Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek meddig érdemes időt adni az ex elfelejtésére? fórum

Szerintetek meddig érdemes időt adni az ex elfelejtésére? (beszélgetős fórum)


1 2 3
53. df1e1c376c (válaszként erre: 50. - Piroska52)
2020. febr. 17. 16:47
En arra kennel tok kivancsi, mi lehet a kozos az ertekrendjukben, ha a bizalom nulla, "nem teljesen el velem", es ilyen gondok vannak. Mindketten betutesztaval szeretik a huslevest, es kedvenc szinuk a sarga?
52. Piroska52 (válaszként erre: 51. - Lávli)
2020. febr. 17. 16:40
ahogy vesszük,
51. Lávli (válaszként erre: 50. - Piroska52)
2020. febr. 17. 16:39
Dézy legalább kevésbé problémás.
50. Piroska52 (válaszként erre: 47. - Lávli)
2020. febr. 17. 16:36

Dézykénkkel összeillenének,

vak vezet világtalant,

49. df1e1c376c (válaszként erre: 48. - Kacsahercegno)
2020. febr. 17. 15:56
Az elso talalkozas utan par honapig nem latta, szoval meg a 3-4 honapbol is jon le.
48. Kacsahercegno (válaszként erre: 45. - Borzoska)
2020. febr. 17. 15:45
Eljegyezted úgy, hogy még nem tudott leszakadni az exéről? Minek? 7-8 hónapja "éltek együtt", kb 1 éve ismeritek egymást... Július 7-8 hónapja volt, szóval 3-4 hónap ismeretség után megkérted a kezét? Tényleg minél többet írsz róla, annál rosszabbul hangzik ez az egész helyzet. Lehet hogy az is a baj hogy ennyire "nyomulsz" rá.
47. Lávli
2020. febr. 17. 15:27
Nem lehet, hogy a csaj is drogos? És az élettársa látja el cuccal, azért nem tud leszállni a hullámvasútról, mert függ tőle?
46. Piroska52 (válaszként erre: 42. - Borzoska)
2020. febr. 17. 15:25
hát,ha annyi eszed van,tegyed,
45. Borzoska (válaszként erre: 44. - Gyöngy:))
2020. febr. 17. 15:24
Az eljegyzési gyűrűt elfogadta júliusban....
44. gyöngy:) (válaszként erre: 42. - Borzoska)
2020. febr. 17. 15:12

Feleségül venni?

A csaj akarja egyáltalán?

43. Borzoska (válaszként erre: 41. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 17. 15:08

Mert a pici lány is sokat mondja, hogy rossz vagyok és amikor az anyja megkérdezi, hogy miért mondja ezt, mert apa mondta.


Egyébként a pici lány nemrég múlt 3, ami annyit tesz, hogy baromira befolyásolható

42. Borzoska (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2020. febr. 17. 14:51
És ezt fogom tenni
41. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 39. - Borzoska)
2020. febr. 17. 14:49

Akkor honnét tudod, hogy bármit is mond rólad?


Publikus a gyerek kora?

Ürülj neki, hogy nem szedtél még össze valamit a drogos pasi után, mert ugye a lány kútjában többen is pecáznak. Aki a párja mellett szeretőt tart, legyél az most pl. te, ne hidd, hogy csakis veled teheti meg. Álmodozó "királylány" vagy, ha elhiszed, csakis és csakis téged szeret, álmai hercege vagy. Egy frászt, ha az lennél, akkor már régen szakított volna egy drogossal, ha valami nem kötné hozzá, mondjuk, anyagiak, közös hitel. Talán nálad ezek nem adottak.

A gyerekkel csak takaródzik pontnem egy drogos apának kellene a mintaképnek lenni. Az is igaz, hogy nem 2 pasi között lavírozó anyának.

2020. febr. 17. 14:29

Az az igazság, hogy a csaj valószínűleg arra vár, hogy feleségül vedd.

Én viszont abban sem vagyok biztos, hogy a pasija mellett ő nem szedett-e esetleg néha valamit.

39. Borzoska (válaszként erre: 38. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 17. 14:25

Én nem találkozok vele, mert embernek sem nézem.


Ó fikázz engem, amikor elviszi az "imádott" lányát, aki mellesleg élete első pár évében le sem szart, mert nem tudott mit kezdeni vele és még megfogni sem tudta, annyira született apa..... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

38. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Borzoska)
2020. febr. 17. 14:11

Miért találkozol az apával egyáltalán?

Na, az lenne a hab a tortán, ha a kislány apját bántanád a gyerek előtt. Van annak a gyereknek elég baja, a hülye anyja miatt, aki nem tudja eldönteni kivel legyen. A gyerek issza meg a levét a felelőtlen felnőttek viselkedésének.

37. Piroska52 (válaszként erre: 33. - Borzoska)
2020. febr. 17. 13:53

végig szenvedtem,édes gyerekem,ha van egy kis eszed,fejvesztve menekülsz ebből a kapcsolatból,

már ne is haragudj,de jó nagy balek vagy,soha az életbe nem költözik hozzád,és örülj neki hogy nem,

csak a gyereket sajnálom,

36. Kacsahercegno (válaszként erre: 33. - Borzoska)
2020. febr. 17. 13:39
Minél több részletet írsz, annál inkább az jön le hogy ebből az egész helyzetből menekülnöd kellene, mielőtt még több időt beleölsz meg anyagilag/érzelmileg még jobban invesztálódsz...
35. vivo44 (válaszként erre: 33. - Borzoska)
2020. febr. 17. 13:38

Beszéld ki magadból, hord el mindennek a biológiai apát ha neked ez megkönnyebbülés:-)))

Bár ennek már semmi köze a nyitott fórumhoz, a kérdéshez.

Sok sikert!

34. gyöngy:) (válaszként erre: 33. - Borzoska)
2020. febr. 17. 13:31
Egy drogos után nyalogatja a csaj a sebeit? Tőle nem akarja elszakítani a kislányt?😮
33. Borzoska (válaszként erre: 32. - Guruljka)
2020. febr. 17. 13:27

A drága apa engem állandóan lehord mindennek, meg hogy én szemét mocskos állat szétb....tam egy (döglödő) kapcsolatot


A pici lány nincs túl fényesen, és próbálom kárpótolni élete első pár évében, amit a drogos apja elkúrt


De soha nem beszélem tele a fejét az apja ellen

32. Guruljka (válaszként erre: 31. - Borzoska)
2020. febr. 17. 12:57

Kellene orvosi javaslat a pszichológiára, mert fennáll a pszichoszomatikus megbetegedés gyanúja.

Akkor pedig gyermekpszichológus, aki kimondja, hogy a kettős kapcsolattartás megviseli a kicsit.

Az apai láthatási jogot lehet úgy is fenntartani, hogy az apa csak a kettőtök jelenlétében találkozhat a gyermekkel, egy hivatali helyiségben. (illetve az anya jelenlétében, de nem vagy onnan eltiltva. Ha nem is mehetsz be, kísérőként a folyosón ott lehetsz.)

31. Borzoska (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2020. febr. 17. 12:11

Ez a durva az egészben, hogy ezz mindenki látja, kivéve a lány.


És hogy még tovább menjek, a pici lány kb 1.5 hónapja szinte folyamatosan beteg, mindenféle betegség ami lehetséges kijött rajta.

És amikor mondtam hetekkel ezelőtt, hogy ennek Lesz jó vége le lettem szólva, mint az állat


Már most azért változik a helyzet, mert az elmúlt 10 napban 4 különböző orvosnál voltunk.....

30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Borzoska)
2020. febr. 17. 12:06

Próbáld meg elfelejteni, játszadozik veled, a gyerekével és a gyereke apjával is.

Ha, akarta volna szépen lezárta volna az életét a gyermeke apjával. Neki ez egy nagyon kényelmes helyzet, kell neki a tyúk és a kacsa is, ahogy a kis Vuknak is így kellett.

Hogy nekünk mi a véleményünk teljesen mellékes, pármondatot láttattál az életedből.

Nekünk teljesen mindegy fáj-e ez a kapcsolat neked, hülyét csinálsz magadból , vagy sem. A te döntésed ez számodra jó így, vagy sem.

Én nem kérnék ilyen partnerből az tuti, aki két vasat tart a tűzbe. Ez egy vélemény a sok közül, hiszen cseppet sem vagyunk egyformák.

29. vivo44 (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2020. febr. 17. 11:47

Kissé butaság a fórum és az arra nyitott kérdésed.

Az exet sosem fogja elfelejteni, mert nem is akarja. Az ex mindíg az élete részese lesz, ha tetszik, ha nem. (gyermek miatt is)

A lánynak tökéletes a helyzet, mert hol itt talál szexpartnert, hol ott.

Helyedben választás elé állítanám, vagy az ex, vagy te.

Persze az írásból az derül ki, hogy annyira kell ez a csaj neked, (a hullámvasúttal együtt), hogy te is minden nap jegyet váltasz a vasútra, csak nehogy lemaradj róla. (el ne veszítsd a csajt).

28. Guruljka (válaszként erre: 26. - Borzoska)
2020. febr. 17. 11:43

Nem tudom, mekkora az a szegény kislány. Ezzel az ide-oda rángatással "csak" a lelke sérül.

Mondhatja persze az apuci, hogy joga van a kapcsolattartáshoz. De ez valószínűleg csak ürügy arra, hogy az anyukát kicsit talonban tartsa, abban bízva, hogy visszamenne hozzá, ha nagyon kérné.

27. vivo44 (válaszként erre: 25. - Csalános)
2020. febr. 17. 11:43
Ő a balek pasi, de nem számít:-))))
26. Borzoska (válaszként erre: 25. - Csalános)
2020. febr. 17. 11:30
Megismétlem én nem a lány vagyok, hanem az a srác aki várakozó állásponton toporog már jó ideje
25. Csalános (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2020. febr. 17. 11:05
Te nem akarod elfelejteni az ex-et, és ezért a fórum nem is érvényes. Az új srác egy bolond ha az idejét tölti veled, hiszen más nő talán nem hülyítené. A gyerekre kened, hogy miatta vagy még az ex-el is gondolatban?
24. Kacsahercegno (válaszként erre: 22. - Borzoska)
2020. febr. 17. 10:51

A barátnőd meg vevő rá... Ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni, gondolom már ezerszer elmondtad hogy zavar és őt nem érdekelte, ha ultimátumot adnál az meg valószínűleg visszájára sülne el.


Hogyha ezeket megcsinálja veled, te pedig csak pislogsz és nem érted, akkor mégsem lehet annyira azonos az értékrendetek meg a gondolkodásmódotok... Itt neked kell lépned, nagyobb összeget mernék tenni rá hogy a nő magától nem fog kilépni ebből a szituációból még hosszú hónapokig, akár évekig...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook