Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek lehet baba? fórum

Szerintetek lehet baba? (tudásbázis kérdés)


28. angelic smile (válaszként erre: 27. - Zoé7)
2014. júl. 24. 21:31
Biztos vagyok benne. :) Szorítok értetek! :)
27. Zoé7
2014. júl. 24. 14:09

Csak használd ki úgy sem sokszor terhes az ember :)

Ez egy jó gondolat legalább az ikrek kihasználhatják az időt míg csak ők vannak :)


Hát ti nagyon tudtok vmit :D de reméljük nem sokára mi is a nyomotokban járunk :)

26. angelic smile (válaszként erre: 25. - Zoé7)
2014. júl. 22. 07:14

Még van egy kis hányingerem, de már lassan szóra sem érdemes. Az amúgy sem magas vérnyomás elindult lefelé. De egyébként jól vagyok.

A férjemet próbálom lehozni a földre. :) Nagyon odáig van. Eddig is sokat segített, de most, ha átengedném, az egész háztartást vezetné. :DDD

Nem megyek vissza dolgozni, már ezt is megbeszéltük. Jobb lesz így az ikreknek is, ők most lesznek elsősök. Miért foglalnám el bárkitől is a helyet. :)


Jól teszitek, mi sem görcsöltünk rajta. Gondoltuk majd megfogan, de meglepetés, hogy első próbálkozásra összejött. Már nem vagyok 20 éves. :D

25. Zoé7 (válaszként erre: 24. - Angelic smile)
2014. júl. 21. 14:31

Szorítok h minden álmotok teljesüljön! :)


Köszönöm nagyon remélem én is,h így lesz most megpróbálunk nem is gondolni rá hátha így hamarabb jön a gólya! :)

Hogy viseled a terhességet?

24. angelic smile (válaszként erre: 23. - Zoé7)
2014. júl. 19. 18:03

Dehogy lett volna! :DDD Így a jó! És ha lány lesz! A férjemnek minden álma teljesül. :)


Nagyon szorítok, hogy sikerüljön! Próbálj meg laza lenni, nem gondolkodni rajta! Remélem, 3 hét múlva már egy pozitív tesztet láthatunk a képeid között! :)

23. Zoé7 (válaszként erre: 22. - Angelic smile)
2014. júl. 18. 08:56

Pedig milyen szép is lett vona újabb ikerbabák! :D

Sajnás tegnap megjött rendesen szóval most nem lesz baba :(( De se banj egy új hónap egy újabb próba reméljük ezúttal sikeresen :)

2014. júl. 17. 19:27

8 hetes múltam és nem ikrek! :D Kicsit féltem tőle.


És nálatok mi újság Zoé? Mikor ismétled meg tesztet?

21. Zoé7
2014. júl. 17. 10:05
Ja de jó nektek már most nagyon édes! :) Mennyi idős?Remélem nálunk is lesz.
20. angelic smile (válaszként erre: 19. - Zoé7)
2014. júl. 16. 12:51
Nézd csak, ki van nekünk! :)
19. Zoé7
2014. júl. 16. 08:10
Hú akkor unalomra nincs időd! :) Amúgy ez nálunk is így van tesómnak is 2 fia van de ha ők 4en együtt vanak ott kő kövön nem marad! :D (nem rosszak csak egy cseppet elevenek)
18. angelic smile (válaszként erre: 17. - Zoé7)
2014. júl. 15. 22:23

Rendben. :)

Két segítség is? :DDDD A mai napon most már csak nevetek.

Már 2 napja itt vannak nálunk a testvérem gyerekei. Ma medencézni szerettek volna és fel kellett töltenem a kintit. Még most is megy bele a víz és talán most ér a feléig! :D A két fiam nem hogy segített volna, még adták is a testvérem két gyereke alá a lovat. A férjem is ilyenkor nincs itthon. :( De már alszanak! Még soha nem mondtam ilyent, de hallom a CSENDET! :DDD

17. Zoé7 (válaszként erre: 16. - Angelic smile)
2014. júl. 15. 13:23
Akkor lesz segítség 2 is :) Akkor neked is sok sikert,majd írd meg mi volt a dokinál! :)
16. angelic smile (válaszként erre: 15. - Zoé7)
2014. júl. 15. 11:59

6 évesek a srácok. :)

Igen, terveztük. Már múlt évben abbahagytam a fogamzásgátlót, de egy pár hónapig még védekeztünk másképpen, hogy kiürüljön a szervezetemből. Májusban döntöttünk úgy, hogy megpróbáljuk, úgysem sikerül rögtön. Hát de, sikerült! :DDD Vagyis úgy gondoljuk, hogy sikerült, majd holnap eldől minden.

15. Zoé7 (válaszként erre: 13. - Angelic smile)
2014. júl. 15. 11:48
Értem!És nálatok tervezett a baba, mert ha várjátok remélem baba lesz :) az ikrek milyen idősek?
14. Zoé7 (válaszként erre: 11. - Nívea)
2014. júl. 15. 11:45
Igen mindenkinél más nagyon remélem h baba lesz :) szerencsések vagyunk mert eddig mind 2 baba gyorsan jött.Az első nem volt tervben de jönni akart a második 3. hónapban sikerült.
13. angelic smile (válaszként erre: 10. - Zoé7)
2014. júl. 15. 09:52
Nincs teszt, hétvégén akartunk venni, de aztán úgy döntöttünk, hogy tök felesleges. Nekem is kimaradt egyszer és azt hittem, hogy a stressz miatt (költözés). Holnap kellene megjönnie, de nem fog, tudom. Reggelente ugyanolyan hányingerem van, mint az ikrekkel már 2 hete vagy lehet 3 is. Fogytam is 2 kilót. :(
12. Nívea (válaszként erre: 10. - Zoé7)
2014. júl. 15. 09:34
Én nehezen estem teherbe, így laparoszkópiát csináltak nálam még márciusban. Aztán még abban a hónapban 30-án megjött, utána már nem. De én ovulációs tesztre voltam kényszerítve, így nem volt nehéz dolgom kiszámolni, hogy mikor teszteljek majd a terhességivel :) Mivel megéreztem, meg voltak olyan fura jelek, így én a nem várt előtt már 4-5 nappal csináltam tesztet, ami negatív, aztán mégis azt gondoltam, hogy terhes vagyok, így nem várt előtt 2 nappal megint csináltam egyet, amin már halványan ott volt a csík. És napról, napra erősödött. Szóval kb. olyan 4. héten.
11. Nívea (válaszként erre: 6. - Zoé7)
2014. júl. 15. 09:30
Az szerintem nem számít. Tesómnak volt egyetlen egy csepp, mikor meg kellett volna jönnie. És ennyi. Nekem semmi sem volt, mikor babás lettem :) Minden terhesség más. Lehet, hogy ő pont ilyen. Én biztosan nem várnék napokat. Kérd az időpontot, legalább előbb megtudod és nem éled bele magad feleslegesen (ha mégsem baba). De drukkolok, hogy az legyen :) Szerintem biztosan, ha eddig is könnyen sikerült :)
10. Zoé7
2014. júl. 15. 09:04
Köszönöm :) Nektek mikor mutatta ki a teszt a babát?
2014. júl. 15. 09:02
Szorítok én is :)
2014. júl. 15. 09:00
Köszi én is szorítok Neked! :) Ma kérek időpontot.
7. angelic smile (válaszként erre: 5. - Zoé7)
2014. júl. 15. 08:57

Szorítok, hogy baba legyen! :)

Én is holnap megyek dokihoz. :)

2014. júl. 15. 08:56
Én csak a rózsaszín folyás miatt nem értem mert ilyen nem volt egyik terhességemnél sem.
2014. júl. 15. 08:55
Többnyire igen de volt már h kimaradt,viszont az utóbbi fél évben napra potosan megjött csak most késik mióta újra babát szeretnénk.
2014. júl. 15. 08:53
ha eddig is csak 8 hétnél mutatta ki, miért ne lehetne?
2014. júl. 15. 08:52
Ha mindkét terhességednél később mutatta ki a teszt, akkor valószínű ennél is így fogja. Később termelődik a hcg. Amúgy rendszeres a ciklusod? Vagy szokott így késni? Én a helyedben elmennék egy terhesség megállapító uh-ra, ott biztosan megmondják már, hogy van-e petezsák, vagy látszik-e valami.
2014. júl. 15. 08:50
Június 8dikán kellett volna megjönnie a nem vártnak de nem jött.most kb 3 napja esténként van egy minimális halvány rózsaszínes folyásom de ennyi.Csináltam tesztet de negatív (2 terhességem volt mind a kettőnél 8hét késésnél mutatta ki a teszt a babát)Szerintetek lehet baba? Most várok még pár napot ha nem jön meg elmegyek dokihoz.
2014. júl. 15. 08:49
Szerintetek?Baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook