Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek korrekt ha a gyereket nevelő szülő kikapcsolja a gyerek telefonját, amit a másik szülőtől kapott? fórum

Szerintetek korrekt ha a gyereket nevelő szülő kikapcsolja a gyerek telefonját, amit a másik szülőtől kapott? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2012. jún. 3. 21:54
Nem csak szerintem zazult be,ez elég gyakori nála. És igen a telefon csak egy tárgy,de azon keresztül tudnak kommunikálni,mivel nem egy városban laknak. Sajnos egyre inkább azt tapasztalom,hogy azért mert vki anya már sokkal több joga van, és mert ugye nő is kihasználják azt,hogy gyengének állíthassák be magukat stb...de a többi nem számit? Miket csinál,mond...stb? Az apa nem szeretheti a gyerekét,mert férfi?stb... Az,hogy a gyerek jó kapcsolatot apolhasson az apjával, nem kellene megakadályozni a kommunikációt...
9. 8e9170fe09 (válaszként erre: 5. - Csajszika890721)
2012. jún. 3. 21:45
Ezt a felnőtteknek kellene megbeszélni egymás közt, a gyereket kihagyva. De végül a nevelő dönt.
2012. jún. 3. 21:45
Azt elfelejtettem az anyuka az új számát nem volt hajlandó megadni. Mert ő nem akar az apával beszélni,persze amikor az apuka beszél a gyerkőccel hozzátenném,hogy 70-80%-ban nem érhető el a hiába van bekapcsolva nem veszi fel,akkor nem egyszer elvette már a telefont,és elkezd magyarázni,ilyenkor a párom szóhoz sem jut... Régen nem tudtam milyen emberek vannak, miket meg nem csinálnak. Pár éve már tudom. És nagyon szomorúnak találom ezt is meg sok minden mást is ami a világban történik.
2012. jún. 3. 21:43

Ha a telefon ki van kapcsolva, annak oka van.

És ez független attól, hogy kitől kapta a készüléket. Az csak egy tárgy.

6. e57e061615 (válaszként erre: 5. - Csajszika890721)
2012. jún. 3. 21:41
Ha csak szerinted zazult be, és ezért lett kikapcsolva a telefon, akkor egyáltalán nem biztos, hogy csak ennyi van a háttérben.
2012. jún. 3. 21:38
Nem válaszolok külön-külön mindenkinek,ha nem baj. Kezdeném azzal,hogy azért lett a telefon véve,mert az anya nem volt hajlandó felvenni a telefonját,persze ha ő akart valamit pl pénzt akkor már ő is tudod telefonálni. Az apuka par dolgot mondott az anyukának normális hangnemben átlagos dolgot,semmi meghökkentőt,erre ő megtiltotta a gyereknek,hogy beszéljen az apukájával,a gyerkőc jár hozzánk,de nem rendszeresen,volt hogy hetekig nem jött. Az anyanak nem tetszik,hogy az apa érdeklődik,szeretné jobban kivenni a részét a gyerek életéből. Szerintem azért mert ő bezazul,nem a gyereket kellene büntetni. El sem tudjátok képzelni,miket csinált,mennyit hazudott az évek alatt. Azért mert ő neveli szerintem nem jogos,hogy így viselkedik,és a gyereknek is rossz,mert látom,érzem rajta és említette már nekem.
4. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Csajszika890721)
2012. jún. 3. 21:27

Mennyi idős a gyerek? Pontosan miért és mikor lett kikapcsolva?


Amúgy jogos, ő neveli, vele van. Ha az apuka annyira szeretné elérni a gyereket, akkor telefonálhat az anyuka vagy a nagyszülők számán.

3. zsuzsa514 (válaszként erre: 1. - Csajszika890721)
2012. jún. 3. 21:21
Nem túl jó a gyereknek de ezt a békát le kell nyelned mert ő dönt.Az talán jobb lenne ha sűrűbben mennél hozzájuk ha megteheted.Próbálj közeledni az anyához és ha azt látja nincs oka arra hogy féltékeny legyen rátok a gyerek miatt akkor könyebben fogja engedni a beszélgetést is.
2012. jún. 3. 21:18
Valószínűleg ez a bünti egyik fajtája. Az anyát kell megkérdezni, mert lehet, hogy nem minden úgy van, ahogy ti értettétek. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a gyerek nem mond igazat, csak az ő szemszögéből másképp fest a dolog.
2012. jún. 3. 21:14
Már egy hete ki van kapcsolva a telefon,ez már nem először fordul elő. Az anya megsértődött(ez elég gyakori) talalkoztunk a gyerekkel nagyszülőknél hagyta az anyja,beszéltünk pár percet,és mondta,hogy az anya azt mondta nem beszélhet az apjával. Szerintetek nem rossz ez a gyereknek? Sajnálom szegényt,és a páromat is,hogy ilyen az exe,mert rengeteg fejfájást okoz,és nem tudjuk mi lenne a jó megoldás.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook