Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mi lehet a baj? fórum

Szerintetek mi lehet a baj? (beszélgetős fórum)


2023. jan. 8. 11:50
Erre orvos tud válaszolni. Lehet valami kis fertőzés, gyulladás visszamaradt. A barnázás és a kicsit hosszabb ciklus hormon problémára utal. Nem tudom hány éves vagy, ha fiatal és később eljön a családalapítás akkor menj el hormon vervetelre, nogyogyasszal beszélj. Mert ezt progeszteron hiány szokta okozni ami elégtelen peteérés miatt van. De igazából előtte is érdemes lenne utána járni mert sok esetben az inzulinrezisztencia tünete ami sajnos népbetegség. Az pedig kezeletlenül cukorbetegséghez vezet, csak így elsőre a tünetei a nőknél ilyen hormon gondokként jelentkeznek.
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 13:09
Már ezen a héten el kellett volna menned nőgyógyászhoz ! Lehet, hogy petefészek gyulladásod van, és az még meddőséget is okozhat. Nagyon régen nekem volt felfázástól, és akkor még nem tudtam, hogy milyen veszélyes. Már tudom, hogy antibiotikumot kellett volna szednem. Nagy szerencsém volt, csak feküdtem majdnem másfél hétig, enni, mosakodni keltem föl, és rendbe jöttem. Fiatal voltam, és ebben a témában tudatlan. Akkor még nem volt internet, de most van. Menj orvoshoz !!!
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 10:47
Van,,menj el orvoshoz🙂
2023. jan. 7. 10:09
1 hete múlt el a menstruációm, azt hittem felfáztam, mert kellemetlen volt pisilnem, viszont ez ahogy sokat ittam megszűnt, de maradt néhány furcsa tünet: úgy éreztem ki van száradva a hüvelyem, rossz volt a konfortérzetem,vettem rá juvia gélt, ez meg is szüntette ezt, viszont a hátamba sugárzóan fáj reggelente(csak reggel) a hasam alja és olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Nagyon pici sárgás folyásom van,szagtalan,normális állagú.Élek nemi életet, az utolsó aktus egy hete volt. A végére úgy éreztem eléggé “kiszáradtam”. Másnap kezdődött az egész. Illetve mostanában orgazmus közben szúr a petefészkem(?)az egyik oldalon. Menstruáció előtt mindig barnázom, 34 naposak a ciklusaim.Szerintetek mi lehet a gond? Tudom nőgyógyászhoz kéne forduljak, de addig ameddig oda eljutok, remélem van esetleg tanácsotok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook