Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek menjek orvoshoz? Nem fog hülyének nézni? fórum

Szerintetek menjek orvoshoz? Nem fog hülyének nézni? (beszélgetős fórum)


1 2
2. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Vivavuviva)
2017. jún. 7. 12:44

Több ok is lehet a háttérben. Ilyen tünetet okozhat a változó kor vagy a korai változó kor. Ha ez nem jöhet számításba, akkor mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, aki megvizsgál. ha nem vagy terhes, akkor hormon vizsgálatot csináltat vagy továbbküld endokrinológushoz, aki ennek a szakértője. Ha terhes vagy az hozzávetőlegesen 6 hetes, azt a teszt már kimutatta volna, de a nőgyógyász a szakember. A puffadás és a hangulatváltozás nem feltétlen kísérő tünete a terhességnek. Én pl. mindkét gyerekemet nagyon jó közérzettel hordtam ki, se rosszullét, semmi. Egyedül annyi, hogy hatalmasakat aludtam. :)))

Szóval menj el dokihoz. Abszolút nem fog h.-nek nézni. De ne háziorvoshoz menj! :)

2017. jún. 7. 11:46
Szóval az elején kezdem. Május 13.ára vártam a menstruációmat. Aznapra kaptam egy kis potty barna vért... telt az idő 3 nap múlva csináltam reggel egy tesztet negatív lett...majd délután megjött de olyan furcsán... összesen 3 napig tartott és a szokásos mennyiség sem volt meg.. a 3 óra alatt nem hogy nem telt meg a tampon de még nehéz is volt kihúzni... de megnyugodtam, hogy ok negativ a teszt es meg is jott minden ok... aztan majus 30.an (pont felidobe a kovetkezo mensi elott) ramjott az idegbaj ideges is voltam meg alul szurkalt a hasam... azota is sokkal ingerlekenyebb vagyok (regen meg menstruacio elott sem vol ilyen csak most!)es egy hete olyan mintha legalabb 3 kg-ot hiztam voolna! Nem a merleg szerint, mert ugyanott áll csak akkorára puffadt a hasam mint még sose volt és be sem tudom húzni! Már vettem magneziumot a rossz kedvre mar 5 napja iszom, de tegnap ahogy meglattam magam szo szerint a sírógörcs jött rám...pedig nagyon nem vagyok siros es sose foglalkoztatott ha hiztam! aztán párom bedobta, hogy mi van ha mégis terhes vagy? Elkezdtem olvasgatni a neten és ráakadtam, hogy ha megjön akkor is lehetséges a terhesség csak más mint Nekem! Ebből felbuzdulva gyorsan vettem 2 tesztet egyet este egyet reggel megcsináltam és negatív lett... de aztán ma olvastam olyat is h volt olyan kismama akinek csak 3 honap utan vagy kesobb mutatta a teszt mikor az orvos mar latta h terhes... most akkor menjek el nezessem meg? Felek h elküld, hogy majd ha pozitiv lesz a teszt akkor jojjek... :( eleg bunkok ezek a mai orvosok :/ meg aztan az is lehet, hogy pajzsmirigy alulműködés okozza a tüneteket...bocsi h hosszu lett és köszönöm, hogy elolvastad :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook