Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek melyik kábeltv szolgáltató a jobb?Tapasztalatokat várok. fórum

Szerintetek melyik kábeltv szolgáltató a jobb?Tapasztalatokat várok. (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 13. 18:26
t-online, Homtv isteni
10. T.Orsa (válaszként erre: 7. - Zezsua)
2008. aug. 1. 15:57
A Fibernet nálunk nem elérhető..
2008. aug. 1. 15:51

Nekünk most az albérletben egyébként kábel van,közel 5ezret fizetünk érte havonta.Jupíszínél havonta 4ezret kelle fizetni ugyanezért a csomagért,úgyhogy szerintem ne drága.Csak hallottam,hogy ezt is,meg a Digi-t is szidják,hogy nem jó.Nem tudom,hogy miért.


A fibernetről még nem hallottam,de rákeresek.

2008. aug. 1. 15:18
Debrecenben UPC-ről -anyagiak miatt- váltottunk a DIGI-re,nincs vele gond.Igaz,hogy a vonalas-ingyenes-telefon alkalmanként kicsit visszhangos,de ritkán használjuk.
2008. aug. 1. 15:02
fibernet!!
6. 14775640c4 (válaszként erre: 2. - T.Orsa)
2008. aug. 1. 15:00

nekünk kábel van, de akinek a tányéros, az UPC hogy mennyire jó az passz.van aki szereti mert megbízható van aki meg azt mondja drága. de nem tudom hogy mekkora árkülönbségek vannak.

aztán van nálunk a DIGI-tv

viszont hogy az kábel- e vagy tányéros, az paasz. érdemes rákeresned a neten

5. T.Orsa (válaszként erre: 4. - Dogiz)
2008. aug. 1. 14:57
Én nem is tévézek,de a férjem focista,és a meccseket valahol meg kell nézni,főleg,hogy most mindenhol kezdődik a bajnokság.Az olimpiáról már nem is beszélve:-)
2008. aug. 1. 14:53

mifelénk az idén vezették, de mi nem foglalkoztunk vele, most felújítás van és kb 2 hónapja, aTV-t nem is n ézi senki, az ifjuság inkább netezik, velem együtt:) úgy hogy véleményt nem tudok mondani.

Minél kevesebb TV nézés, annál jobb, több időd jut másra, egymásra!

2008. aug. 1. 14:49
hát nekünk..........hopp....reklám! megirom privibe
2008. aug. 1. 14:48

Sziasztok!


A kábel kizárva,mert nincs felénk kiépítve,most fogunk költözni az új házunkba.Mindenképp "tényéros" verzió érdekelne.Kinek melyik van,mennyire vagytok vele megelégedve?

2008. aug. 1. 14:46
Szerintetek melyik kábeltv szolgáltató a jobb?Tapasztalatokat várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook