Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek lehet okosan takarítani? fórum

Szerintetek lehet okosan takarítani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
11. opium
2007. máj. 13. 15:32

bocs, de erről egy idősebb néni ismerősöm jutott eszembe, aki látva, hogy egy kb 8 éves gyerek kapkodva evett, így szólt hozzá:


"Viktorkám, inteligensen egyél!"


bááááááá :)))

2007. máj. 13. 15:31

én megtanultam azt hiszem okosan takaritani:)

itt kinnt az USA-ban ez a mumunkám 4 éve minden nap...hmm...:(

2007. máj. 13. 15:30
ha alapból okos vagy, akkor lehet, de még így is elszúrhatsz valamit. :)
2007. máj. 13. 15:25

Nos, bevallom őszintén, eddig mindig megvolt a takarításom rendje - mit hol kezdek és utána mi következik stb. De soha nem gondoltam, hogy vészhelyzet is lehet. Ilyenkor édesanyámat és anyósomat hívom! :-)

Fiatal háziasszonyoknak igen jó tanács!!!! ;-)))))

2007. máj. 12. 22:38
Amikor kedvem van hozza, rendkivul okosan szoktam takaritani. Amikor nincs, butan.
2007. máj. 12. 22:26
Biztosan, de én nagyon rühellem.
2007. máj. 12. 22:12
Az az igazság, hogy én most sehogy sem tudok takarítani. Egy kicsit beállt a derekam.
2007. máj. 10. 23:42
én csak bután tudok:-)
2007. máj. 8. 02:35
Igen, cska azt is át kell először gondolni, és ha meg van a terv egyszerre minden készen lesz.
2007. ápr. 16. 21:33

Tudtátok, hogy ablaktisztításhoz használhattok ecetes rongyot, illetve ecetes vizet? Ugyanúgy tisztít, mint a bolti szerek, csak sokkal olcsóbb.


Nem keletkezik penészfolt a zuhanyfüggönyön, ha használat előtt sós vízbe mártod.


A vízkőtől eldugult fém zuhanyrózsát forrald 10-15 percig ecetes vízben, a műanyagot pedig hagyd ázni 10-12 órán keresztül (nem szabad forralni!)


A vörösborfoltot azonnal ki kell tisztítani, spriccelj rá többször szénsavas vizet, szórj rá sót, és nedvszívó ronggyal itasd fel.

2007. ápr. 15. 22:09
Biztos megesett már veletek, hogy kiömlött a vörösbor a szőnyegre, és hirtelen azt sem tudtad, hogy mihez kapj. Vagy hiába sikáltad a zuhanyrózsát, a vízkövet akkor sem tudtad eltüntetni, és inkább vettél egy újat. Ha van bármilyen házipraktikád, amiről úgy gondolod, hogy szívesen megosztanád írj!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook