehet babaúszásra vinni a babyt? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 23. 13:35
köszi mindenkinek a válaszokat.Jővő héten kapjuk meg az első oltást és majd megkérdezem a dokit,hogy mennyit kell még várnunk.
2009. aug. 7. 19:27
Az én lányom 2 hónapos volt amikor kezdtük , most lesz egy éves és imádja a vizet. Merül, beugrik, bugyborékol a vízbe. De úgy tudom hogy magyarországon az első oltás után lehet, azaz 3 hónapos korban.
2009. aug. 7. 18:00
Mi 5hónaposan kezdtük, imádta a pancsolást, a merülés nem nagyon tetszett neki... Azóta is nagy vízibolha :D
2009. aug. 5. 17:58
3 hónapos kora után ajánlják,de az hogy a fürdőkádban szeret locsizni,nem jelenti azt,hogy az óriás medencét is élvezni fogja.mi 6 hónapos korától vittük a gyereket és még úgy is volt,hogy nem tetszett neki a dolog.
2009. aug. 5. 17:56
azt hiszem 3 hónapos kortól
2009. aug. 5. 17:45

Azt szeretném tudni hány hetesen vagy hónaposan lehet babaúszásra vinni a csemetét?

Az én lányom most 7 hetes és nagyon szeret locsizni és gondoltam elvinném babaúszásra.

2009. aug. 5. 17:42
Szerintetek mikor lehet babaszásra vinni a babyt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook