Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek melyik a jobb? fórum

Szerintetek melyik a jobb? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 26. 12:37

szia:)

májusra már biztos lesz eredménye a diétának, meg a tornának. a gyakorlataik szerintem is jók, csak az nem szimpi bennük, amit te is írtál, ez a nagy hisztéria, ahogy be tudnak egy-két embert hülyíteni. mondjuk, norbi egy-két dvd-jén az emberben föl megy a pumpa...:))) anyukámnak van meg egy-két dvd tőle, de az én hasam max a röhögéstől fájt, mikor megnéztem...érdekes "egyéniség" ez a norbi...XD

mennyit lehet fogyni az almaecettel, nem írták?

2010. febr. 25. 20:05

Szia:)


Na most végeztem a Rékával ráadásként még Béres Alexandrát is tornáztam sőt reggel is egy kicsit.Nagyon belemerültem.

Remélem májusra lesz vmi eredmény.Ha kilóban nem is de centiben remélem.Olyan jó lenne ha jó pár mérettel kisebb ruhát kellene hordanom.De hát ez a cél csak rajtam múlik.

Mondjuk igazad van nagyon tudják néha majmolni az "Álompárt".De Én csak tornázok rá és ez pont elég:D

2010. febr. 25. 15:52

szia:)(:

persze, értem, mire gondolsz, szerintem minden nőnek vannak ilyen időszakai, de kitartás!:) és nehogy túl keveset egyél, mert az még rosszabb, mintha jó belakmároznál...

én nagyon szeretem, ha kifáradok, és mozdulni se bírok, és mindenütt izomlázam van...oké, az első óra után nem ezt éreztem...:S:S:S...:OOO...:PPPP

de mostmár nagyon jó érzés. csak az első pár alkalommal rossz, aztán, mikor belejössz, tényleg nagyon lehet élvezni. láttam pár gyakorlatot rékától a neten, de általában "elvből" nem az ő kazettáit nézem, mert szerintem cinkes, hogy azokat a gyakorlatokat mutatják be a férjével, amit minden edző csinál, és úgy tesznek, mintha ők találták volna fel a spanyol viaszt, és minden szar kaját úgy adnak el, mintha aranyat érne...

17. Nyunyuné (válaszként erre: 16. - Dfae449beb)
2010. febr. 24. 18:54

Szia:)


Igazából tudtam,hogy sose leszek nádszálvékony csak tudod néha olyan rossz mert megtetszik egy ruha felvesszem és pocsékul áll ilyenkor elszomorodok,de hát ez van.Majd most:D

Huu ma elkezdtem a Rubint Rékát az a csaj kőkemény utána alig tudtam lemenni a lépcsőn,de nem bánom legalább egy nappal közelebb értem a célhoz:D És enni is alig ettem.

2010. febr. 24. 08:09

szia.:)

igen, tudom mire gondolsz. ilyen problémáim nekem is voltak/lesznek, de ma már sokkal reálisabban nézem magamat, mint pár éve. nem próbálok lehetetlen diétákat betartani, és nem akarok 45 kilós lenni, mert rájöttem, hogy egyáltalán nem ideális, ha vki csontsovány, és semmi nőies nincs benne. a torna sokat segített, mert nagyon nagy önbizalmat ad, hogy látod, hogy fejlődsz, egyre erősebb vagy, és olyan gyakorlatok is mennek, amit addig elképzelni sem tudtál...:)

amikor lefogytál, mi volt a baj? azt gondoltad, nem látszik az eredmény, és még többet szerettél volna fogyni?

2010. febr. 23. 21:00

Szia:)


Itthon tornázok ép ma találtam Rubint Rékát az nagyon jó holnap már azt fogom csinálni.

Hát nagyon leszeretnék fogyni az a baj velem hogy én egy nagyon kövér embernek láttom magam szóval önértékelési problémáim vannak a párom mindig mondja hogy úgy szeret ahogy vagyok,de hát nekem úgye nem mindegy.Amikor lefogytam úgy 1 vagy 1.5 éve akkor is gondom volt mert akkor se tetszettem magamnak.

Egyszóval amedig élek szerintem addig lesz gondom ezzel.

Meg hát amikor elmegy az ember nadrágot venni nálam az a mélypont......

2010. febr. 23. 17:33

szia:)

ha 10 kilót akarsz leadni kb, akkor tényleg nincs szerintem szükséged ilyesmikre.

az nagyon jó, amit morris07 írt, hogy kistányéron egyél, és hogy sokszor keveset, mert ha látszatra sokat eszel, azt Te is "elhiszed", jóllakotabbnak érzed magad, és ha elosztod, amit megeszel, az felgyorsítja az anyagcseréd, mert a szervezeted úgy érzi, nincs annyi tápanyagra szüksége, ha majdnem folyamatosan eszel egész nap. erről az almaecetes módszerről még nem hallottam. bár, arról igen, hogy vannak, akik citromot esznek evés előtt. gondolom a lényege ennek is ugyanaz. az egyik honlapon találtad? és mindent eszel, édességet meg ilyesmiket is?

egyébként, az egyik ismerősöm úgy fogyott le 10-15 kilót, hogy este, mikor a gyerekek már lefeküdtek, és volt szabadideje, helyben futott a tévé előtt. hát, előtte le a kalappal!:)

ez arról jutott eszembe, hogy írtad, hogy otthon tornázol. csak a kitartás a lényeg:)a futásról úgy tudom, tényleg az a leghatásosabb. bár, én nem rohangásztam volna fel-alá a házikónkban, nem hiszem, hogy népszerű lettem volna vele:)))

csak arra vigyázz, hogyha lefogysz, akkor is tornázz, és fokozatosan hagyd abba az almaecetezést, mert nagyon könnyen visszajönnek a plusz kilók. én két hét alatt fogytam le kb 6-8 kilót, de azt senkinek nem ajánlom, borzalmas...mondjuk, az is igaz, hogy én gyorsan akartam fogyni, és nem szerettem volna annyira sokat...de, miután abbahagytam, rögtön visszaszaladt 2-3 kiló. amíg fogyóztam, rengeteget tornáztam otthon, de mikor abbahagytam, visszavettem a tornából is, és hirtelen elkezdtem újra enni.

aztán elkezdtem rendszeresen tornázni, és beállítottam egy enyhébb diétát, szóval megint lement 1-2 kiló. azóta nem fogytam, de igazából a legnagyobb változást a mozgással értem el, és bár kilókban nem látszik meg, centikben annál inkább.

sok sikert:)

2010. febr. 23. 16:34
Hát igen,de két napja iszom,de eddig semmi jó-jó persze nem is várok csodát
2010. febr. 23. 15:42

szia.:)

az almaecetet gondolom azért iszod, hogy gyorsítsa az anyagcseréd...

11. Nyunyuné (válaszként erre: 10. - Dfae449beb)
2010. febr. 23. 09:26

Szia!

Otthon tornázok és oda figyelek mikor mit eszek ezek mellett étkezés előtt almaecetet iszok.

Hát ha egy 10kiló lemenne annak nagyon örülnék:D

2010. febr. 22. 19:45
szia. nézd, én a helyedben nem szednék gyógyszereket, én is ki akartam próbálni. elég sok orvos ismerősöm van, mindegyikük azt mondta, soha ne vegyek be ilyesmiket, mert tönkreteszi az egész emésztőrendszeremet. a turmixok azért nem jók, mert a 80-100%-os turmixok, vagyis amiknek TÉNYLEG nagy része fehérje, általában 20 000ft körül vannak/doboz. azt most nem tudom Neked megmondani, hogy 1kg vagy fél van egy dobozban, de nem tart ki sokáig. ha olcsóbbat veszel, azoknak csak kb 50-60%-kuk fehérje, a többi szénhidrát, vagyis még hízhatsz is tőle. a sportszerekben, beleértve a táplálék-kiegészítőket is, csak a legjobb minőséget érdemes megvenni, és az nem olcsó mulatság. de Neked nincs szükséged ilyen turmixokra, mivel a fehérje a sejtképzésben vesz részt, vagyis tömeget növel. most ne a bodys pasikra gondolj, de az izmaid vastagabbak lesznek. ezt is megérdeklődtem, mert ilyet is szerettem volna szedni, még anno, és minden edző, és olyan ismerősöm, aki évek óta szed ilyesmiket, azt mondta, amig van rajtam súlyfelesleg, és nem annyira erősen edzek, ahogy kéne, az eredmény, hááát...nem szép. és még ha le is megy rólam a felesleg, akkor is csak akkor vágjak bele ilyesmibe, ha nagyobb izmokat akarok, és álljak rá a nagy súlyokkal való edzésre. nem is beszélve arról, ha abbahagyom az edzést, az izmaim, egész egyszerűen lelöttyednek, és ez széthízott benyomást kelt. nézd meg az olyan pasikat, akik régen ezzel foglalkoztak, de már nem edzenek! elnézem azokat a lányokat, akik isznak ilyesmit, és a válluk szélesebb, a csípőjük keskenyebb lett, karjuk-lábuk megvastagodott. ráadásul, ha súlyfelesleg van Rajtad, az eredmény mindenképp az lesz, hogy elhízott benyomást fog kelteni a kinézeted. amíg nem adod le, amit szeretnél, ne szedj semmilyen szert. hidd el, én annak idején utánajártam, mi merre hány méter, olyan embereknél, akik évek óta foglalkoznak ilyesmivel. egyébként milyen diétába kezdtél bele, hány kilót szeretnél leadni?
2010. febr. 22. 19:04
Okés köszönöm szépen remélem sikerül:D
8. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 7. - Nyunyuné)
2010. febr. 22. 19:01

Én is itthon mozogtam, kaptam egy Cindy Crowford cd-t, nekem nagyon bejött, bár az elején biztos voltam benne, hogy nem fogom túlélni a következő alkalmat.:)

Az evésnél pedig fele adagokat ettem, mint azelőtt. Ne normál, hanem süteményes tányéron egyél, így könnyebb betartani.:)A látvány nagyon meghatározó...ha kevesebbet látsz, annyi is elég. És nagyon fontos még, a napi 5x-i rendszeres étkezés, ezt próbáld meg betartani.

2010. febr. 22. 18:52
És mennyit tornáztál mellette és mit?Mert max.én itton tudok.
6. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 5. - Nyunyuné)
2010. febr. 22. 18:50
De igen! És pont azért mert az izomnak energiára van szüksége ahhoz, hogy elégesse a zsírt. Ez nem azt jelenti, hogy óriási lesz a bicepszed (ehhez speciális erősítés kell), csupán lesz "tápláléka" a szervezetednek, hogy a mozgással ne az izomtömeg vesszen el, hanem a zsírt égesse és ne kerülj a jojoeffektus ördögi körébe.:) A legjobb, ha délután, vagy este fogyasztod kiegészítésként.
2010. febr. 22. 18:45
Azt mondod az a fehérjeturmix tényleg jó?Hát lehet kiprobálom,tartok tőle mert ezt a tumixot nem azok szedik akik kondiznak meg minden???
4. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 1. - Nyunyuné)
2010. febr. 22. 18:23
Ha mindenképpen szükséged van valami kiegészítőre, inkább a fehérjeturmixokat próbáld ki (gyógyszertárban kapható) csökkenti az éhségérzetet. Az első két hónap nagyon nehéz, sokszor stagnál, vagy nő a testsúly, de ne add fel! A látványos változás ez után jön. Sok sikert és kitartást!
3. Nyunyuné (válaszként erre: 2. - Pufóka6)
2010. febr. 22. 16:24

Köszönöm a segítséget.Igen az Allival kapcsolatban én is olvstam és Xenical állítólag még rosszabb:S

Csak ezt az Adipill kapszulát nem ismerem

2010. febr. 22. 16:19

Személyes tapasztalatom ezekkel a szerekkel nincs. Abban viszont biztos vagyok, hogy hosszú távon mindegyik nagyon káros a szervezetre és ha abbahagyod a szedését, akkor bizony idővel visszakúsznak a kilók! Egyél inkább diétásabban, mint eddig, vacsorázz 7 előtt és mozogj hetente 3szor 1 órát. Sokkal hatásosabb lesz! Vagy legalábbis hosszantartóbb. Szerintem.

(Egyébként egyik ismerősömtől hallottam, hogy az Alli-tól egész nap megy a hasa az ember lányának...)

2010. febr. 22. 16:16

Sziasztok!Azután szeretnék érdeklődni,hogy szerintetek melyik a jobb szer?

Most akarok fogyokúrába kezdeni,de megmondom őszintén nekem kell egy mankó.Eddig egyszer szedtem be a Reductilt,de ugye ezt betiltották most kaptam a gygyszertárba 4féle állítólagos "csodaszert"

A Xenical-t,Allit, Adipill karcsúsító kapszula,Pectiligne-Almapektin-t.Megnéztem a neten utána jártam mindegyiknek,de inkább a személyes tapasztalatokban hiszek.

Előre is köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook