Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek meddig érdemes időt adni az ex elfelejtésére? fórum

Szerintetek meddig érdemes időt adni az ex elfelejtésére? (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. df1e1c376c (válaszként erre: 21. - Borzoska)
2020. febr. 17. 10:50
Egy eve talalkoztatok eloszor, aztan par honapig nem lattatok egymast, es 7-8 honapja egyutt eltek. Par honap ismeretseg az eleg keveske ismeretseg, feltetelezve, hogy egy kisgyerek es pasi mellol nem lehetett konnyu lekoccolni randizni.
22. Borzoska (válaszként erre: 17. - Kacsahercegno)
2020. febr. 17. 10:33

Én is erre törekednék.

Tudom, hogy teljesen nem fogja sose megszakítani a kapcsolatot a díszmadárral, mert ott van a lányuk, de beszélgetés meg beszélgetés között is hatalmas a különbség.


Plusz a díszökör nem egyszer nem kétszer elmondta már, hogy leszarja a lányát, mert elhagyta és elszakította a vérétől.

Majd pár napra rá, már meg is bánta amit mondott és megy a nyalizás ezerrel

21. Borzoska (válaszként erre: 18. - Df1e1c376c)
2020. febr. 17. 10:30
Mint mondtam nem volt teljesen idegen, és azonos az értékrendünk, közös a gondolkodásunk az életről
20. Borzoska (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
2020. febr. 17. 10:29
Mindig kifogásokat talál arra, hogy miért kellett az exével beszélnie
19. Panna.33 (válaszként erre: 13. - Borzoska)
2020. febr. 17. 10:11

Bocsánat, de nem tudom értelmezni, hogy nem teljesen él veled.

Az, hogy tartja vele a kapcsolatot, az azt takarja, hogy a gyerekkel kapcsolatos dolgokat megbeszéljük, vagy az, hogy visszájár megdugatni magát? Mert az előbbi elkerülhetetlen, az utóbbi megbocsáthatatlan.

18. df1e1c376c (válaszként erre: 13. - Borzoska)
2020. febr. 17. 09:30
Egybol osszekoltoztel egy idegennel gyerekestol. Megis mit vartal?
17. Kacsahercegno (válaszként erre: 13. - Borzoska)
2020. febr. 17. 09:17

Mi az hogy nem teljesen él veled? Nem cuccolt át? Még az exnél alszik, vagy mi? Én biztos nem várnék a végtelenségig, neki szerintem kényelmes ez a helyzet. Ott vagy neki te, "a pasi akire mindig is vágyott", és a gyereke apjáról sem kell így lemondania, hiszen te eltűröd ezt a helyzetet.


Én biztos nem vártam volna 7-8 hónapot sem, ha zavar ez a helyzet, szerintem minél előbb beszéld meg vele, vagy állítsd döntés elé. A gyereke apjával mindig tartania kell majd a kapcsolatot a gyerek miatt (legalábbis ha a pasi igényt tart rá hogy lássa a kislányt) de szerintem nem annyira elrugaszkodott elvárás lenne a részedről, hogy ezt az interakciót limitálja a minimálisra.

16. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Borzoska)
2020. febr. 17. 09:08

Bocsi, egy kis félreértés. De hogy már egy lakásban éltek, de még "kéreti magát", másrészt a kislányt használja ürügyül...

Költözzön vissza, vagy költözzön a mamához, de téged ne nézzen baleknak.

Te pedig keress magadnak mást, nem igazán őszinte veled szemben.

15. Borzoska (válaszként erre: 14. - Gyöngy:))
2020. febr. 17. 08:58
Életemben először.....
14. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - Borzoska)
2020. febr. 17. 08:56
Minden elismerésem, hogy így kitartasz mellette!
13. Borzoska (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2020. febr. 17. 08:50

Én lennék az a srác, aki lassan 1 éve vár a lányra.

7-8 hónaja együtt lakok a lánnyal, de ő még mindig nem teljesen él velem

12. Borzoska (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2020. febr. 17. 08:48

Nem értetted félre, a lány folyamatosan tartja a kapcsolatot az exével.

Elmondása szerint "a közös lányuk miatt".....

11. Borzoska (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2020. febr. 17. 08:46
Sajnos van, mert a lány eléggé nyalogatja a sebeit a széthullott család miatt, amit egyébként a lány exe zúzott szanaszét
2020. febr. 17. 08:34
A lánynak kellene tisztáznia önmagában mit szeretne.Először is miért nem tud elszakadni a gyereke apjától?Szereti vagy az anyagiak miatt van vele.Esetleg fél az önálló élettől?Mindenképpen rendbe kell tennie ezeket.Ha sikerül meghoznia a döntést akkor léphet.
2020. febr. 17. 08:21

Úgy nem lehet elfelejteni az exet, hogy nem is szakítottam.

Vagy én értek félre valamit?

8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2020. febr. 17. 08:16

Ezt úgy értsem, hogy te akarsz időt adni a srácnak, míg elfelejti az exét, miközben te még a sajátodtól külön sem költöztél????

Döntsd el gyorsan mit akarsz, amíg a srác hajlandó várni téged.

7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Borzoska)
2020. febr. 17. 08:14
Akkor van miről beszélni?
6. Borzoska (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2020. febr. 17. 08:11

Ezt a lány is tudja, hogy úgy sokal jobban sérül a picilàny, mintha egy c

"csonka" családban nő fel, viszont mégis.....

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2020. febr. 17. 08:07
Nem értem ezt a mártírkodást a gyermekkel. Benne maradni egy rossz kapcsolatban a gyermekre hivatkozva helytelen döntés - szerintem.
4. Lávli (válaszként erre: 3. - Borzoska)
2020. febr. 17. 07:54
Hát akkor le kéne ugrania arról a vasútról ...
3. Borzoska (válaszként erre: 2. - Lávli)
2020. febr. 17. 07:52
A lány elmondása szerint: mindig is ilyen férfiról álmodtam...
2. Lávli (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2020. febr. 17. 07:42

Hmm nem tudom.

Egyik tény üti a másikat.

Ha egész életében arra vágyott, amit végre megkapott, akkor nem játszana hullámvasútat.

De majd a fiú biztos kitartóan bátorítja.

Sok szerencsét!

2020. febr. 17. 07:36

Kedves Hoxa-sok.


Véleményetekre lenne szükségem.

Szóval a történetet röviden felvázolva, adott egy lány és srác, akik egy merő véletlen következtében találkoznak, és már az első találkozáskor, ami csak pár órát tartott kiöntik egymásnak a lelküket, másodperc nem telik el hang nélkül.

Ezalatt az idő alatt rengeteg mindent megtudnak egymásról, de a legfontosabb dolog, hogy mind a ketten egy mérgező kapcsolatban élnek már évek óta.

A fiú nem tud elég jó lenni az exének, a lánynak egy tündéri lánya van, ami beleragasztja a kapcsolatba.

Az első találkozás után eltelik jó pár hónap, amikor is újra találkoznak. Ekkora a fiú már szingli lesz, a lány még mindig szenved a lánya apjával.


A második találkozás után elindul köztük valami, amire mind a ketten egész életükbe vágytak.


A srác lassan egy éve nem adja fel a reményt, egy boldog családi életre, míg a lány hullámvasútat játszik....


Mi javasoltok??

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook