Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek melyik a legjobb sport, amit hobbiszinten űzhetnék és teljesen "kikapcsolna"? fórum

Szerintetek melyik a legjobb sport, amit hobbiszinten űzhetnék és teljesen "kikapcsolna"? (tudásbázis kérdés)

22. jucus2
2011. júl. 24. 17:51
Zumba - latin amerikai táncok....nagyon jó, nekem bevált :D
21. Bodu
2011. jún. 28. 19:25
Szerintem a szex.:-D
2011. jún. 28. 12:19

Lovaglás... Átadod magad a természetnek (egy idő után, mikor már alkalmas vagy a tereplovaglásra), egy csapattá válsz a lóval, aki a legnagyobb empátiával bír szerintem az állatok közül.


Kikapcsolsz, sportolsz, jó környezetben vagy. Kell ennél jobb?

19. reload
2011. jún. 28. 12:18
Személy szerint bicikli és az utóbbi 1-2 hónapban "beleőrültem" a zumba-ba :)))
18. emagdi (válaszként erre: 17. - Naomi1)
2011. jún. 28. 11:43

azt nem is vontam kétségbe, hogy nagy erő kell hozzá:) meg ügyesség:)

csak hát mégis olyan viccesen hangzik, hogy - mit sportolsz? - rúdtáncolok... :D

17. naomi1 (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2011. jún. 28. 01:47
Nem nevetni :)))) En kiprobaltam a pole fitnes-t. az edzo a fitnesben ajanlgatta nagyon hogy ilyen olyan jo kar lab hat erosito. igaza is volt jartam egy darabig par honap. van is kepem mert a parom eljott es keszitett. Allando izomlazam volt, es tele voltam kek foltokkal. A munkahelyemen nem hittek el hogy nem ver az ember igy abba hagytam. Ciki volt mert en voltam majd a legfiatalabb 34, ja es a legbenabb. :))))).
16. naomi1
2011. jún. 28. 01:41
en kocogok es ez teljesen kikapcsol. persze ezt sokan utaljak. lehet te is. Fizetni nem kell erte ingyen van kinnt a szabadban. Tudom meg ajanlani a salsá-t,(latin tanc) igaz ahhoz eloszor meg kell tanulni. :) ha salsa partikra jarsz az aztan kikapcsol es es kemenyebb sport mint a futkosas. Ez igaz fizetos. ha profi szintre jutsz meg versenyekre is jarhatsz sot te is oktathatod. Kicsit messzire mentem dehat olyan fiaal vagy, es ha en az lennek ...oh ...
2011. jún. 27. 20:17

Azt kéne tudni, hogy mik a beállítottságaid, miért szeretnél sportot?

Társas sportot szeretnél, vagy inkább önállóan, egyedül szeretnél valamit csinálni?

Inkább levegőn szeretnél lenni vagy teremben?

Bírod a sarat-koszt, szelet, bogarakat.... vagy inkább ezek ne legyenek?

Télen-nyáron is szeretnéd űzni, vagy megelégszel az egyik szezonnal?

Hobbiból versenyezgetni is szeretnél esetleg vagy csak úgy magadnak?


És persze, a fő kérdés, hogy mennyi pénzt szánsz az egészre, mert ingyen nem sok minden van manapság.


Amúgy meg igen, íjász volnék, de nem lovas, hanem talpas, ráadásul technikais olimpiais:) És, ha érdekel ezzel kapcsolatban bármi, örömmel segítek!

14. emagdi (válaszként erre: 13. - Kitrákotty)
2011. jún. 27. 19:51
teljesen jókat írtál :D
13. kitrákotty (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2011. jún. 27. 19:37
nos, semmit nem sorolt fel, ami szűkíthetné a felsorolást, anyagi helyzet, stb. így ezek jutottak eszembe :-)))
12. emagdi (válaszként erre: 6. - Kitrákotty)
2011. jún. 27. 19:18

ja, síugráshoz ideálisak a körülmények itt kis hazánkban :)))

de a pole dance-en is jót nevettem:))) (de annak legalább a férje/barátja örülne:P)

2011. jún. 27. 19:04

A biciklizésel én is igy vagyok. Oda, ahova akarsz, olyan sebességgel amilyennel akarsz.

Én szeretek uszni is nagyon, meg röplabdázni. Korábban a korcsolya, de leginkább a jégkorcsolya kapcsolt ki igazán, de azokat már kinöttem sajnos.


A hagyományos torna meg ugy napi szinten kikapcsol.

Meg ha lehet sportnak nevezni: Akkor a paintball, az tuti kikapcsol.

10. kitrákotty (válaszként erre: 9. - 252690845f)
2011. jún. 27. 18:57
az sport? :-D
9. 252690845f (válaszként erre: 1. - Noncsy18)
2011. jún. 27. 18:56
Ólombányászat... :o))
8. gyöngyszemü (válaszként erre: 5. - Noncsy18)
2011. jún. 27. 18:33
Na az szuper, ennél többre vágysz még ez mellett? Nem elég ez? Belehet iktatni egy egy úszást tollasozást bár azt párosan lehet csak.. Persze mindenidőjárás függő. Meg attól is függ hogy milyen sűrűn szeretnél mozogni, meg mennyi pénzt szánsz rá!
2011. jún. 27. 18:25
táncolj!
6. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Noncsy18)
2011. jún. 27. 18:23

Szerinted ezt mi honnan tudjuk, ha nem is ismerünk téged?


te ismered magad, tudod mi az ami kikapcsol, és szereted csinálni.


de hogy érdemben is hozzászóljak:

tenisz

futás

sakk

lövészet

síugrás

pole-dance

??

5. Noncsy18 (válaszként erre: 4. - Gyöngyszemü)
2011. jún. 27. 18:23
Imádok tekerni!!! Tavasztól a fagy beálltáig biciklivel közlekedek! :) Tényleg teljesen kikapcsolja az embert, főleg ha szép útvonalon megy. :)
2011. jún. 27. 18:21
Nekem a kerékpározás jött be, kötetlen, oda tekesz ahova gondolod, és annyit amennyit akarsz...
2011. jún. 27. 18:21

Egy igazi íjászhoz van szerencsém?:) A nevedből következtettem rá. :D :$

Egynek jó, köszönöm az ötletet! :))

2011. jún. 27. 18:19
szerintem az íjászat :)
2011. jún. 27. 18:19
Szerintetek melyik a legjobb sport, amit hobbiszinten űzhetnék és teljesen "kikapcsolna"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook