Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért érzem azt, hogy XY túl jó hozzám? fórum

Szerintetek miért érzem azt, hogy XY túl jó hozzám? (beszélgetős fórum)


14. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 14:49

Az egyetlen magyarázat, hogy nincs önbecsülésed.

Az illető többet járt külföldön, de ettől még nem biztos az sem, hogy világot látott embernek tekinthető.

Nem tudjuk, Mexikóban nem akadt-e le az első kocsmában olcsó Tequilát inni. Vagy látott-e valami szépet, érdekeset az országban.

Florida egy USA-tagállam, az USA nyaralótelepe, és sok krokodil hazája. Az nem sokat számít, ha egyébként is az USA-ban élt.

Ott élve pedig a Karib-térségbe járnak nyaralni.


Egyáltalán nem vagy kevesebb. Te eközben esetleg itthon gazdagodtál élményekkel.

13. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 23:40
Nincs önbizalmad. Fordítva zavarna téged?
2020. márc. 24. 19:30

Na jó, ha tök őszinte akarok lenni magammal is...

Tényleg fontos, hogy hasonló legyen az érdeklődés, mentalitás. :)

De akkor is lehetsz színes egyéniség, ha ki sem tetted a lábad az országból. Csak legyél rá nyitott, ha majd vinni akar magával. :)

2020. márc. 24. 19:26

Beszélgettél már vele?

Vagy nem személyesen tetszett meg?

Oké, van egy kis "vállalkozó szellem" abban, ha az ember bejárja a világot, de nem gondolom, hogy attól több lesz, vagy kevesebb.

Inkább az ember hasznára válik, ha sok kultúrát megismer. Én is rengeteget utaztam, éltem sok helyen, de ez inkább alázatossá tett és hálássá, nem jobbá.

10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 18:33

Ugye ez nem komoly?

Soha nem voltam külföldön a férjem pedig igaz hogy munka miatt de egy évben többször is megy hol ide, hol oda. Mégsem érzem magam ez miatt kevesebbnek, mert ez nincs is így.

2020. márc. 24. 09:54
Ezen ne múljon az önértékelésed. Az hogy valaki hol élT és hol dolgozoTT a hangsúl a t-n van, ami a múlt idő jele. Persze jó beszélgetni róla és emlékezni de azért most a jelen időről van szó. A régi idők császárnői is bepisiltek idős korukban. Szóval nem vagy kevés csak te érzed úgy. :-D
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 09:49

Ma már ki sem kell tenned a lábad a lakásból, ha érdeklődsz más kultúrák iránt. Internet, street view, nyelvtanulás online, stb...


Ha benned nincs meg ez az érdeklődés akkor van-e más közös pont? Van-e benned valami más, ami érdekessé tehet a számára?

Ha nincs, akkor egy rövid barátságot jósolnék. Ideig-óráig beszélgettek, aztán már nem lesz semmi új, semmi mondanivalótok egymásnak.

2020. márc. 24. 09:37
Nem az a mérce, de nem árt ha azonos az érdeklődés, élmény, iskolázottság stb. Persze vannak kivételek, de van egy mondás, "suba a subához, guba a gubához"
6. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 09:13

Nem az az emberek fokmérője, hogy merre járt a világban. Felmászhat valaki a Csomolungmára is, ha amúgy egy sz@rzsák.

Az kétségtelen, hogy egy világlátott ember tájékozottabb bizonyos dolgokban, mint az, aki egy barlangban kuksol éjt nappallá téve. Több közös pontja, beszélnivalója, élménye, tapasztalata van hozzá hasonlóval.

Ha nálad ez a mérce, akkor igen, igazad van, túl kevés vagy hozzá.

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 08:58
Egyébként ismered személyesen, vagy csak a fotóit nézegeted?
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 08:57
Próbáld leküzdeni ezt a hatalmas problémát.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. márc. 24. 08:43
De innen nézve bejárta a világot én meg nem
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 08:37
Mexikó, Florida, Karib térség, ez az USA-ból olyan, mintha Magyarországról utaznál Romániába, Ausztriába stb.
2020. márc. 24. 08:22
Hogy értsétek: megtetszett valaki nem olyan régen. De megtudtam, hogy Angliában, USA-ban, meg egyéb helyeken dolgozott majdnem 10 évet. Látom a világjáró képeit: Mexikó, Florida, Karib térség, én meg még külföldön sem voltam. Szóval mintha kevesebb lennék. De ezt mondhatnám arra is hogy külsőleg tetszik, biztos foglalt, vagy tuti nem vagyok az esete. Már úgy állok hozzá. Miért? És ezek reális gondolatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook