Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mi alapján válasszak hozzám illő parfümöt? fórum

Szerintetek mi alapján válasszak hozzám illő parfümöt? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 9. 21:20

Elsősorban tetszen..

Fontos, hogy külsőleg milyen tipusú vagy. Pl. egy kövér, korosodó, fekete hajú nőhöz teljesen másfajta illat illik, mint egy kis fiatal, vékony, szőkéhez. De mindenképpen kell, hogy legalább 2 féle legyen: egyik fűszeresebb, a másik light-osabb.

12. 2104cc91e8 (válaszként erre: 11. - 60f38ac606)
2009. okt. 9. 20:00

Segítséget kért :)))))


Nekem is volt olyan parfüm ami tetszett

(máson éreztem) és amikor magamra fújtam rosszul lettem tőle!

2009. okt. 9. 10:22

Úristen, ilyen kérdést..! :D

Hát csak érzed, hogy melyik illat tetszik és melyik nem!!?? :))

2009. okt. 9. 10:16

Azt szokták mondani, hogy akkor találtuk el a perfüm megfelelő illatát, ha mi nem érezzük.


Szerintem igaz is, hiszen többszőr mondták, hogy de jó illatom van, bezzeg én nem érzem:))

2009. okt. 9. 10:14
na nem egyszerre
2009. okt. 9. 10:13
igen általában több párfümöt használok...
2009. okt. 9. 10:12
más illatot használok napközben, mást este,
2009. okt. 9. 10:11

nekem eddig az jött be, hogy a párommal mentünk parfümöt venni és ami Neki tetszett, hiszen én nem érzem, csak amikor felrakom, utána már semmit :(

viszont Ő igen :)



sajnos a régi jó kis parfümömet nem gyártják már, vagy itthon nem lehet kapni már, azóta én sem találok igazit, csak kölnit :(

5. b2076ec79b (válaszként erre: 4. - Moonliht)
2009. okt. 9. 10:11

detto :))

Mindig meghatározó a napszak, a kedvem, a ruhám és hogy hova megyek, illetve milyen évszak van. Általában min. 5-6 parfümöt használok egyszerre :)

2009. okt. 9. 10:10

Nekem van itthon többféle illatom a fűszerestől az édeskésen át a savanykásig. Mikor kiválasztom, melyiket viseljem, megszagolom és valahogy érzem, melyik fog magabiztossá tenni és melyik az, amit aznap el se tudnék képzelni magamon.

Vannak olyan illatok, amiket az ember meg alapból útál, azt később se nagyon fogja szeretni. Ezeket nem érdemes elhozni a boltból.

Nyuszogónál az igazság: hallgass a megérzéseidre :)

2009. okt. 9. 10:07

-mennyire tetszik az illata

-milyen alkalomra

-te milyen stilusú vagy, sportos, stb....

2009. okt. 9. 10:06

Az orrod,a stílusod,és az egyéniséged alapján!


Pl lehet h nekem ajánlanának egy gyümölcsöset amiben harmonizál a sárgadinnye,ha egyszerűen hánynom kell a sárgadinnye szagától!


Mindig csak a saját ízléserde és "megérzésedre" hallgass! :)

2009. okt. 9. 10:03
Szerintetek mi alapján váklasszak hozzám illő parfümöt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook