Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért nem akarta elengedni a lányt ezek alapján az ex, ha mégse kellett neki kapcsolatra? fórum

Szerintetek miért nem akarta elengedni a lányt ezek alapján az ex, ha mégse kellett neki kapcsolatra? (beszélgetős fórum)


2017. aug. 7. 01:35

jajj,ha nekem csak ennyi problémám lenne, hogy ki szerint vagyok szép :D

Ennyire ne unatkozz a 8 hónapos gyereked mellett, ráadásul tanulj meg fogalmazni. Ha ennyire ráérsz lapozgass 1-8.osztályig nyelvtan könyveket, talán ragad rád valami.

24. lizova
2017. aug. 5. 18:52

Nem tudom de olvasva az előző fórumtémáid arra a következtetésre jutottam, hogy neked súlyos önértékelési problémáid vannak.Vagy nagyon unatkozol otthon, vagy nincs barátnőd akivel ezeket a dolgokat megbeszélhetnéd,vagy nem bírod magad elfogadni szülés után,ami viszont a személyes véleményem alapján betegség.

Én a 8 hónapos gyerekem mellett nem azzal foglalkoztam hogy milyenek az alma alakú nők,vagy az xy horoszkopu emberek szépek e.

Szerintem keress fel egy orvost, szükséged lehet rá és ezt nem bántásból írom!Egy jó pszichológus csodákra képes....

Még addig tedd ezt meg míg nem lesz súlyosabb a helyzet, önmagad és a gyermeked miatt.

Szívemből a legjobbakat kívánom

23. ina87
2017. aug. 5. 12:48
talán a feszültség le vezetésére bújónak össze,a pasi nyilván ezért keresi meg állandóan nyilván kaland szoba jöhet de együtt járás az nem.
22. andi6020 (válaszként erre: 1. - 2b6f7025d9)
2017. aug. 5. 07:24
Ti mind ilyen problémásak vagytok?
2017. aug. 4. 23:22

Nem mindegy?

A magad problemajan tord inkabb a fejed.

Bar kettotok kozul te vagy a gyerekesebb.

20. gyöngy:) (válaszként erre: 9. - 124637ff9b)
2017. aug. 4. 22:17
Jézusom, ne adj már neki ilyen ötletet!
19. Piroska52 (válaszként erre: 18. - 04424e865e)
2017. aug. 4. 21:19
szerintem nincs
18. 04424e865e (válaszként erre: 1. - 2b6f7025d9)
2017. aug. 4. 21:10
Nekem csak egy kérdésem lenne. A családotokban vagy/és az ismeretségi körötökben van olyan ember akinél nem hibádzik semmi vállon felül?
17. túrógombócka (válaszként erre: 16. - Magdalénia)
2017. aug. 4. 21:01
ide is illik. ő se tud tagolni :)
16. Magdalénia (válaszként erre: 11. - Túrógombócka)
2017. aug. 4. 21:00
Azt hiszem inkább ide illene az a másik hsz-ed. :D
15. kisj
2017. aug. 4. 20:00

Mazochista módon elolvastam még egyszer a sztorit.


Ez bizony rólad szól.

2017. aug. 4. 19:52
ezeket a meséket még ,,Andersen,, is sírva olvasná
13. kisj
2017. aug. 4. 19:30
ebből az írásból még azt sem sikerült leszűrnöm, hogy a tesód fiú-e, vagy lány (nagyon zavarosan fogalmazol)
2017. aug. 4. 16:31
Zuros familia.
2017. aug. 4. 15:57
őszintén szólva, nem értem, mi itt a probléma. a tesód talált magának egy komoly kapcsolatot, szerelmes. kit érdekel, h egy zavaros "régi pasi" mit kavarászik? tojni kell a fejére.
10. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 8. - Piroska52)
2017. aug. 4. 15:20
szerintem az lehet nala a gond hogy nem tudja elfogadni a kulsejet pedig hat az ujfajta helyzetektol amiket ide kiir nem fog valtozni
9. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - 2b6f7025d9)
2017. aug. 4. 14:07

Miért nem regisztrál a tesód is ide?

Egyszerűbb lenne neki kérdést feltenni, problémát megbeszélni, mint veled üzengetni.

Neked is több időd maradna akkor a családra is, saját magadra is.


Hát, hogy a régi pasi mit gondol és mit akar, azt csak ő maga tudja megmondani.

De vannak ilyen pasik (meg nők is), akik azt képzelik, hogy azért, mert egyszer valaha volt közük valakihez, akkor örök életre lehet beleszólásuk a másik életébe. Pedig nem.

8. Piroska52 (válaszként erre: 5. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 4. 14:01
ez a lány nem tud mit kezdeni magával ,ezért ír ennyi badarságot,én már azt se hiszem amit kérdez,minden napra van valami gyíkja
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - 2b6f7025d9)
2017. aug. 4. 06:43

Azért csinálja ezt ez a férfi, mert olyan, mint a kertész kutyája. Neki nem kell az étel, mert nem éhes, de ha egy másik kutya közeledik hozzá, akkor védeni kezdi a vacsoráját, és bár ő nem eszi meg, nem engedi, hogy másé legyen.


A helyesírásod és a mondatalkotásod rettenetes, borzasztó olvasni, amiket írsz. Az igekötőt egybe kell írni az igével!!!

6. syria (válaszként erre: 1. - 2b6f7025d9)
2017. aug. 4. 06:19

Komolyan elhiszed, hogy ezt mi bevesszük?

Kamuzol, ahelyett, hogy az igazi problémáidat oldanád meg.

2017. aug. 4. 06:04
szerintem neked a legnagyobb problémád hogy szépnek tartanak e vagy nem ami több fórumodon is ugye lejön. Tudom hogy elvileg a tesódról szól ugye de feltűnően sokszor szerepel ebben hogy a fiú szépnek tartja a lányt ami mindig a te fő gondod szokott lenni. Szerintem ezt magadról írtad.
2017. aug. 4. 05:47
Komolytalanul nehéz komolynak lenni.
2017. aug. 4. 01:10

Figyelj ide, hosszú távon nő és férfi között nincs baráti kapcsolat. Én munkatárssal tapasztaltam ezt meg, mindig próbálkozni akart, mint nővel is. Aztán a végén még bosszállás a vége.


Ha soha nem kellett a fiatalkori szerelmének vagy barátjának a tesód, nem járt vele, nem feküdt le vele, akkor az nem volt kapcsolat.


Ha meg nem volt, mi a francnak szól bele, hogy egy másik férfival találkozni és hozzáköltözni.


Nem szabad az ilyen pszichopatával foglalkozni. A férfiak arra is képesek, hogy megakadályozzák, hogy szeretkezzen a tesód egy férfival, csupán azért, mert betegek.


Itt az ideje, hogy szerelmes legyen a testvéred, és szeretkezzen, éljen.


Nem szabad soha többé ezzel a volt fiúval szóba állnia. PSZICHOPATA, ezt úgy hívják, hogy a másik gyötrése.


Szomorú, amit olvastam. Velem egyszer egy kolléganőm is megcsinálta, hogy olyan férfi, aki neki nem kellett és velem akart ismerkedni és nekem tetszett a srác és azt mondta, hogy az irodai fiókomba berakott egy levelet és nem találtam, akkor rájöttem, hogy a magát barátnőnek nevező nő volt az, aki közbeszólt. Pedig tényleg szívesen vettem volna. De nekem akart a férfi először udvarolni, hanem a barátnőmnek. NEKI nem kellett, sőt fel volt háborodva, meg volt is évek óta egy kapcsolata.


De azon felháborodott, hogy a pasi nekem kellene és végül a pasinak is tetszettem.


Nagyon vigyázzon a tesód, mert az emberi játszmák kegyetlenek tudnak lenni és sok a PSZICHOPATA, a beteg ember.

2017. aug. 3. 23:38
köszi előre is a válaszokat.Szép estét mindenkinek.
2017. aug. 3. 23:26

A testvéremről lenne szó.Járt egy fiúval pár hónapot még mikor 15-éves volt.A fiú aztán szakított a lánnyal azzal a kifogással vagy ürüggyel hogy túl sok neki a lány úgy értve hogy nem hagyja élni mert a lány az,az a tesóm, mindig üzenetekkel bombázta a férfit és mindig

ezzel a férfival akart lenni. De évek múltál is meg kereste őt.És barátkozni akart vele meg találkozgatni akarta a tesómmal meg hívta hogy menjenek el együtt szórakozni.Mindig elmondta neki mikor találkozgattak hogy őt milyen szépnek tartja és

hogy mennyire jól néz,ki .Illetve hogy jól tetszik neki.De komolyabb kapcsolatba nem akart újból bele menni a lánnyal azt mondta

neki nem akarja lekötelezni magát egyenlőre még komolyabban.Viszont találkozgattak attól ezzel a fiúval igényelte a férfi a társaságát.A lány időközben meg ismerkedett egy másik fiúval amit elmondott az exének akivel jóban volt.És a fiúnak nem tetszett ez hogy a lány el akar költözni egy másik férfihoz kérte hogy ne menjen el meg hivogatta telefonon a lányt hirtelen mikor megtudta hogy

a tesómnak más van a láthatáron.És hogy mással akar egy kapcsolatba belemenni meg ismerkedni.És a testvérem nem érti hogy az ex ha nem akat tőle semmit akkor miért fájt neki az hogy ő egy másik férfihoz akar költözni illetve hogy ő mással akar járni.Meg nem érti hogy ha szépnek tartotta őt ez a fiú meg tetszett is neki ő akkor miért nem jártak.Meg ha már az ex kérte hogy ne menjen el ne költözzön össze az új pasival akkor ez mire volt jó ha még se akar vele járni. Egyszer volt hogy azt mondta a lánynak hogy nem egy bomba nő de azért szép lány.Illetve amikor járta nem feküdtek le soha egymással ha ez számít még gyerekkori szerelem volt ez aztán mindig egymásra találtak és tartották a kapcsolatot találkozgattak vagy mobilon beszélgettek de a férfinak nem kelett kapcsolatra. Nem kamu a kérdés.A tesómról van tényleg szó.csak normális válaszokat szeretne ő kért meg engem hogy tegyem ki ezt a kérdést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook