Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi az a 3 legcikibb dolog, ami a pasival szex területén történhet? fórum

Szerintetek mi az a 3 legcikibb dolog, ami a pasival szex területén történhet? (tudásbázis)

1 2
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Pulcsis)
jún. 4. 18:21

Vissza az immateriális javakhoz? :D


Egyébként a mai napig kapok olyan üzenetet- eltekintve attól, hogy tényleg pici a pöcsöm- hogy mit-hogy tegyek helyette és vigaszt merítek belőle.

34. Pulcsis (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 18:18

Ismét konstruktív beszélgetést folytattunk...



Ja nem 🤣

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Pulcsis)
jún. 4. 18:10

Kedves :)

De ugye, hogy a vastagságával nincs baj?

Azért nem pálcika. Csak zömök.

32. Pulcsis (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 18:10
Meg a gazdája 🤣
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Pulcsis)
jún. 4. 18:06
Két ujj széles, elég vastag az, csak a hossza a difi :D
30. Pulcsis (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 18:05
Hogy vastagabbnak tűnjön? 🤣🤣🤣
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Pulcsis)
jún. 4. 17:58
Egyébként normál méretű gumit húzok, ha úgy van és nem esik le rólam. Csak nem tekerem le annyira.
28. Pulcsis (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 17:53
Az a szekér már elment... az ökolábnyomod itt 12 centiben megÁLLt 🤣🤣🤣🤣
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Pulcsis)
jún. 4. 17:51
Elhiszem, hogy a fórumaim alapján nem lehet jófejnek gondolni engem, de nem ez minden.
26. Pulcsis (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 17:50
De nagyon messze egy szimpatikus pasitól 😃
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Pulcsis)
jún. 4. 17:49

Gondoltam :D

Ugyan, egy centire vagyok az átlagtól :D

24. Pulcsis (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 17:48

Nem vonatozok én Veled sehova 🤣


Jó hír, még lehetsz a legminibb óvszer reklámarca 🤣

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Pulcsis)
jún. 4. 17:44
Hát, ha az én "védjegyemtől" elvonatkoztatunk... :)
22. Pulcsis (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 17:43
Beszélgessünk az immateriális javakról? 🤣
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Pulcsis)
jún. 4. 17:41
Nem feltétlenül szexuális témákra gondoltam, mondom, hogy az csak egy "szelet" :)
20. Pulcsis (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 17:40
Gondolom a "hogyan növesszük meg a farkunk"-tól a "hogyan elégítsünk ki egy nőt másképp"-ig sok minden belefér 🤣🤣🤣
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Pulcsis)
jún. 4. 17:38
Lehetséges, elég sokrétű az érdeklődési köröm ( a kis problémámon kívül. ) Lehet hogy sokakat meglepnék vele :D
18. Pulcsis (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 17:36
Inkább fordítva csináld, a 12 centit jegeld, az intellektusod meg vedd elő, az nagyobbat ütne 🤣🤣🤣
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Pulcsis)
jún. 4. 17:31
Ez igaz. Más fórumokhoz csak nagyon ritkán szólok hozzá-okoskodni sem akarok, meg úgy vagyok vele, h elég is belőlem ennyi :D
16. Pulcsis (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 17:29
A többi szeletből nem kaptunk ízelítőt 🤣🤣🤣
jún. 4. 16:59
Ez a kérdés, amúgy nem is a méretre vonatkozott, azt kommentel mindenki amit szeretne, nem volt kötelező a méret felé elvinni. Annyira meg nem is töppedt, csak gonoszkodsz :D
jún. 4. 16:55

De ez egy jó nagy szelet. Mármint nem amiről beszámolsz itt állandóan :D

Nem is értem az anonimitást, hiszen szerintem nincs itt ember, aki ne tudná, ha egy töppedt alkatrészről van szó, az kihet fűződik.

jún. 4. 16:42
Ez a személyiségemnek csak egy szelete.
jún. 4. 12:12

Azt nem tudom, de a 3 legcikibb fórum tulajdonosa egyértelműen Te vagy!


Bocs, javítom, legalább 30 🤣🤣🤣

jún. 4. 10:39

Ha valaki csak a nudliján pörgeti az agyát, az nagyon dedós.

De a legcikibb talán az, amikor valakinek a személyisége kisebb, mint az a testrész, amiről állandóan beszél.

10. Panna.33 (válaszként erre: 7. - Violet18)
jún. 4. 10:32
Te nem tudtad, hogy azert puha, hogy ne fájjon?
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
jún. 4. 10:31

Megértem :)

Mindig lesz aki hozzàszól.

Mindegy mit ,, csak foglalkozzanak vele.

8. Kacsahercegno (válaszként erre: 5. - Libikóka)
jún. 4. 08:46
Egyébként igen, de nem bírtam ki :( Legközelebb visszafogom magam.
jún. 4. 08:14
....talán ha nem elég kemény? ...és nem tud/akar kielégiteni...
jún. 4. 08:07
Nem kellene már inkabb élned, ahelyett, hogy kifogásokat keresel ellene?
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook