Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mennyire jogos a nagymama viselkedése ebben a helyzetben? fórum

Szerintetek mennyire jogos a nagymama viselkedése ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)

1 2 3
5. Nati45 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. jún. 22. 16:49
Sajnos nincs senki akire tudnánk számìtani még egy kis időre sem ez a leg roszabb.:-(
4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. jún. 22. 16:46

egy másfél évesre vigyázni,nem egyszerű,én tudom,

ha a mama haragszik rád,az meg nyilván azért van mert valami olyat mondtál,amit nemkellett volna,

2018. jún. 22. 16:41
Sehogy. A gyereknevelés ilyen. Nem várhatod el anyósodtól - aki gondolom nem mai csirke - plusz ugye magas vérnyomás...szóval nem várhatod el,h a "nyakába" vállaljon egy egy évest akivel azért több a tennivaló mint egy nyolc évessel.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. jún. 22. 16:41

Nati, keressetek más megoldást. Egy másfél éves gyerek után még tényleg szaladgálni kell, nem csodálom, ha a mama nem meri vállalni.

A 8 évessel már meg lehet beszélni, hogy ne rántsa magára a terítőt, egy másfél éveskével még persze nem.


Nincs ismerős család, akikkel felváltva vállalnátok egymás gyerekét?

2018. jún. 22. 16:36
Egy gyerekes anyuka vagyok a pàrom édes anyja a párom előző hàzasságàból született lànyàt heti szinten el vàllalja 8-éves a gyerek a fiam aki 1-és fél éves őt pedig nem azzal az indokkal hogy rossz a vérnyomása.Ami valahol igaz is de nekünk ez szörnyen rossz mivel a pàrommal nulla szabad időnk sincs egymásra még hétvégén sem.Anyàm külföldön dolgozik és êl is, rá szintén nem tudok számìtani segitség terén ilyen szinten.Rossz hohy ez a nagy mama sem segìt be.Ìgy apszoludt nincs időnk egy kis közös programra se semmi.Értem én hogy a pàrom gyereke nagyobb de akkor is jól esne ha néha az én kis fiam is el vàllalnàeg valahol nem érzem igazságosnak sem egy részt nekünk is jól jönne egy kis kikapcsolódàs vagy pihenés illetve a nagy mama most ràm haragszik úgy vettem észre amiért me emlìtettem neki hogy ez ìgy nekem rosszul esik.Arra lennék kìváncsi ti hogyan viszonyulnàtok hozzá és ehhez az egész helyzethez.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook