Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mennyire veszélyes az a rengeteg wifi, ami a fejünk felett cikázik éjjel, nappal? fórum

Szerintetek mennyire veszélyes az a rengeteg wifi, ami a fejünk felett cikázik éjjel, nappal? (tudásbázis kérdés)


22. 25800e2d09 (válaszként erre: 12. - Dundika1988)
2013. jan. 30. 19:40
A telefon teljesen kikapcsolt állapotban annyit sugároz mint gumilabda az ólomkockában :) azért butaságot ne állíts, az tény hogy nem jó a fej mellett tartani de ha pl "repülőgépes módban" van akkor max elektroszmog szennyezése van hiszen olyankor akármilyen érzékeny műszer mellé teszed nem zavar be. az agy meg elég jól le van árnyékolva (különösen néhány emberé XD )
21. jstefan (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2013. jan. 30. 19:13
Nem a wifi a legveszélyesebb hanem azonkívül még kb.5000 féle különböző veszélyforrás,amihez minden élőlény folyamatosan alkalmazkodik ezért nem érzi azok káros hatásait.Kivételt képeznek azok akiknek a fokozott veszélyérzetük nem műszaki hanem pszichiátriai eredetű.
20. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 19. - 3d0696d927)
2013. jan. 30. 18:15

Vannak valós dolgok, vannak hazugságok és tévedések.

Ezek között lenne jó tudni különbséget tenni!

Az objektív valóság tőlünk független.

2013. jan. 30. 17:55

Miért lehet az, hogy egy csomó baromságra tudunk normálisan reagálni, és ha pl rezgés, homeopátia, sugárzás a téma, dühödten tiltakoznak néhányan. Mi az ellenszenv oka?


De ha az anyuka pl. cukorral eteti a gyerekét, vagy ha valaki pl. fogyni akar, mert már beteg, de képtelen változtatni az életvitelén, akár elnézőek is vagyunk. Ilyenkor meg megy a fröcsögés!


Mi a csuda ingerel benneteket ennyire?


Én is tudok linkeket csatolni, de tudnék mesélni is érdekes dolgokat, viszont nem állok be a ringbe ilyen fröcsögésbe.


Jó szórakozást! Igyál csapvizet, ha azt szereted, mikrózd a kajád, ha úgy ízlik, egyél gyógyszereket, ha abban hiszel, tedd a fejed mellé a routert, vagy használd kispárnának. De hadd legyen másoknak más véleménye anélkül, hogy leértékelnéd a gondolkodását.


Engem nem érdekel, mások hogyan élnek.

18. kristo_f (válaszként erre: 17. - Ebe5acb8e6)
2013. jan. 30. 13:43

És ha leszólom, akkor a válasz "mertneked minden marhaság, de hisz ezt mindenki tudja"

:)

17. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 16. - Kristo_f)
2013. jan. 30. 13:41

"A hiszékeny elme abban leli a legnagyobb örömét, ha hihetetlen dolgokban hisz. Annál könnyebben hiszi el őket, minél hihetetlenebbek, de nem kelti fel az érdeklődését az, ami egyszerűen hozzáférhető, mert az ilyenekben akárki hihet."


Samuel Butler

16. kristo_f (válaszként erre: 15. - Mkjudit)
2013. jan. 30. 13:36

Vicces??

[link]


Ismerek embereket aki

nem megy be légkondis szobába, csak akkor ha lehűti és kikapcsolja

A hűtő is besugározza az ételt

Mikróban nem melegít

A tv-vel szemben nem ül.

Kávé felforralva rákot okoz, túlpiritott kenyér szintén

Déligyümölcsöt fertőzött benszülöttek szüretelik

A nagyfeszültségű légvezeték, a lakáson belűli 230V is káros

Sz.gép, mobcsi-telcsi szörnyűség

Ha valami csontja fáj mágnest rak rá

És pánikban van mert csökken a Föld mágneses ereje

2013. jan. 30. 10:33
Köszi a vicces és kicsit "hülyére vevő" hozzászólásokat, jót nevettem rajtuk. Bonvivánnak köszönöm a hozzáértő gondolatait!
14. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 12. - Dundika1988)
2013. jan. 30. 09:56
Az hogy zavarja a gondolkodásodat, pláne kikapcsolva, nem a telefon hibája, hanem a Te gondolkodásodé.
13. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2013. jan. 30. 09:51

Az elektromágneses sugárzás élő szervezetre ebben a formában nincs hatással, túl gyenge ahhoz hogy molekula szerkezeteket megbontson a szövetekben, vagy felmelegedés okozzon. Az intenzitásán kívül a frekvenciája is fontos. Általánosságban elmondható, hogy minél rövidebb hullámhosszú egy elektromágneses sugárzás annál károsabb lehet. Nagy frekvenciájú sugárzások pl. az UV a röntgen és a gamma sugárzás.

Kivétel talán még a mikrohullám, ami ugyan a látható fénynél hosszabb hullámhosszú, de a vízmolekulák "mozgatásával" melegedést okozhat a szöveteken belül, és ez káros lehet, kivéve ha ez a cél pl. egy mikrohullámú sütőben.

2013. jan. 30. 09:38
A telefonokkal, mobilokkal ugyan ez a helyzet. Kikapcsolva sem jó. Ráadasul rakkelto sugarzasa van.Zavarja az alvást és a gondolkodást. Össze vissza álmodtam minden hulyeseget amikor a fejem felett volt a parkanyon, amióta eltettem a tvhez eskuszom nyugodtan alszom. Wifi...... Detto!!!
2013. jan. 30. 09:26

" Elektroszmog " nem ártana komolyan venni! Ha erre gondol a kérdező.

Mióta kicsit távolabb van az ágyunktól a számgép, jobban tudok aludni..

És nyugodtan kekeckedhedtek. Igen is valahogy legalább az alvóhelyet kellene úgy rendezni, kevés villamoskábel legyen ott.

2013. jan. 30. 09:07
Ha az elektroszmogra gondolsz, akkor ebben nem csak a wifi a hibás, hanem millióegy másik elektromos berendezés is, aminek hiányában már el sem tudnánk képzelni az életet.
2013. jan. 30. 09:04
Csak a kódolt wifi veszélyes! :-D
2013. jan. 30. 09:03
Majd meglátjátok úgy 10 év múlva, mikor korlátozni fogják! :D Addig meg nyugodtan tréfálkozzatok rajta!
2013. jan. 30. 09:00
most is rajban repülnek kint ahogy elnézem, de be szoktam fogni őket és hűséges társak tudnak lenni :D
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2013. jan. 30. 08:57
Én wifielhárító sisakot használok, így biztonságban vagyok. Amúgy meg hulljon a férgese :)
2013. jan. 30. 08:52

szerintem megsütik az agyunkat! :D főleg az V. emelet feletti lakók különösen veszélyeztetettek. a hajléktalanok tudják hogy milyen veszélyes a cikázó wifi, ezért bújnak az aluljárókba és az alagutakba, meg a föld alá előlük! akik el akarják távolítani onnan a hajléktalanokat azok a kormánnyal játszanak össze! bárki veszélyben lehet a cikázó wifitől! különösen informatikusok agyára vadásznak, de előfordul hogy mezei internetfelhasználókra is lecsapnak! az okostelefonok elterjedésével a vadászati lehetőségeik kiterjedtek, így ma már szinte bárhol a világon összefuthatsz cikázó wifivel!

:D

jóóóreggeeeltvietnááám!

4. c716dc4eab (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2013. jan. 30. 08:47
Nem tudom, nem értek hozzá.
3. 9f98008a3b (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2013. jan. 30. 08:44
...kísérlet
2013. jan. 30. 08:44

Életveszélyes!


És mennyire veszélyes a sok titkos kísérlat!????

2013. jan. 30. 08:43
Szerintetek mennyire veszélyes az a rengeteg wifi, ami a fejünk felett cikázik éjjel, nappal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook