Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért ír a pasim titokban egy régi exének? fórum

Szerintetek miért ír a pasim titokban egy régi exének? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. nov. 2. 08:55

mellesleg meg nem tudom hogy áll most a helyzet,de remélem már nem vagytok annyira együtt,mint ezelőtt.

mit csináltál?ha még semmit fogadj meg egy tanácsot:ülj,le nyugodtan beszélj vele.megérzed,ha hazudik,mert miért ne éreznéd?ha látod,(racionálisan,ésszel,nem szívvel)akkor lépned kell.hagyd ott.


de nekem lenne egy egészen jó tanácsom:mindig van,hogy egy nő ki akar törni a saját személyiségének árnyékából.nem hiszem,hogy Te soha nem akartál bőrszerkót venni,vagy motorozni,vagy 3 jó pasival smárolni,vagy ehhez hasonló őrültséget művelni.na,szóval ezt fogod tenni.muszáj valami ilyesmit csinálnod,miután szakítottál azzal az agyalágyult hímtaggal.

elmész szépen a városba,vagy nem tudom hol laksz,beszerzel egy halomnyi jó sminket,meg szexis ruhákat,felveszed,meg felteszed,és miután szakítottál azzal a majommal,ellejtesz előtte egy nála sokkal jobb pasival(lehet alkalmi fogás,vagy csak egy haver is:) ),és máris lezárhatod magadban az ügyet,azzal,hogy láttad a döbbent irigy pofáját.

szerintem ez tökéletes revans az elmúlt néhány évért.

100. 6f773a273c (válaszként erre: 84. - Acuko)
2010. nov. 2. 08:23

csak sajnos ezt az ész mondja,nem a szív.hidd el,a világ legrosszabb emberét is lehet szeretni.hogy miért?nem tudja senki!csak ez van.

pedig sajnos sokkal egyszerűbb lenne,úgy,ahogy Te mondod,vagyis írod.csak sajnos néha lehetetlen megvalósítani:(

99. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - C7bd5835c2)
2010. okt. 27. 18:39
Magánélet?????? Most akkor együtt vagytok vagy nem? Szégyentelen disznó! :S
98. c7bd5835c2 (válaszként erre: 97. - B6414a3109)
2010. okt. 27. 16:37

valahogy megoldom a dolgot, de sehogy sem lesz könnyű.

köszönöm szépen a segítséged és a támogatásod!

További szép napot kívánok!

97. b6414a3109 (válaszként erre: 96. - C7bd5835c2)
2010. okt. 27. 16:33

Ezt nem tuedtam!

drága ne tétovázz sztem küld el...amiket leírsz...azzal csak megaláz téged.

Biztos szép lány vagy...keress más partnert!

ha bármi problémád van írj bátran....de ezzel a pasival ne élj tovább...amiket leírtál az szörnyű:(

96. c7bd5835c2 (válaszként erre: 95. - B6414a3109)
2010. okt. 27. 16:31

Féltékeny vagyok, mert már az első hónapokban szextárskeresőzött 40 nővel, írt nekik, h szabadideje kellemes eltöltésére partnert keres, lebukott, és esélyt kapott,mert kimagyarázta, fél év biztos kellett, h a bizalom visszakerüljön az életünkbe, rengeteget veszekedtünk, és kb 2 hónapja minden rendben ment. Ezekszerint látszólag. MEgbíztam benne, megígérte, h nem nőzik, nem beszél senkivel, nem levelezik a hátam mögött, erre most kiderült, h hazudott,és mégis megtette.. na ilyenkor mire gondol az ember?? Állítólag szeret, de mikor kérdezem, mindig hazudik, később kiderül, jó agyam van,nem felejtek egy apró részletet sem...és csak néz,mikor ezeket tisztázni kezdem vele. Néha úgy érzem szeret, de vonogatjuk ezt az egészet. Nehéz természet, csodálom, h ennyi ideig bírtam vele, látszik az évek múlásával strapabíróbb lesz az ember.. SOkmindenben bekorlátoz, nem ad szabad teret, szabad lehetőségeket, nem fűzhetek gyöngyöt a szobámban mert ha elgurul a gyöngy és rálép ordít, pedig nem is otthon van...nem tud alkalmazkodni vagy csak hozzám nem akar. azt hittem változott,mert szeret, de ez nem volt szép tőle. megbeszélem vele, mert lehet, h holnap estére jön haza, eredetileg úgy terveztük, és h egy hétre megyek hozzá a lakására, de ezek után nincs kedvem hozzá.

Igen, én agyalós vagyok, és mindig igazam lesz a végén... bebizonyosodnak a félelmeim.

95. b6414a3109 (válaszként erre: 94. - C7bd5835c2)
2010. okt. 27. 16:24

A féltékenység nem jó tanácsadó!

De sajnos, ha te úgy érzed a párod nem őszinte ez így nem fog sokáig menni:(

Tudod az a gond..hogy te csak ezen agyalsz..és nem fog hagyni téged....ez a gondolat..

Itt a za a gáz, hogy nem tudod a párod mit nem mond el még neked...

De ésszel cselekedj...ne érzéssekkel.

Vagy egyszerűen mond azt neki vallja be mi történt..a hátad mögött...és ha látod hazudik...keress egy hozzád való őszinte srácot.

De ha szereted, akkor szépen nyugodtan beszéld meg vele az érzéseidet!

94. c7bd5835c2 (válaszként erre: 92. - B6414a3109)
2010. okt. 27. 16:19

nem hamarkodom el, ezért is vagyok itt, h tanácsokat kapjak,mert lehet van olyan,amire nem is gondolok. az utóbbi 4 kapcsolatomban megcsaltak vagy csak becsajoztak a hátam mögött, túlszeretek mindenkit,más baj nincs is velem, de lehet már a féltékenység az agyamra ment de ennyi hűtlenkedés után ki nem lenne rigolyás? ?

Biztos van amit még ezzel kapcsolatban eltitkol,érzem, h nem mer őszinte lenni,mert tudja, h akkor otthagyom.

93. c7bd5835c2 (válaszként erre: 91. - B6414a3109)
2010. okt. 27. 16:16
nem tudtam elolvasni a levelet, így bármit mondhat, de a nő egy közönséges nőszemély, és a kezdetektől fogva szeretett volna szétszakítani a párommal...így tőle se tudom megkérdezni miről is leveleztek. A levelezések időpontját mentette el a freemail-je, mert az iwiw-es üzeneteket oda küldi...de mindent kitörölt, nem lehet utánaolvasni.
92. b6414a3109 (válaszként erre: 90. - C7bd5835c2)
2010. okt. 27. 16:16

De konkrétan láttad is amiket írt az exének a párod?

Elhiszem, hogy szomorú vagy...nagyon nehéz tanácsot adni ilyenkor, hisz te érzed mit szeretnél...de ne hamarkodd el semmiképp!

91. b6414a3109 (válaszként erre: 89. - C7bd5835c2)
2010. okt. 27. 16:14

De mit írt a levélben az exének?

Mert van úgy, hogy írunk egy ex barátunknak, barátnőknek...csak kérdés mit?

De ha most nem jársz utánna, akkor hazudhat még tovább...azt érzem ralytad, hogy elszállt a bizalom részedről, így pedig elég nehéz...valakivel együtt élni..

90. c7bd5835c2 (válaszként erre: 88. - B6414a3109)
2010. okt. 27. 16:14

naív vagyok, sosem látok tisztán. :(

köszönöm

2010. okt. 27. 16:12

Nem aludtam miatta az éjszaka, mérlegeltem, és tudom a kapcsolat lezárása lenne a legcélravezetőbb..ezt mondja az eszem, de belül mást érzek. Nem leszólni kell, ilyen ember is van,mint én, hogy segítségért fordul a külvilághoz,mert ők jobban átlátnak bizonyos helyzeteket és többet tapasztaltak az élettől, nem úgy mint én burokba zárt egyke...

talán szeretném hallani, h változhat egy ilyen érzéketlen ember, aki a "szerelmének" eljegyzs előtt fájdalmat okoz...nem tudok én már semmit. :(

88. b6414a3109 (válaszként erre: 87. - C7bd5835c2)
2010. okt. 27. 16:11

Szerintem ül le és beszéld meg a pároddal...de ne szakíts hirtelen...

Ha nem érzed az őszintségét...akkor természetesen...küld el a fenébe...

nagyon sajnálom.(

2010. okt. 27. 16:09

Sziasztok!

lehet, h mazohista vagyok, bár kétlem. Tudom, fura nőszemély vagyok, de szerettem volna tisztán látni, megtudni, hogy volt-e már valaki ilyen helyzetben és mi történt vele, velük...

Tudom, hogy ez már reménytelen és pengeélen táncolunk. Ma nem keresett, ő volt felháborodva még mindig, h lebukott, és írtam, h elegem van belőle, h hülyének néz a hátam mögött, mással írosgat, titokban teszi és ha lebukik arra se méltat, h elmondja miről is volt szó, akkor hagyjuk ezt a kapcsolatot ennyiben, és megkaphatja a magánéletét, és nyugodtan csajozhat kedvére... És mit lépett?? Hogy én vagyok élete nője, akit el akart venni feleségül, nem csap be, csak kiváncsi volt, hogy van a nő, boldog-e... Kérdem, h ezt több levélben közölte, mert elég sokat leveleztek. Azt mondta, h ő kezdeményezte neki az írást, de a nő rászállt, és ő meg már megunta és lerázta. Szerintem megint össze akart jönni vele a nő,mert úgy érzehette a barátom azért keresi mert boldogtalan, bár én ezt nem így tudom... és nyeregben érezve magát rástartolt, és a barátom abbahagyta a levelezést,mindent törölt, hogy le ne bukjon hová is jutottak az unatkozásából.

Összepakoltam neki, nem sok kell, h elengedjem, bár nehéz. Mindig remélem, h csak "beteg" és azért bánt meg, mert elborul az agya és nem gondolkozik, de belül szeret... ha még kicsit is... :(

2010. okt. 27. 15:57

Abban még nincs semmi, természetesen a lényeg, hogy mit ír?

Addig nincs gond....amig nem ír neki olyan dolgokat....ami rád nézve veszélyes!

De nem értem miért titokban teszi?

85. 82499f2528 (válaszként erre: 1. - C7bd5835c2)
2010. okt. 27. 14:51
Hagyd az ilyet a picsába!!!!!!!!!!!
84. acuko (válaszként erre: 83. - 8ef78160df)
2010. okt. 27. 14:49
Megint nem értek valamit. Egy ilyen egoista emberben mit lehet szeretni? Miért szereti azt, aki megalázza, aki lábtörlőnek tekinti őt?? Hogyan lehet egy olyan embert szeretni, aki semmibe veszi a másikat, hazudozik neki, és mellette nőzik?? Na ezt nem értem. Az ilyen embert messzire el kell kerülni, de nagyon gyorsan. De az is lehet hogy a topik indító mazochista.. már csak erre tudok gondolni..
83. 8ef78160df (válaszként erre: 82. - Acuko)
2010. okt. 27. 10:48

A kérdést nyilván azért tette fel, mert szenved, és lehet ez is egy út, a kifelé lépés felé. DE!! Mivel még szereti ez nem olyan egyszerű!


Kedves Topikinditó!

Ha nem találkoztok pár hétig, ajánlom, hogy semmiképen ne üljél otthon, járjál el barátokkal, munkatársakkal szórakozni, menjél moziba stb. Érezd meg, hogy milyen nélküle, és ne azon gondolkozz, hogy ehhez most ő mit szólna! Foglalkozz magaddal! Fodrász, kozmetikus...

Csak magaddal törődj!


Egyébként én is ajánlom, hogy szállj ki ebből a kapcsolatból, de én megértem, hogy ha nem tudsz, mert szereted. Egy idő után úgy is kiszállsz, csak addigra teljesen összetörsz. Kevesebb szenvedéssel jár most lépni, mint később.

82. acuko (válaszként erre: 81. - Boléna)
2010. okt. 27. 10:29
Igazad van, de ha aprólékosan vissza olvasol, látni fogod, hogy minden tanács értelmetlen, mert csak a magáét hajtogatja, hogy ő bizony csak arra született, hogy egy ilyen szemét ember szolgája és kapcarongya legyen. Sajnos. Nem is értem, akkor miért tette fel a kérdést..
2010. okt. 27. 10:20

ha nem tartjátok egy darabig a kapcsolatot és te magadra koncentrálsz nem őrá,bármi kisülhet belőle :)


a lényeg,h azt döntsd el TE mit akarsz,ne azon rágódj h ő mit akar. azon rágódjon ő.


a tetteidet te határozd meg ne az ő tettei


sok erőt!!!

80. c7bd5835c2 (válaszként erre: 78. - Boléna)
2010. okt. 27. 00:40

Szia

Köszönöm, h ezeket megosztottad velem!

Igazad van, és mindenkinek aki írt nekem. A párom a kezdetektől fogva kerülgeti mellettem a nőket, mindig mondja, h zárjuk le a múltat, de ő csak abban kapírgál, felkeresi a régi szép emlékeihez kapcsolódó személyeket..

Engem kihasznál, mert tudja, h jó szívem van, és megbocsájtok neki,mert még egy alkalommal se utasítottam el semmiért...

A hibáit nem veszi észre, de a másikét egyből és az arcába döngöli.

A nőcivel már 1 hónapja levelezik titokban, de felvette msnre is, hogy ne lehessen lenyomozni, hogy mikor beszélgettek..ne maradjon nyoma az időpontnak és még így is azt hazudta, h csak 2 napot beszéltek. Erre most találtam meg a hazugsága nyomait. nem őszinte velem, de ha nem titkolna semmit elmondhatná miről is beszéltek vagy hogy egyáltalán írt ennek a személynek. nálam most betelt a pohár, már a ruháit is összepakoltam. holnapután jönne nálunk, de megmondom, h menjen haza a szüleihez, ide be ne tegye a lábát egy darabig...ilyet még nem tettem, de itt az ideje, nem vagyok se kapcarongy, se lábtörlő....

Tudom, másnak ennél nagyobb gondjai is vannak, de eljegyzés és lagzi előtt állok, és nem akarok válást, és így inkább tanácsokat kérek, segítséget, mert nincs kivel ezeket megvitatnom...

Az elég ha pár hétig nem találkozunk? És ha közben csal meg és nem tudok róla és visszafogadom és kezdődik minden előről? Örök körforgásnak tűnik az egész... :(

79. c7bd5835c2 (válaszként erre: 77. - Bcicus)
2010. okt. 27. 00:33
szia! de ha megtiltja nekem, h kitegyem a lábamat a házból míg ő távol van,mert ha meg merem tenni megcsal, akkor miért szabad neki bármit megtenni, ha még levegőt se vehetek nélküle?
2010. okt. 26. 23:18

játszik veled. ezek mind kis játszmák,de az Ő játszmási amiben te vagy a bábú. lehet h a királynő,de akkor is csak egy sakkbábú.


sztem vond le a konzekvenciákat-nagyjából már sikerültek-és lépj ki.


hidd el,jobb lesz-tudom h ez a legszarabb amit valakinek ilyenkor mondanak,és pont nem így érzi az ember de így lesz!


én is átéltem ezt 3,5 évig egy "skizofrén" pasival


folyton bizonygattam neki h mennyire szeretem mert persze ő nem hitte el. én otthon vártam,ő vacsizni járt az exeive,meg hétvégézni a haverokkal,volt h a tesójától tudtam meg h külföldre készül,de sose tudtam meg h hová és kivel mert azt mondta nem tartozik rám. kézenfogva sosem sétáltunk,nyilvánosan nem csókolt meg,összeköltözni nem akart,ellenben féltékeny volt.persze mindig az kiabál akinek a háza ég.ja egyébként én voltam élete szerelme.


tanulj más hibáiból. ne azért hagyd el mert ő chatel. hanem mert TE nem vagy boldog. mert TE másra vágysz. ha az ő tetteit emeled csak ki,mindenre lesz válasza,amit ha nagyon mentségeket akarzs neki találni,fogsz is.


de ha magadról beszélsz és tényleg komolyan,azzal nem tud mit kezdeni.


ha csak 1-2 hónapja tartana,talán mást mondanék. de 1 éve? és h meg sem csókol?


mi a férjemmel 5 éve vagyunk együtt de nem telik el nap h ne csókolnánk meg egymást,és ne mondaná el h milyen szép vagyok én meg neki h ő meg milyen csodálatos. még 2 gyerek mellett is megy.


légy erős,és lépj ki.


sztem mondhatnád azt is neki,h 1 hétig ne keressétek egymást és mindenki gondolkodjon,mit is akar. nem kell túlragozni,csak ennyit mondj. és tartsd is be.


1 hét alatt tisztulhat a kép


és ne hidd h azért mert sok pofont kaptál neked már ezzel kell beérned.


nekem 15évesen volt az első szerelmem,de 29 voltam,mikor találkoztam a nagy ő-vel


semmiről sem késtél le és nem kell megalkudnod

77. Bcicus (válaszként erre: 1. - C7bd5835c2)
2010. okt. 26. 22:48
Már, hogy ne lnne magánélet. Ne viccelj, attól még önálló ember marad, hogy veled marad és azzal levelezik akivel akar, pláne, hogy még egy friss kapcsolat.
76. acuko
2010. okt. 26. 22:38
Hiába a két diploma, ebebn az esetben semmit sem számit. Egy 28 éves embert már nem lehet megnevelni. Ha a szülei nem tették meg, más már nem fogja, max az élet. Itt a példa, hogy hiába a diploma az emberi hiszékenység és az önbecsülés hiánya ide vezet. És valóban, ez lesz a sok eset közül az egyik, amit vissza hallunk majd a TV-ben, hogy úgy megverte a párját, hogy az belehalt..
2010. okt. 26. 22:35
"pedig se ronda"
2010. okt. 26. 22:34

köszönöm hogy időt szántatok rám, és a nyavajámra. hétvégére haza akar jönni, de nem fogom megengedni neki, talán ebből kisül majd valami....nem bírnám látni a hazugságai után.

tudom, lépnem kellene, de a magányt is gyűlölöm...volt pár kapcsolatom, az a menő, h megcsalnak, pedig ronda, de kövér nem vagyok, az ágyban is alakítok...mégsem tudom mi a baj velem...miért nem leszek soha feleség? kis családra vágyom...de még várnom kell rá egy darabig...

aludjatok jól!

sziasztok!

2010. okt. 26. 22:30
rájöttem
72. 9e87ecb3d5 (válaszként erre: 66. - C7bd5835c2)
2010. okt. 26. 22:30

Ezek szerint még mindig nem kaptál annyit, hogy tanulj belőle.

És hidd el, hogy amíg nem tanulsz, addig ugyanaz a probléma fog jelentkezni folyamatosan az életedben.

Egészen addig, amíg nem sikerül a problémákon felülkerekedned.

Jó éjt Nektek!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook