Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért nem kellek a páromnak? 3 hónapja szültem meg a kisfiunkat, de azóta hozzám sem ért... fórum

Szerintetek miért nem kellek a páromnak? 3 hónapja szültem meg a kisfiunkat, de azóta hozzám sem ért... (beszélgetős fórum)


1 2
40. e5aa3f34d6 (válaszként erre: 38. - Evabeta)
2011. febr. 11. 12:29

szia

Örülök hogy megosztottad velünk mi történt/mi nem/ azóta. itt már gázosabb a helyzet mint gondoltam!! azért 6 hónap a férfiaknak sex téren naon naon sok.szerintem nem bírják ki,hogy punci nélkül legyenek.

most jött el az idő hogy rákérdezz,mit akar tőled,a meleg vacsin kívűl, mert gondolom más témátok naonn nincs.

nagyon sajnállak hidd el ,és együtt érzek veled!!!! tudod most naon erősnek kell lenned,szerintem kicsit nyomozgass,nincs-e egy harmadik személy a lapcsolatotokban.

ha már tudsz vmit légyszi írd meg nekem ,be is jelölhetsz isminek,nem zavar,

Addig is kitartás és ne búsulj!!!! pusssz

39. 4c1a787e8f (válaszként erre: 38. - Evabeta)
2011. febr. 9. 20:17
Mindenesetre ijessz rá!
2011. febr. 9. 15:08

Sziasztok!

1 hónapja írtam ide és köszönöm mindenkinek a válaszát !De sajnos semmi nem segített rajtam ugyan úgy van minden mint volt vagy ha nem rosszabb.egyre nehezebben bírom elviselni ezt a helyzetet ideges vagyok ,ingerült és majdnem mindenért felkapom a vizet .Nem vagyok szex mániás de lassan 6 hónapja semmi mert ugye a terhesség utolsó hónapjaiban azért nem mert ott a baba.Igen ezt én is tudtam és akkor nem is zavart, de most miért nem,és ha kérdezem azt mondja,hogy fáradt ,ideges nem tud odakoncentrálni rám meg ilyenek de 4 hónap alatt mindig ez van !Én már nem hiszem kész vagyok nem tudom mit tegyek vagy mit nem hogy jó legyek .Vagy mármost mérlegeljek hogyan tovább ,várjak rá vagy lépjek nem tudom.

37. mandulacska2 (válaszként erre: 36. - 4c1a787e8f)
2011. jan. 5. 18:19
Hát én is ettől félek. Nem hiszem , hogy feltétlenül gyerekellenes légkör, bár az is sok van a világban. Nagyon sok férfit szerintem úgy nevelnek fel, hogy ők anyuci és apuci drága szeme fényei. És amikor nem ők vannak a középpontban, felborul a világ. Nem lehet rájuk számítani. Én is félek ilyen szempontból, hogy nálunk mi lesz. Párom is azt mondja, hogy már szeretne babát, de az anyagiak miatt folyton stresszel. Van is miért, mert lakáshitelünk van, de könyörgöm, nem állhat le emiatt a világ. Ő mindig azt mondja, ha én nem dolgozok majd, akkor neki kell túlóráznia. Csak akkor lényegében a gyerek apa nélkül nő fel. Nehéz velük megértetni, hogy nem az anyagiak a legfontosabb, és ha kevesebbet költhetünk, akkor is többet ér a család. Csak hát mindent egyszerre akarnak.
36. 4c1a787e8f (válaszként erre: 35. - Evabeta)
2011. jan. 5. 11:16

Jaj drágám!!


Szerintem most egy kis türelem...

De ez azért gáz...


Nekem állandóan dolgozni rohant az első gyerek születése után, meg mindenkinek segíteni. Csak évek múlva értette meg, mennyire szükségem lett volna rá...


Szerintem ez a mai hülye morál, meg gyerekellenes légkör is benne van, hogy a mai férfiak ilyenek, vagy sokan ilyenek... Nincsenek rákényszerítve, hogy bármit is komolyan gondoljanak. Dédnagyapám 19 évesen is "tökéletes" apa volt már, és nem kapott pszichés betegséget a 7. gyerek után sem...


Nem irigyellek, ez a hallgatás a legrosszabb.. ennél a veszekedés is jobb...


Azért drukkolunk...

2011. jan. 5. 11:01
Én nem csak a szexre gondolok ezzel hogy nem kellek neki .Úgy érzem sehogy sem .Próbáltam vele beszélni finoman rátérni a dologra de nem nagyon ment elzárkózik azt mondja hogy ö nem érzi hogy valami baj lenne a kapcsolatunkkal.
34. spinneli (válaszként erre: 30. - Mandulacska2)
2011. jan. 4. 20:09
Nem védeni akarom...de nem hiszem, hogy ezek tudatos dolgok.
33. 23a2bf5860 (válaszként erre: 25. - Mandulacska2)
2011. jan. 4. 20:05

Én beszéltem egy férfival az Apás szülésről..Ő bent volt a feleségével és azt mondta nekem,hogy milyen férfi az ,aki megundorodik a feleségétől,hiszen a legcsodálatosabb dolgot adja neki..a közös gyereküket.ez az Ő véleménye..egy férfié,és én tisztelem ezért a hozzáállásért,de

ha majd odakerülök én nem szeretném,ha a férjem látna szenvedni,nem akarnám,hogy ott legyen a szülésnél,még ha akarná sem!!Nem szeretném...én se néznék végig egy szülést..hát még egy férfi.áh..nem kell mindent látnia az embernek...

2011. jan. 4. 19:53

Hát nem tudom... Az én férjem olyan, hogy ha a műhelyben levágja a fél ujját, akkor fog egy tűt, és visszavarja... egy állat...


De amikor a lányunk betörte az orrát, és mentő vitte a kórházba, akkor bejött, hogyne jött volna, de el is ájult. Azt nem bírja, ha más szenved mellette...


Én meg nem is igényeltem, hogy velem legyen szülésnél, mert én meg akkor feszélyezve érzem magam...

én ilyen vagyok, más meg más... ez nemhiszem, hogy baj...


Szóval én 3-at megszültem nélküle, mégis jó a kapcsolatunk. Viszont azt nem állítom, hogy nem voltak nehéz percek az első gyerek után, bár nálunk más tekintetben... Most a 3. után meg én állok nehezebben vissza a szexre...


Igenis, a férfiak lassabban nőnek fel a dolgokhoz, pont azért, amiért ők nem szülnek, fizikailag, hormonálisan kevésbé érintettek...


De ennek a bajnak a tisztázása tényleg mindennél fontosabb!! Annak a gyereknek apa kell, nehogy má meglépjen a hüléje... nagyon izgulok, mi lesz a sztori vége. Remélem, idővel legalább LOVE.

2011. jan. 4. 18:53
Minden férfinek tudni kell aki be megy a szülőszobába,az nem egy leányálom lesz.aki meg undorodik a feleségétől szülés után ,az meg mehet a levesbe.kár hogy a férfiak nem szülnek akkor megtudnák mi az.
30. mandulacska2 (válaszként erre: 29. - Spinneli)
2011. jan. 4. 18:43

Az lehet, hogy rosszul vannak tőle, de akkor eleve nem ment volna be. De

ettől még nem kell undorodnia a párjától.

29. spinneli (válaszként erre: 27. - Mandulacska2)
2011. jan. 4. 18:21
vannak olyan ffiak akik egy kis vértől is rosszul vannak...szerintem nem szerencsés ebből mérni azt, hogy ki mennyire szereti a párját.
28. mandulacska2 (válaszként erre: 17. - Evabeta)
2011. jan. 4. 18:18
Evabeta. Beszéltél már vele? Remélem, minden rendben. Szerintem ki kell , hogy tartson melletted.
27. mandulacska2 (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2011. jan. 4. 18:08

az

már a te jogod,de hogy ettől undorodjon az nonszensz.

26. spinneli (válaszként erre: 25. - Mandulacska2)
2011. jan. 4. 18:02
hát..én nem igénylem, hogy bent legyen szülésnél.
2011. jan. 4. 17:53
Sziasztok. Én Bagirával értek egyet. Véleményem szerint a férfinak (már ha tényleg szereti a párját), nem csak akkor kell ott lennie a párja mellett, ha örömről, boldogságról van szó, hanem nehézség, fájdalom esetén is. Számomra nagyon elszomorító, hogy a köztudatban még mindig az él, hogy a gyerek csak a nő dolga. A férfinak is részt kell vennie benne. a másik meg az, hogy akkor a horror filmektől, gyilkolászós játékoktól miért nem undorodnak, amikor ugyanúgy fröcsköl meg folyik a vér, mint a szülésnél. Lehet, hogy ezért megköveztek, de szerintem a férjnek kutya kötelessége ott lenni a felesége mellett. Nem csak a nevet kell átadni a gyereknek.
24. spinneli (válaszként erre: 1. - Evabeta)
2011. jan. 4. 14:46
lehet az anya szerepedet nem tudja most hova rakni.
23. mimmo33 (válaszként erre: 22. - Bagira72)
2011. jan. 4. 14:39

Miért érthetetlen?Nem vagyunk egyformák.Amitől te nem undorodsz attól lehet hogy én undorodok.A férfinek szülés előtt elkel döntenie, hogy bent takar e lenni vagy nem.Nem a nőnek!

Meg kell értenie, és meg kell érnie a gondolathoz, a tényhez, hogy az a nő akit elvett, akit megszeretett, az nem ugyan az lesz a szülőszobán, és utána.Ha úgy érzi, hogy ezt nem tudja elfogadni akkor tényleg nincs semmi keresni valója bent;)

2011. jan. 4. 14:30
Sziasztok.Számomra ez érthetetlen hogy egy férfi undorodjon gyermeke anyjától,feleségétől.Nálunk ilyen nem volt.mi még a 6 hetet sem vártuk ki rendesen.alig vártuk hogy a pocak ne legyen köztünk.finoman és ovatosan megtörtént.mindenképp beszélj vele,nem csak anya vagy hanem Nő is.Az anyaság csodálatos dolog,de minden Nő szereti magát Nőnek is érezni,
2011. jan. 4. 09:28
légy türelemel énis tapasztaltam ijet föleg az elsönél.mert velem együt szült s kicsit undorodot tölem.de ez idövel ez is elmult.vigyáz ne légy hisztis csak türelmes.ha két két mulva se látja be akor lehet hogy megijet.az én férjem megbolondult egy kicsit akor.dolgozot mint a hüje de késöb ez jo volt hogy dolgozot.de nehezen emésztete meg az apaságot.de depis is voltam.emiat a gyerek mis éjel napal sirt.még leteni se tudtam 1 percre se a csecsemöt.karomba éjszakázgatot 2hétig.ezt viszagondolva.ezt az apaságot nehezen viselik el a fériak,viselte a férjem.mintha más szeretnék rajtakivül.ez kicsit hasolitot volna a megszalás érzésre.én ezt látam akor a férjem szemébe.de ezt ne kérdezd meg töle mert még ö fog ezen felháborodni.feleslegesen.légy hozá kedves s türelmes.s közbe utána is tudsz nézni gyanutlanul hogy csak ti vagytok neki.pár ártalmatlan kérdésel amit véletlenül tehetsz fel.egy boldog család anyukája.
2011. jan. 4. 00:47

1. Megváltozott a tested; ha ez a helyzet, gondold át, mi az, amiről tehetsz és amin változtathatsz. Van, amiről nem tehetsz - értelmes, felnőtt férfi ezzel tisztában van és elfogadja, szvsz.

2. Átlényegültél a szemében "csak"-anyává, nem képes nőként tekinteni rád; ez esetben a hiba nem a te készülékedben van.

3. Téged félt, azt hiszi, ilyenkor ártalmas a heves szexuális élet.

4. Nyűgös vagy (ami érthető), ő pedig fáradt (ami szintén érthető).


Ezek jutottak eszembe lehetséges okként.

Egyetértek a lentiekkel, beszélj vele; valószínűleg hárítani próbál, mert a férfiak utálnak "lelkizni", de ez egy fontos dolog, nem szabad hagyni elfajulni.

2011. jan. 3. 15:28
Nagyon érdekel mi lesz a vége légszi közöld velem,szotítok neked!!
18. e5aa3f34d6 (válaszként erre: 15. - Evabeta)
2011. jan. 3. 15:26
Na akkor viszont (ha van segítséged) próbáld úgy intézni,hogy csak ketten legyetek otthon.(mire hazaér )vágd magad szexi szerelésbe kicsi illat nem sok(ez fontos) és ülj le vele és kérdezd meg tőle hogy mi az ami mostanában bántja,esetleg úgy érzi,hogy elhanyagolod, Nagyon fontos jelezd neki ez a számodra komoly dolog mert a jövőtök függ tőle. Semmiféleképpen ne azt érezze te féltékeny vagy mert kiakad és még jobban összevesztek. ez jó tanács hidd el:
17. evabeta (válaszként erre: 5. - A6f314dfad)
2011. jan. 3. 15:24
Bent volt de a végén császáral lett meg ott pedig nem volt bent.
16. evabeta (válaszként erre: 12. - Mimmo33)
2011. jan. 3. 15:23
Probáltam közeledni hozzá de mindig kifogásokat kereset vagy éppen csak finoman eltolt magátol fogalmam sincs ha szobahoznám akkor öszintén válaszolna e hogy miért nem kelek már neki!De ráfogok kérdezni és megírom hogy mi volt a válasza igérem!
15. evabeta (válaszként erre: 14. - E5aa3f34d6)
2011. jan. 3. 15:20
Nem alszik közötün a baba !Direkt azért nem vetem magam mellé az elejétől fogva hogy nehogy ez legyen és mégis.
14. e5aa3f34d6 (válaszként erre: 1. - Evabeta)
2011. jan. 3. 15:18
Vagy veletek alszik a baba? ha igen akkor ez a gond nálunk is volt hasonló helyzet...
13. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Evabeta)
2011. jan. 3. 15:13

Cseréljünk férjet!


Nekem pont fordított a problémám...



Poént férretéve, ez egy olyan nehéz időszak, és az ember legtöbbször csak a rózsaszín vattacukorvilágról olvas, az ilyen problémákról meg ritkán. Én még nem láttam olyan kapcsolatot, amit így-vagy úgy nem viselt volna meg a gyerek. Az más kérdés, hogy normál esetben még nagyobb mértékben össze is hoz... De ami nehéz, az nehéz.


Először vele beszélj, és ha nagyon nem megy, akkor irány a szakember... És ez fontosabb, mint bármi más...

A fiúk meg sokszor olyan kisfiúsak még felnőtt korban is.... Segítsd, és kényeztesd...

12. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Evabeta)
2011. jan. 3. 15:13
A párodtól kérdezted már?
11. Nőci1
2011. jan. 3. 15:11
Sok minden lehet ,van aki szüléskor,megundorodik az anyától a vértől a szenvedéstől. Van olyan nem bírja a tej szagot amit az anya áraszt. Vagy épp lehet megváltoztál és ezt felkel dolgoznia. sok minden lehet,lehet félt. Sok beszélgetés,jó vacsi mellett és bízz rá több feladatod,hogy érezze szükség van rá. Persze ne slampos hálóingben legyél,smink,illat és szép ruha a többi jön magától:-))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook