Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek merjem bevállalni? Légyszi segítsetek!!! fórum

Szerintetek merjem bevállalni? Légyszi segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. aug. 17. 20:34
ja színvonalas élet:D persze gyerek nélkül lehet olyat élni :D, de milyen gyerek nélkül???:(
9. spinneli (válaszként erre: 6. - 116212323c)
2010. aug. 17. 20:34
Ha az ember felsőoktatásba is bekapcsolódik, és próbál kialakítani magának egy alapvető biztonságot, és jólétet akkor inkább a 20-as évek vége, és a 30-as évek eleje amikor gyereket vállal az ember.
8. tavaszi szél (válaszként erre: 1. - Ágika30)
2010. aug. 17. 20:34

Sokan valóban ennyiből élnek, de arra is kell/ene gondolni,h mi van ha a párod munkája is megszűnik.

Sok kérdés van még sztem... : lakáshitel? autóhitel? -szóval a hitelek száma, összege, van e félretett pénzetek stb. - Ez az anyagi része.

A "lelki" pedig... ha úgy érzed menni fog, nem félsz az anyagitól, hisz Te/Ti ismeritek azt a részt akkor hajrá :)

2010. aug. 17. 20:33

Azt tudom,viszont ki tudja mikor tudnék megint munkába állni és ki tudja,hogy nem-e rugnának ki??

Szeretnék anya lenni én sem így terveztem,tudom,hogy nem lenne ésszerű,de akkor mégis mikor szüljek 40évesen?

2010. aug. 17. 20:32

nem értem miért vártál ennyit? :D én 26leszek a kislányom 1éves lesz, pont jókor jó időben :D

de szerintem ne várj, ha mindig a megfelelő alkalmat keresed egyszer csak tényleg kifutsz belőle...

80ezer a megélhetésre, elmondom mi ennek a feléből is vígan megélünk úgy hogy még marad is!

mi a titkunk? nem a legdrágább nem a leglegleg...

5. Benita anyuka (válaszként erre: 1. - Ágika30)
2010. aug. 17. 20:32

Hidd el nagyon sok embert ismerek aki havi 50000-ből tartja el a családját....

ha nem vagytok nagy igényűek akkor talán....

De ha arra vársz,hogy mindened meg legyen....lehet,hogy késő lesz!!!!

Sok sikert!!!

2010. aug. 17. 20:32
Szia.Én csak a babára költött pénz-dologhoz tudok hozzá szólni.Barátnőm nemrég szült.Rengeteget költenek a kisbabára,pedig a kiságyat is uúgy kapták,és sok sok ruhát is.A pelenka a sok krém és egyebek,nagyon drágák,mert ugye az ember jó minőségit vesz.80 ezer ft nem tudom,hogy mennyire lenne elég,de én ennyiből tutira nem vállalnám be.Ez csak az én véleményem.
2010. aug. 17. 20:32
A kérdés az, hogy milyen életszínvonalat szeretnél a gyerekednek, és magatoknak.
2. spinneli (válaszként erre: 1. - Ágika30)
2010. aug. 17. 20:30
Én nem vállalnám be, de nagyon sok család él ennyiből, vagy kevesebből.
2010. aug. 17. 20:29

Párommal szeretnénk babát,de sajnos nemrég szűnt meg a munkaviszonyom,próbálok elhelyezkedni,de nagyon nehéz és ugye ha most belevágnánk a babaprojektbe,akkor nem kaphatnék gyedet,viszont ha megvárjuk azt,hogy jogosult legyek rá az még nagyon sok idő minimum 3év és én meg már igencsak benne vagyok az időben!

Párommal kiszámoltuk,hogy kb.80ezer forintunk maradna megélhetésre,ha minden rezsit befizetünk! (gyes+családi+amit ő keres)

El lehet ennyiből vegetálni? Mennyit lehet számolni a babára?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook