Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek mennyit lehet így fogyni? fórum

Szerintetek mennyit lehet így fogyni? (beszélgetős fórum)


2016. jan. 13. 11:54
Jó lett volna a sikerekről hallani,de eltűnt innen mindenki!
2010. dec. 13. 21:34

visszahízol rögtön, amint elkezdessz rendesen enni. értsd a rendesent úgy hogy fogyókúra elött.


ha fogyni akasrz, mozgás és rendszeres normális étkezés. életmódváltás!

24. a25519fea2 (válaszként erre: 11. - Moknika)
2010. dec. 11. 11:35

bocsi, hogy nem olvastam végig a többi hsz-t, de olyan nincs, hogy valami (a vizen kivül) nem visz kalóriát a szervezetbe!!

nagyon szúrta a szemem, ne haragudj...

2010. márc. 12. 11:05

gabó1!!!!!!


Mi a helyzet?

Hogy sikerült a leves?

22. moknika (válaszként erre: 21. - 25d0cf0696)
2010. márc. 11. 12:15
Köszönöm!
2010. márc. 11. 12:07

olvastam róla valahol én is, hogy ha túl sokáig csak ezt eszi valaki, akkor alultápláltságot okozhat!

(megnéztem a kisfiad fotóját, aranyos! az én kisfiamat is Botondnak hívják! ő nálunk már a 3. gyerek!)

én is ettől tartok egyébként, hogy utána megint elkezdek majd enni! bár nálam inkább a nasival van baj!!!

2010. márc. 11. 12:05
A 90 napos diéta is jó. Szerettem volna azt is végig csináltatni vele, de még nem szánta rá magát.
2010. márc. 11. 12:05

Én egy héten túl vagyok, s ezt a diétát csináltam - most is -, csak szigorúbb kezdéssel. Csak reggel ettem gyümölcsöt, s a többi étkezés csak káposztaleves volt.

Egy hét eredménye: - 1,5 kg.


Amikor kórházi körülmények között kaptam a 400 kcl étrendet,/szintén káposzta/ én 1,5 kb, míg a 100 kilón felüliek 7 kg-ot.

Változó az eredmény. Pedig torna és kerékpározás is volt.

Sok sikert!

2010. márc. 11. 12:03

Egy hétig csinálta és 7 kilót fogyott.

Arra figyelj, hogy nem szabad a végtelenségig csinálni, bár szerintem nem is lehet túl sokáig bírni. Ő sajnos nem volt kitartó és az egy hét után elkezdett zabálni.

2010. márc. 11. 11:57
a férjed meddig fogyózott így? és végül is mennyit sikerült neki leadni összesen?
2010. márc. 11. 11:52

szia!

Én is azzal csináltam.

2010. márc. 11. 11:41

sziasztok! nemsokára kész a leves! hát elég ütős illata van!

kóstolgatom is közben, nem annyira vészes! tettem bele petrezselymes meg bazsalikomos ízbombát, remélem az nem baj! meg ételízesítőt is!

csak fél adagot csináltam, mert ennyi fér a legnagyobb fazekamba!

remélem hatásos lesz! :)

2010. márc. 10. 05:32
köszönöm nagyon jó cikk
13. moknika (válaszként erre: 12. - 25d0cf0696)
2010. márc. 9. 19:41

Mivel ez elsősorban túlsúlyos, keveset mozgó embereknek van kitalálva lehet, hogy nem túl jó ötlet, ha kihagyod a friss gyümölcsöket és a zöldségeket. Azért azokból nyerhető egy kis energia, amire szükséged van. A húst a protein tartalma miatt kell enni. Egyébként a levesből annyit lehet enni, amennyit csak bírsz. Minél többet eszel, annál többet fogysz.

A negyedik napon banánturmixot csináltunk, 1-1-et reggel délben és este.

Zöldségnek én brokkolit és karfiolt pároltam. A párom szereti nyersen a répát és abból nagyon sokat evett. A rosttartalmuk miatt is enni kell a zöldségeket, segítenek a salaktalanításban. Ez által ugye csökken a súlyod, de a teherbírásod és az energiád nő. A salaktalanítással a bélbolyhok könnyebben veszik fel a szervezet számára hasznos dolgokat. De ha végig csinálod utána is figyelni kell, hogy ne egyél túl zsíros és kalóriadús ételeket, mert akkor természetes, hogy vissza szaladnak a kilók.

Azt írják, hogy 5-9 kg- ot lehet leadni a hetedik nap végére, ha nem csalsz. Hát a párom csalt és így is 7 kilót fogyott, mert mozgott.

Sok sikert és kitartást hozzá!

Kíváncsian várom majd a fejleményeket!

Ha van még kérdésed szólj!

12. 25d0cf0696 (válaszként erre: 11. - Moknika)
2010. márc. 9. 15:50

kedves vagy köszi!

kipróbálom mindenkép!!!

5-6 kg-t szeretnék még fogyni, de valahogy már nem megy! ha fogyok is, utána visszajön! ezek az utólsó kilók nagyon nehezen mennek le, már sokmindenkitől hallottam!

hátha ez majd segít!

ha csak a levest enném egész nap, mondjuk naponta 3x, az szerinted nagyon drasztikus lenne?

11. moknika (válaszként erre: 10. - 25d0cf0696)
2010. márc. 9. 15:36

Természetesen!

Alaplevest kell készíteni:

6 nagy hagyma

1 konzerv paradicsompüré

1 nagy fej káposzta

2 zöldpaprika

3 zellergyökér vagy 6 zellerszár

levesízesítő por

4 sárgarépa

petrezselyem, bazsalikom apróra vágva


Hozzávalókat össze darabolni, mindent bele egy nagy fazékba, annyi vizet önteni rá ami ellepi.

10 percig hirtelen forralni, majd lassú tűzön puhára főzni.


Levesízesítőt annyit tegyél bele, hogy jó íze legyen.


A levesből annyit lehet enni, amennyit akarsz, akkor amikor akarsz, nem visz kalóriát a szervezetbe.


1. nap:

csak leves és gyümölcs megengedett, banánt nem szabad!

2. nap:

csak leves és zöldség ehető, gyümölcsöt, babot, borsót, kukoricát nem szabad! A levelesek a legjobbak.

Vacsorára egy nagy sült krumpli vajjal a jutalom!

3. nap:

Leves, zöldség és gyümölcs. Krumplit tilos!

4. nap:

Leves, 3 banán és sovány tej. Annyi vizet lehet ezen a napon, amennyit akarsz.

5. nap:

Leves, 20 dkg marhahús, 6 friss paradicsom, legalább 6-8 pohár víz.

6. nap:

Leves, zöldség, 2-3 szelet csirkehús, saláta.

7. nap:

Leves, főtt barna rizs, zöldség és gyümölcslé, de cukortartalom nélkülit!Bármennyit ehetsz ezekből.


Az alaplevesből bármennyi ehető, bármikor.

Diéta alatt alkohol fogyasztása tilos.

A húst egyik nap lehet helyettesíteni hallal.

Kávét lehet inni, de ízesítés nélkül.

Ha szorulás vagy egyéb probléma jelentkezik inni kell egy tányér csontlevest.


Én csak fél adagot készítettem, de a legnagyobb fazekam így is tele lett.

Először apróra vágtam a hozzá valókat, de úgy nem nagyon tetszett a páromnak, így a második adaghoz nagy darabokban hagytam a zöldségeket.


Remélem mindent leírtam.

Ha kérdésed van kérdezz nyugodtan, remélem tudok válaszolni!

10. 25d0cf0696 (válaszként erre: 9. - Moknika)
2010. márc. 9. 14:51
szia! megosztanád velem azt a gyors 1 hetes fogyókúrát? :)
9. moknika (válaszként erre: 1. - Bajaikriszta)
2010. márc. 9. 11:12
A torna mellett igyál rengeteg vizet, 2,2-3 litert legalább. Tudok egy 1 hetes jó, gyors fogyókúrát. Lehet hallottál már róla, szívbetegeknek szokták adni klinikákon műtét előtt, hogy gyorsan leadjanak néhány kilót. Párom végig csinálta, mert a terhességem alatt ő 20 kilót hízott, ezzel 1 hét alatt 7 kg fogyott úgy, hogy mindig csalt egy kicsit. Én ez után javaslom azt, hogy válassz magadnak valami nem éhezős étrendet, ami segít még fogyni vagy legalább szinten tart. A torna és fogyókúra mellett figyelj oda a bőrödre is!!
2010. márc. 8. 15:30
Két gyerek mellet nem egyszerű nekiállni tornázni:)Mindig jön-megy valaki és ugye akkor kiesünk a ritmusból. De azért remélem kitartó leszek.
2010. márc. 8. 14:55
Kilók is előbb utóbb:D
6. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 1. - Bajaikriszta)
2010. márc. 8. 14:54
Hát ez jó szerintem kezdésnek, aztán ha majd megszoktad emeled az időt.Hetente három-négy nap edzésnél több nem javasolt, és napi egy óránál több sem, mert kifárad az idegrendszer.Étkezésnél meg ha pl nem diétázol, de odafigyelsz hogy mi eszel, sokat lehet javítani.Sok gyümölcs, sok zöldség, kevés cukor-és kenyérféle.:)Heti egy-két kilóra tippelnék így, de ennél több egyébként is egészségtelen.
2010. márc. 8. 14:54

Próbáld ki a callanetics-et is! Lassú mozgásos torna kb. 60 perces nagyon megnyugtató és erősödsz is tőle. Heti 1-2 centi megy le ha jól csinálod:D

Sok sikert!

4. ancsika72 (válaszként erre: 1. - Bajaikriszta)
2010. márc. 8. 14:50

Sztem az kevés ép,h csak felmegy a pulzusod és már hagyhatod is abba.

Legalább 1 órát kellene edzened.

2010. márc. 8. 14:50
heti 30-40 dkg testsúlytól függően, ha nem eszel emellett egy deka cukrot+fehérlisztet sem (teljesőrlésűt és mézet lehet) - mindez mozgás nélkül!
2010. márc. 8. 14:48
Szia. Én egy ismerősömtől azt a tanácsot kaptam hogy napi 30 percnél mindig tornázzak többet mert a félóra után indul meg valami a testben. Ha simán csak karemelés vagy hasonló mozgás még azt mondta az is jó,de legyen 30percnél több!
2010. márc. 8. 14:47

Sziasztok lányok!

Tegnap hagytam abba a szoptatást és fogyni szeretnék. Ha napi 20 percet tornázok ( Norbi aerobik) és ésszerűen , de nem éhezve eszek szerintetek mennyit lehet fogyni hetente?

Vannak ötleteitek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook