Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mennyi magányos ember lehet manapság? Hogyan ismerkednétek ha szinglik lennétek? Egyedül vagy segítséggel ismerkednétek? fórum

Szerintetek mennyi magányos ember lehet manapság? Hogyan ismerkednétek ha szinglik lennétek? Egyedül vagy segítséggel ismerkednétek? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. kisj (válaszként erre: 6. - 1b0de372a7)
2012. ápr. 3. 09:26
Nem vennék igénybe ilyen szolgáltatást.Megalázónak tartanám magamra nézve.
2012. ápr. 3. 09:23

Sziasztok!


Néha igen magányosan,mert Párom Pesten dolgozik és ingázik..nem éppen jó néha 2 hetente találkozunk.

Viszont ezt a fórumot más miatt indítottam el,mert gondolkozok valamiben és szeretném tudni mennyi igény lenne a dolgokra:-)

Szóval amolyan piac kutatás féleség ez még mielőtt bele vágnék bármibe is:-)


Ha úgy éreznéd pl.hogy megcsalnak milyen formát választanál ennek kiderítésére?

Úgy értem ha lenne lehetőséget megtudni segítséggel akkor igénybe vennél-e esetleg egy ilyen szolgáltatást?

5. jeva
2012. ápr. 3. 09:22
Rengeteg magányos ember van... minél tovább tart, annál nehezebb változtatni..
4. 97f33311ff (válaszként erre: 2. - De Luca)
2012. ápr. 3. 09:20
egyetértek
3. kisj
2012. ápr. 3. 09:19

Sok magányos ember lehet. Köztük sok olyan is, akik egyébként párkapcsolatban, vagy családban élnek.

Te magányosnak érzed magad?

2012. ápr. 3. 09:18

Sok, de szerintem több a magányos a párkapcsolatban élőknél.

Ismerkedni? Csakis önerőből. Ráadásul én nem kezdeményezek, ha valakit érdeklek, szólítson meg.

2012. ápr. 3. 09:13
Szerintetek mennyi magányos ember lehet manapság? Hogyan ismerkednétek ha szinglik lennétek? Egyedül vagy segítséggel ismerkednétek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook