Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek miért van az, hogy egyes témához ezernél is többen írnak, más fontos témához meg jó ha öten...? fórum

Szerintetek miért van az, hogy egyes témához ezernél is többen írnak, más fontos témához meg jó ha öten...? (beszélgetős fórum)

1 2 3
74. pista55 (válaszként erre: 73. - 6b006fc769)
2012. jún. 21. 21:03
Nem úgy van az. Attól függ ki írta ki a témát mert akinek sok régi ismerőse van itt, azok eldumálgatnak még másról is egy ideig.
2012. jún. 21. 20:32
mert nem érzik magukat kompetensnek benne
2010. márc. 26. 23:19

Hát ez az, ezt mondom én is, mi szeretünk sokat csámcsogni a pletykákon, túlbonyolítani mindent, és egy döntéshez bizony nem 1-2, hanem a lehető legtöbb összegyűjthető véleményre szükségünk van. :)))


Ezért szeretjük a Hoxát, itt tényleg mindenről lehet beszélni!

71. 9242a6388c (válaszként erre: 70. - Hannah87)
2010. márc. 24. 11:10

Tetszik a hozzászólás!!! Igazi pasis vélemény, kb ilyesmi az én páromé is...de elnéző velem, mert tudja most csak ez van nekem, mint felnőtt kapcsolat....

Igen a pasik mindent egyszerűen megoldanak, rövidre zárnak, pontosan megtalálják a megoldásokat, és ezeket a megoldásokat adják nekünk...

DE!

Nekünk nőknek nem erre van szükségünk...szeretünk dumcsizni, többször végig gondolni, rágódni dolgokon. Okos tanácsokat adni, saját tapasztalatot megosztani, sirni , nevetni, irigykedni, bosszankodni. A női lélek ilyen...egy célirányos, határozott pasi nem is érti mit lehet itt órák hosszat böngészni, olvasni, gondolkodni....:O)!!!:D!


Igen nagyon jól összefoglaltad...:D!!!!

70. Hannah87 (válaszként erre: 53. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 24. 10:59

A pontgyűjtőkről a páromnak is megvan a véleménye. Már az is bosszantja, hogy néha egy órát is eltöltök a Hoxa előtt, pedig fontosabb dolgaim is lennének.


Párom, valódi pasis véleménye:

- Fogyni vágyók miért ülnek órákig a gép előtt, így csak híznak, menjenek aerobicozni. Ott nagyobb a motiváció.

- Akinek nem megy egyedül a fogyókúra, annak másokkal sem fog menni, vagy akarod, vagy nem, ehhez nem kell órákig a gép előtt növelni a feneked.

- Unatkozók vegyenek egy kutyát.

- Akik a gyerekükről kérdeznek maradhatnak, de akinek komoly gondja van ne mások hülyeségét hallgassa, vigye a picit orvoshoz! Ne veszélyeztesse, csak mert "majd a fórumon segítenek". (ezen akad ki a drágám legjobban)

- Aki beteg menjen orvoshoz!

- Aki lelki beteg menjen pszichológushoz!

- Akinek hivatalos problémája van menjen ügyvédhez!

- Aki magányos menjen tornázni vagy jótékonykodni! Boldogságot okoz és végre hús-vér emberekkel találkozik!

- Aki nem tudja milyen az idő, nézzen ki az ablakon, vagy időjárás.hu.

- Aki nem tudja hány óra, vegyen órát.

- Akit az érdekel, hogy milyen színű zokni van másokon, az perverz.

- Aki nem tudja mit főzzön mindmegette.hu vagy kérdezze meg az urát mit enne.

- Aki a laborleleteit akarja itt elemeztetni az menjen orvoshoz. Azt a két napot kibírja mások okosságai nélkül is, míg eljut a dokijához. A laikusok úgysem értenek hozzá, vagy azt mondják "b*szki rákos vagy, akkor elhiszed?"

- Aki nem tudja, hogyan kell a fogamzásgátlót használni menjen nőgyógyászhoz. (aki a folyásáról akar diskurálni, az szintén tegye ezt)

- Aki itt akar külföldi munkához jutni az eleve veszett ügy.


Maradhat:

- Szüléstörténetek, mert olyan meghatók.

- Mindennapi élet dolgai, receptek, üzletekről, divatról, kozmetikáról maradhat, ebből csak tanulhat a nő.

- gyerekekről sztorik, problémás gyerekekről tapasztalatmegosztás (nem távdiagnózis meg egyebek), mert hasznos.

- Fontos kérdések, hol van ez vagy az, mit hol intézünk, ezt jó ha vkitől meg tudjuk kérdezni.

- öltözködési tanácsok, mert sok mindenkire ráfér.

- gyógyulások történetei, mert erőt meríthetnek mások belőle.



stb.

Ezek párom véleményei, itt mondogassa mögöttem, de már nincs türelmem tovább írni. Azért őt sem hagyhatja hidegen a Hoxa, ha ennyi véleménye van róla. :))))))


Kicsit túloz, de abban igaza van, hogy sok témát egy fél mondattal el lehet intézni, pl. "hol találok hálakövet?" - hát az út szélén. "Mit tegyek hogy ne fojtsam meg a páromat?" - hagyd lélegezni. (mindenféle személyeskedés nélkül, most pont ezek voltak elől..)


De mi nők, mindent szeretünk túlbeszélni, túlkomplikálni, ezért van az, hogy jelentéktelennek tűnő témákban olyan sok hozzászólás születik. Mindenkinek van benne tapasztalata, és mindenkinek van róla véleménye, vagy egy sztorija, ami oda kapcsolódik.

Vagy éppen akkor, amikor sok ember gép elé ült, az a téma volt a lista elején, mert lássuk be lapozgatni nem nagyon szeretünk. :P

2010. márc. 22. 14:59
De aki osztja az észt legalább olvasná vissza amiket irtam az elején a gépemről...
68. 090716
2010. márc. 22. 08:19
Sztem sokan jobban szeretnek csak olvasni, ha jól megfigyeled, azonos témákban mindig ugyanazok írnak pl, egy fórumra. Na meg napközben sokan dolgoznak, és lehet ott nem tud mindenki ezerrel gépelni. Na de ez az én véleményem.
67. 9242a6388c (válaszként erre: 66. - Manul)
2010. márc. 22. 08:10
De milyen nagy szerencse:D!!!!
66. manul (válaszként erre: 65. - 9242a6388c)
2010. márc. 22. 08:08

Igen ez sajnos elég gyakori!Dehát nem vagyunk egyformák!

Szerencsére!:DDDDDDD

65. 9242a6388c (válaszként erre: 62. - Manul)
2010. márc. 22. 08:05
:D... örülök, hogy nem csak én gondolom igy a dolgokat...igen, sokan vannak akik, "észnélkül" osztják az észt...Az életben is igy van...:D!
64. 4abfd92b5a (válaszként erre: 63. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 22. 07:46
és ha ez Valakit irritál..(?!) kérem "bocsájtsa" meg hiányosságaimat.. :))
2010. márc. 22. 07:42

ha valki, akkor az én vagyok, akinek rettenetes a helyelyesirása, beismerem..(!) de már nem szégyelem..

én sokat tanultam, tanulok töletek és erre büszke vagyok, hogy amikor elkeztem hoxázi.., ahhoz képpest mennyivel jobban és szebben irok. :))

ha kell utána nézek és kijavitom magamat.

engem még nem bántott meg senki.., és ugy érzem elfogadtak ilyennek amilyen vagyok..:D


probálkozom.., és a hibáimat kijavitom! :))

62. manul (válaszként erre: 60. - Pista55)
2010. márc. 22. 06:44

Én nem foglalkozom azzal,hogy ki mennyire tud helyesen írni.És nem is javítom ki,mert szerintem megalázó.

Vannak egyes esetek,amikor az ember véletlenül elgépel szavakat,nekem is volt már ilyen melléütésem,eléggé szégyenkeztzem magamban miatta,nem szükséges még le is teremteni az embert.

Viszont van néhány fórumozó társam,aki nagyon-nagyon meg van győződve saját tökéletességéről és természetesnek veszi,hogy osztogathatja az észt miközben két szót nem tud helyesen leírni.

Na ezek irritálnak,ilyenkor oda szoktam biggyeszteni egy-egy ártatlan megjegyzést.

De alapvetően nem zavar,ha valakinek nem jó a helyesírása!

61. Barát1 (válaszként erre: 59. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 21. 22:28
Nem az ész osztásáról szólnak a fórumok, hanem a segítségről szerintem. Ha engem javítanának ki helyesírásból kicsit rosszul érezném magam /biztos lesz még ilyen/, de nem volt mindenki ötös helyesírásból és ha tanulunk egy újabb helyes szót az csak hasznunkra válik.
60. pista55 (válaszként erre: 59. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 21. 22:18

Szerintem sokan vannak olyanok, akik valami miatt nem tudnak helyesen írni, és inkább nem is írnak semmit. Félnek, hogy kikapnak.:)))

Én is hibázok néha, de én még nem kaptam kioktatást helyesírásból.

59. badonyimariaeva (válaszként erre: 58. - Pista55)
2010. márc. 21. 21:51

Nem, hogy mással foglalkoznának!

Észt azt szeretnek osztani egyesek!

58. pista55 (válaszként erre: 57. - Vanessa2006)
2010. márc. 21. 18:46
Itt a hoxán mindenkit megtanítanak helyesen írni.:)))
2010. márc. 21. 14:27
O de sok a Magyar tanár ,kőszőnőm tanár néni kérem,,,
56. manul (válaszként erre: 55. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 21. 14:20
Én sem teszem közkinccsé bárhol értékes gondolataimat!:DDDDDDDD
55. 4abfd92b5a (válaszként erre: 54. - Manul)
2010. márc. 21. 14:13
teljesen egyetértek.. nem kell mindig, csak komoly dolgokról beszélgetni, bár., én ha csacsogok, megválogatom a csacsogás témáját.. :))
54. manul (válaszként erre: 53. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 21. 14:06
Lehet,hogy igazad van!Nekem néha kell egy kis szünet,mert a csacsogásnál komolyabb társalgásra vágynék,de sajnos nem sokan"vevők"a valódi problémákra.Ilyenkor egy kicsit magamba fordulok,de előbb-utóbb unalmas lesz a társaság így ismét üdítő a csacsogás!:DDD
2010. márc. 21. 13:58

szerintem sokan csak a pontukat gyüjtik, hogy meglegyen a napi limit, és irogatnak. olyan forumba. ahol csak egy kérdésre egy-két szoval lehet válaszolni..

a másik.., szeretnek mások problémájárol csacsogni-csámcsogni minnél negativabb a téma annál jobb és persze., lehet még okoskodni is az a legkedveltebb..


ez a hoxa..(!) az egyéb joságokat, mindha nem kedvelnék?!

52. kefekötőke (válaszként erre: 48. - Vanessa2006)
2010. márc. 21. 11:10

"csak hosszu ő és ű betű van . "


Hosszú Ó és hosszú í nincs?

A vesszők száma is korlátozott?

51. manul (válaszként erre: 43. - Kingi7)
2010. márc. 21. 07:12
Én a szavazások között találtam már néhány lehidalós témát,amikre kár időt és energiát pazarolni!
50. manul (válaszként erre: 1. - Vanessa2006)
2010. márc. 21. 07:09
Nem vagy egyedül ezzel a véleménnyel,én is azt tapasztalom,hogy szivesebben csacsognak semmiségekről,mint értelmes dolgokról!Nem tudom,hogy miért van,eleinte furcsa volt de már kezdem megszokni!
2010. márc. 21. 00:27
Tényleg ide sokan irtak...
2010. márc. 21. 00:26
O igen kaptam válaszokat kőszi aki irt de le is toltak hogy nem jol irok,de elhihetitek ezen a gépen csak hosszu ő és ű betű van .
2010. márc. 20. 22:32
Látod...egész fellendült a fórum...és kaptál választ a kérdésedre!!!:o)!!!
2010. márc. 20. 22:15

amúgy kiakadok a századik fogyókúrás témától is és a bennük lévő sületlenségektől.


Fogyjunk együtt (mert ugye nincs akaraterőnk, ami meg nem idegenektől lesz meg, de mind1) x hét alatt x kilót (mert ugye fogalmunk sincs a biológiáról)


jáááj

2010. márc. 20. 22:13

pontos idő/milyen az idő nálatok/bal kezemnél lévő tűárgy és a zoknid színe...stb...


nah, ezekbe akkor írok, ha van 1 percem amíg pl. sül a palacsinta és két palacsintafordítás között úgysem tudnék komolyabba belemélyedni, de mivel nem vagyok az a tűzhely mellett egy helyben álló típus így vmivel el kell ütni azt az 1-2 szabad percet is. :P

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook