Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek meddig lesznek zárva az iskolák? fórum

Szerintetek meddig lesznek zárva az iskolák? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
103. trapiti (válaszként erre: 88. - Csillubaba)
2020. márc. 26. 15:13
Az hagyjan hogy ballagasuk nem lesz... lukszusproblemak ezek. Egy csomonak kozuluk nagymamajuk meg nagypapajuk, esetleg szuleik nem lesznek par honap mulva ha ez igy megy.
102. semleges (válaszként erre: 85. - Csillubaba)
2020. márc. 26. 02:36
létezik
101. Amaunet (válaszként erre: 88. - Csillubaba)
2020. márc. 26. 02:14

Rosszul látod. Éppen a bizonyítványokon van a hangsúly és nem a ceremóniákon.

A ballagás és diplomaosztó elmaradhatnak, mert olyan rendezvények, ahol több ember gyűlik össze.

A lényeg, az eredmények a bizonyítványokban vannak. Ezek lesznek hatással a további életben az emberkékre. (már ha ezzel akarnak érvényesülni)


Banzájt rendezhetsz otthon és skype-on együtt lehetsz a rokonaiddal.

2020. márc. 26. 01:11
nem tudom,nalunk meg nem zartak be ,de tutira veszem,hogy hamarosan befognak hisz minden mas zarva van mar/kiveve a szokasos doki-gyogyszertar es kajaboltokat,de ezt ugyis tudjatok.
2020. márc. 23. 10:47
98. Pampalini (válaszként erre: 97. - NomNom)
2020. márc. 23. 08:18
Ma reggel matekoztam ki, hogy mi az ami nem létszükség. Minden kiadást minimalizáltam, kivéve a háztartásra szánt pénzeket. Kihúztam minden bevételt ami valószínű mégsem fog bejönni. Szeptember végéig tudom magam tartani, úgy hogy a család nem fog nélkülözni. Minden más jelentéktelen most.
97. NomNom (válaszként erre: 88. - Csillubaba)
2020. márc. 23. 08:10
Mások az esküvőjüket halasztják el amire egy éve készülnek. Lehet ezen vitatkozni hogy kinek lesz szrabb ez az egész de azt hiszem felesleges.
96. lolita2112 (válaszként erre: 95. - Pampalini)
2020. márc. 23. 07:36
tudom mirol beszelsz,mert fiam is elvesztette a munkajat,holnaptol nalunk is minden lezarva.bezarva less cask a szokasos doki-gyogyszertar=es supermarketek lesznek nyitva,
95. Pampalini (válaszként erre: 83. - Pampalini)
2020. márc. 20. 07:24
Elkezdődött. A vendéglátásban főleg, de a nagyobb munkahelyek bezárnak. Mi is bezártunk. Minden nemzetközi cég hétfőtől bezár, akivel kapcsolatban vagyunk. A lakossági megrendelések meg nem érnek annyit hogy kockáztassunk. Egy hétig autóval jártam hogy még a buszt is elkerüljem. 35 kilométert ingáztam saját költségen. Van olyan hely, ahol tegnap MINDEN munkavállalót kirúgtak. Én még megkapom a minimál fizóm 10-én. De tovább még bizonytalan. Azt hiszem mostantól a legtöbb családban nem gond otthon maradni a gyerekkel. Üdvözlöm az értetlen nyugdíjasokat, akik csak nevetnek a víruson. Sajnos többel találkoztam. Volt egy aki közölte, hogy ő még nem beteg. Mikor kérdeztük a zárt kapuk mögül, hogy miért nem marad otthon. S miattuk nincs munkánk, életünk, hogy főleg őket védjük. A gyerekek átvészelik szinte tünet mentesen. Sajnos a legtöbb családban nincs fél év kitartás anyagilag hogy át vészeljük otthon.
94. Pampalini (válaszként erre: 89. - Bözsi néni)
2020. márc. 20. 07:12
Ezt magyarázd meg az értetlen nyuggereknek is. Egy tömegközlekedési eszköz 100x veszélyesebb mint egy zárt kamion fülke, amiből nem szállhat ki a sofőr, és nem érintkezhet senkivel. Gondolkozz el mivel jár, ha elfogynak a kamionsofőrök. Most csak túlvásárlás miatt ürülnek le a polcok itt ott, ha nem lesznek sofőrök, nem fog eljutni az élelmiszer a boltokba.
93. Banános Zselé (válaszként erre: 86. - Érdekes73)
2020. márc. 19. 11:43
nem ilyen hivatalosra gondoltunk, hanem másra
92. andi6020 (válaszként erre: 85. - Csillubaba)
2020. márc. 19. 06:01
Az én gyerekem ėrettsėgizik. Elmarad a ballagás, de ez fáj legkevésbé.
2020. márc. 19. 05:58
Nem tudom
90. Bözsi néni (válaszként erre: 88. - Csillubaba)
2020. márc. 19. 01:10

Biztosan lesz később. Akkor is lehet majd nagy banzájt csinálni :-)


Csak előbb ezen legyünk túl egészségesen, életben!

89. Bözsi néni (válaszként erre: 75. - Pampalini)
2020. márc. 19. 01:06
Halálos vírus esetén nem lehet " jóindulat". Mások élete múlhat rajta, ha a kamionos fertőzött.
88. csillubaba (válaszként erre: 87. - Timycat)
2020. márc. 19. 00:24

Hihetetlen, nagyon szomorú vagyok...nagy banzájt terveztünk, vidékről rokonok jöttek volna...milyen rossz már hogy annyi gyereknek nem lesz ballagása, főleg az érettségizőknek.

A diplomaosztónak olyan nagy jelentősége nincs. A ballagás az tényleg egy jelentős esemény. ajjj.

87. timycat (válaszként erre: 85. - Csillubaba)
2020. márc. 19. 00:18
Ahogy elhalasztódtak most a diplomaosztók? Simán
2020. márc. 19. 00:09
08.31-re tippelnék most.
2020. márc. 19. 00:03

Elnézést, itt vagyok már, majd visszaolvasok.

Köszönöm a sok hsz-t.

Ami eszembe jutott: van közületek olyan akinek végzős a gyereke? Nekem nyolcadikos.

Létezik hogy elmaradnak a ballagások is? :-O :(

2020. márc. 16. 17:47
Én olyan vacakul érzem magam.Lelki ismeretfurdalásom van, hogy nem dolgozok,bár a munkám is leállt,így éppen nem gond. Azt hittem kicsit meglátom ebben a rosszban a jót,végre utolérem magam itthon, eleve gyerekkel is vagyok,kicsit filmezhetek,stb. és mégis minden olyan fura,rossz. Talán ez a bizonytalanság teszi. :( (bocsi,tudom máshol sokkal rosszabb a helyzet,de ez most valahogy kijött)
2020. márc. 16. 06:47
Ha így megy tovább dolgozni sem kell menni a legtöbb embernek. Problèma megoldva.
82. mosolykás (válaszként erre: 80. - Semleges)
2020. márc. 15. 13:48

Igen,lehet.

Fizetetlen szabi,táppénz,de talán törvényt módosítanak.

81. semleges (válaszként erre: 63. - Orsi2017)
2020. márc. 15. 13:45

De mit csináljon?

Mi a javaslatod?

80. semleges (válaszként erre: 79. - Mosolykás)
2020. márc. 15. 13:42
Szerintem ő sem úgy értette, hogy nyáron az ő pihenős szabijával mi lesz, hanem már az a 2-2,5 hónapot is sokan nehezen tudják megoldani. És ha most kiveszi a szabiját mi lesz akkor? Legalábbis én így értem az aggodalmát.
79. mosolykás (válaszként erre: 78. - Beebanya)
2020. márc. 15. 13:40

Szerintem pedig addig legyen,amíg el nem múlik a veszély.Én így vagyok nyugodt,hogy itthon tarthatom őket,nem kitéve a veszélynek és közösségnek.

Felváltva oldjuk meg a férjemmel,és az érdekel a legkevésbé,hogy nyáron nem tudok majd szabira menni.

2020. márc. 15. 10:42
Remélem nem sokáig, ez így nem megoldható a családoknak, kire hagyják az alsós gyerekeiket hosszabb távon? Szabi ugrik és akkor mi lesz nyáron?? Stb
2020. márc. 15. 09:50
kb.2 hónapig.Jó esetben.Nagyon sajnálom a kisgyerekes családokat,újabb problémát kell megoldaniuk.
76. Guruljka (válaszként erre: 74. - Pampalini)
2020. márc. 14. 20:35

Fogalmam sincs, a technika már rég elhúzott felettem.

Nálunk van wifi, aztán lehet, hogy a kissrác a többi szomszéd között kapja valahogy... :D

75. Pampalini (válaszként erre: 72. - Bözsi néni)
2020. márc. 14. 20:28

Láttam a videót, és tudom hogy Olaszországban hogy kezelik a nemzetközi kamionokat.

Ezek után bizton állítom hogy pánikkeltésről van szó. A videóban pedig egy jó indulatú rendőr hallható, akit ez miatt meghurcolnak.

74. Pampalini (válaszként erre: 73. - Guruljka)
2020. márc. 14. 20:24

Valószínűleg wifivel van messenger. Nem tudom hogy a saját rendszeretek wifis-e, vagy valahonnan sikerül lopni (rosszindulat nélkül).

Nem mindenki kő gazdag. Ne aggódj. az én laptopom, még az amit Angliából hoztam 12 éve. Magamnak még nem sikerült vennem újat. Decemberre terveztem tavaly nyáron, de a fiam tovább akart tanulni. Így nem lett belőle semmi.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook