Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek miért viselkedik így a barátom? fórum

Szerintetek miért viselkedik így a barátom? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 26. 16:16

kedves forumindito! hagyd a csudaba az iszakos sracot.tiszta pszichologia h.olyan fiuba botlottal mint apukad...

szeretnék segiteni neked azert irom ezt.

a patika szohasznalat nagyon tetszett;)

21. 57e437462a (válaszként erre: 7. - :))))))
2015. jún. 21. 13:22

Szia!


Bár kíváncsivá tettél a sok kiírt kérdéseddel, sejtettem, hogy fiatal lány lehetsz; az adatlapodon a sok hozzászólásodat nem böngésztem át. Így nem tudom mik a körülményeid, csak egy-két pontot olvastam.


Az egyik amit javasolnék, hogy 20 évesen ne 28 éves pasi után fuss. A korosztályodban is akadnak rendes srácok. De nektek teljesen más igényeitek vannak a korbéli különbségek miatt. Szerintem először tapasztald meg az életet, keress munkát, tanulj új dolgokat, szórakozz, gyűjts egy számodra fontos dologra, satöbbi. Ne pazarold el az éveidet senki miatt sem.


Érdemes lenne édesanyáddal beszélgetned arról, hogy miért is kezeli így az új helyzetet, ha az új társát szívesen megismernéd jobban, mert ez csak jó dolog, ha esélyt adsz neki. Az megint más, ha szeretne otthon időnként kettesben lenni a párjával, de ha ez minden alkalommal így megy, és neked rosszul esik, hát mondd el neki.


Alkoholista apa: ezt megéltem én is, emiatt váltak el a szüleim. Ezt egyedül nem könnyű megemészteni, még akkor sem, ha később az apa nem iszik. Nekem már nem iszik, és felnőttünk azóta tesómmal, de az sosem lesz könnyű, ha az apa csak minimálisan vesz részt az életedben. El kell fogadni, illetve vagy megtudod vele beszélni azt, hogy ez gyermekeként hogyan érint érzelmileg, vagy nem. Szülőt megváltoztatni nem lehet, esetleg mély beszélgetéssel hatni az érzéseire. De ők is csak akkor változnak, ha meg akarnak változni.


Vélemény kérés: Ne itt akarj mindenre választ kapni. Nem azért, mert nem szívesen segítünk. :) De legyen határozottságod, saját véleményed, döntésed. Ezt hiányolom picit a kiírásaid alapján.

20. gyöngy:) (válaszként erre: 2. - :))))))
2015. jún. 19. 21:18
Uhh..ez jó parti!
2015. jún. 19. 11:06

Miért?

Mert te vagy a barátnője:D

18. kisj (válaszként erre: 2. - :))))))
2015. jún. 13. 15:46

Azért viselkedik így a barátod, mert egy alkoholista.

Ha már 28 éves korában az "egészsége" miatt nem lenne szabad innia, akkor nem valószínű, hogy megéri a 40-et.

Te pedig ha vele kezdesz nagyon-nagyon rosszul járhatsz.

2015. jún. 12. 17:59

Gatyát mosni ráérsz 10 év múlva is!

Még meg is fogod unni!

Dolgozz, tanulj, szórakozz, mûvelôdj!

16. :))))) (válaszként erre: 14. - Unom)
2015. jún. 12. 17:52
az elején azt gondoltam hogy normálisan lehet majd vele.Mert akkor nem ivott.3-évet jártunk.Kisebb nagyobb megszakításokkal akkor nekem is volt más az életembe.De valahogy mindig vissza találtunk egymáshoz.De most már ezek után nem vagyok biztos benne.Szeretném ha megváltozna de erre úgy néz ki igen kevés esély van.
15. :))))) (válaszként erre: 13. - Ancsika688)
2015. jún. 12. 17:50
magyarul nálunk így mondják... a lábbelit..
14. unom (válaszként erre: 11. - :))))))
2015. jún. 12. 17:50

Mi az a patika a te szóhasználatodban? Felénk gyógyszertárat jelent.

Egyébként miért akarsz vele összeköltözni?

13. ancsika688 (válaszként erre: 11. - :))))))
2015. jún. 12. 17:50
Milyen patika???????????
2015. jún. 12. 17:49
Miért viselkedik így?Mert alkesz!
11. :))))) (válaszként erre: 9. - Kriszta773)
2015. jún. 12. 17:47
úgy aludt el múltkor hogy a patika rajta maradt a lábán :S de ő szerinte nem iszik múltkor is amikor kimentem egy pillanatra az udvarba megláttam hogy a vodkás üveget nyakalta.
2015. jún. 12. 17:47

Oldd meg a lakásgondodat egyedül, ne mással!

Nem hancúrozásból áll az élet.

9. kriszta773 (válaszként erre: 2. - :))))))
2015. jún. 12. 17:45
az egész sztoriban az az egyetlen érdekes, hogy milyen patikástól aludt el az ágyon :)
8. ancsika688 (válaszként erre: 7. - :))))))
2015. jún. 12. 17:44

Akkor költözz egyedül,miért kötnéd magad egy iszákoshoz?

És keresd tovább a lakbért,hátha megtalálod...:)

7. :))))) (válaszként erre: 5. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 12. 17:42
igazából már említettem az előző fórumokban hogy a szüleim külön élnek.Én anyámmal lakok de sajnos nála se lehet nyugodt életem mert amikor jön az újdonsült pasija nekem lépnem kell itthonról mert nem jó szemmel nézi ha itthon vagyok olyankor.
6. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 12. 17:39
Ez a 10 pontos kérdés ;)
2015. jún. 12. 17:38
Mi a francnak akarsz ágymelegítô lenni 20 évesen??
2015. jún. 12. 17:32

Jah és 20éves fejjel nem hinném,hogy olyan jól jönne neked egy összeköltözés,ami nem csak a napi babusgatásból áll,hanem dolgoznod kell,aztán otthon takarítanod,bevásárolnod,főznöd...

20évesen lehet nem erre vágynál...

2015. jún. 12. 17:31

Szerintem mindkettőtökkel éppannyira gond van...


Ha nem változik hagyd ott,ilyen egyszerű...pláne míg nem is laktok együtt...


A másik pedig...normális esetben neked is dolgoznod kell,mert 1fizetés nem elég 2emberre ;)

Míg nem éltél együtt senkivel,fogalmad sincs róla,hogy minden mekkora kiadással jár.


Nem csak rajta múlik,hanem kettőtökön...


Nagyobb támogatás lenne,ha dolgoznàl és úgy màr szépen tudnátok tervezni mindent...

2015. jún. 12. 17:19
28 éves a barátom én 20 éves vagyok. Mióta új munka helyett váltott azóta nagyon sokat iszik.Pedig az egészsége miatt nem is szabadna neki alkoholt innia.Bár tagadja hogy iszik de látom rajta hogy inden nap részeg amikor átmegyek hozzá.Múltkor is patikástól el aludt az ágyon.Ha próbálom neki magyarázni hogy ne igyon akkor ki akad rám hogy miért veszekszek vele mert ő nem iszik.Egy régi házban él aminek egy része már össze dőlt.És van egy külön kis épület van az udvarba ott lakik.Úgy volt hogy össze költözünk kerestük is a lakbért de nem találtuk.Nekem jelenleg nincs munkám és arra fogja hogy az miatt nem tudunk össze költözni.De viszont neki elé jól fizető állása van egyenlőre megtudnánk csak rengeteg pénze elmegy az italra.Úgy látom semmi terve nincs a jövővel kapcsolatban.Mostanában nagyon megváltozott múltkor is üres italoknak az üvegjét találtam meg nála,kiabál velem nem is keresi a társaságom úgy mint rég.
2015. jún. 12. 17:19
Szerintetek miért viselkedik így a barátom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook