Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek megéri lakberendezői ill. rendezvényszervezői tanfolyamot végezni? fórum

Szerintetek megéri lakberendezői ill. rendezvényszervezői tanfolyamot végezni? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 31. 12:39
Szerintem is inkább a rendezvényszervezőit. Lakberendezőkből van pár felkapott, a maradéknak meg nincs munkája. Az átlagember sajnos tényleg nem engedheti meg magának ezt a szolgáltatást.
2010. aug. 31. 09:15
Talán inkább a rendezvényszervezőit...
2010. aug. 31. 08:58
Elég divatos népszerű szakmák, valószínűleg jóval többen végzik el ezeket mint akik dolgozni is tudnak benne.
2010. aug. 31. 08:52

Én lakberendezési üzletben dolgozom. Nemrég nyitottunk és egyenlőre nem nagyon van forgalmunk. Meg kel keresni azt a vásárlókört akik bejönnek és igénylik ezt a szolgáltatást. Nem könnyű!

Én véleményem az ha valakinek ez a vágya akkor tanulja meg, csinálja aztán kiderül hogy mennyire tud érvényesülni vele. Az is sokat számít hol kezd el dolgozni, mennyire ismert a cég.

2010. aug. 31. 08:47
Ha nagyvásrosban, ill. a közvetlen környezetében élsz igen. Bár a lekberendezői...nem tudom mennyire van pénzük az embereknek....
2010. aug. 31. 08:45
Véleményt kérek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook