Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek mi ez? fórum

Szerintetek mi ez? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 23. 12:27

Ajjaj,ettől tartottam.Sajnos van a családban ilyen,nekem pedig hideg allergiám.De nem értem most mi hozhatta nála elő,semmin nem változtattunk.

Akkor doki.

Köszönöm a hsz-at.

7. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Tamianyu)
2010. márc. 23. 12:10
Ekcéma.menjetek el bőrgyógyászatra segítenek sajna nekünk is van...:-(( de kinőheti:-))
2010. márc. 23. 12:10
Szia.Szerintem is ekcéma.Az én nagylányomnak is előjön időnként a kezén.A háziorvos írt fel nagyon jó krémet,bekenem,és elmúlik.Általában hidegre jön elő,vagy ha rossz minőségü habfürdőt teszek a vízbe.Tulajdonképpen az hozta ki,úgyhogy mostmár csak jó minőséget veszek.
5. Cszsuka (válaszként erre: 1. - Tamianyu)
2010. márc. 23. 12:09

Ez sajnos ekcéma, az én gyerekem kezei is ilyenek voltak, emiatt nem tudott úszni és szegénykémnek a fuvolázás is nehéz volt. Mi csak úgy mondtuk, hogy "rongyosak" az ujjai..


Én esszenciális zsírsavakat adtam neki és korall kalciumot - ez létezik gyermek rágótablettában is, vagy por alakban - illetve nem szintetikus C vitamint és grape cseppel kentük be. Egy idő után helyre jött, még a túlsúlya is eltűnt és néha még visszajött, de - főleg, mikor jött a tavasz - mostmár rutinból adom neki ezeket és nincs semmi gond.

2010. márc. 23. 12:06
Csatlakozom kinni-hez.
3. e584b61b26 (válaszként erre: 1. - Tamianyu)
2010. márc. 23. 12:05

Nem lehet hogy hideg ekcéma??

Viszket is neki??

Menjetek el vele orvoshoz mielőtt terjedne vag yha gomba akkor az rátok is veszélyes.

2010. márc. 23. 12:05

lehet, hogy ekcéma

inkább vidd bőrgyógyászhoz

2010. márc. 23. 12:03
Másfél éves kisgyerekem kezén az ujjbegyei pirosak,és hámlik a bőr róla.Kb:3-4 napja vettük észre,hogy kezd hámlani,és egyre rosszabb.Már fáj is neki.Szerintetek mi lehet ez,talán valami gombás fertőzés,mivel kenjem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook