Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek kisfiam ovis ballagására a csokron kívül milyen ajándékot kellene vennem? fórum

Szerintetek kisfiam ovis ballagására a csokron kívül milyen ajándékot kellene vennem? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 4. 15:47
Hülye vagyok... ma még csak szerda van... szóval pénteken ballag.... :::))))
2014. jún. 4. 15:46
Nekem holnap ballag a kisfiam. Plüssmacis csokrot vettünk neki, és "urambocsá".... egy legót.... nem is gondolkoztam rajta hogy szokás vagy nem szokás, mi nem szoktunk "csak úgy" játékot venni neki, hanem csak alkalmakkor,gondoltam, most itt a jó alkalom.
2009. jún. 3. 07:47
Szerintem is felesleges túllihegni. Az én leánykám csak kétéves múlt, de előre félek, mert látom, hogy micsoda rongyrázás megy ált. iskolai, pláne gimis ballagásokon. Szegénykém depriváltnak fog számítani, ha nem kap 14 évesen minimum robogót.
2009. jún. 2. 08:32
Az én fiam két éve ballagott az oviból, de nem csináltunk belőle nagy felhajtást. A ballagás után elmentünk a gyorsétterembe és kapott egy HAppy Meal menüt. Szerintem ma már nagyon elharapózott ez a dolog.
2009. jún. 2. 07:47
itt na divat az ovi ballagás és mi biciklit szoktunk venni olyankor,,
2009. jún. 1. 23:20

Ha oviból ballag, szerintem semmit. Ez megint olyan dolog (amiben én is rengetegszer beleesem), hogy mi csinálunk belőle ügyet. Elballag, búcsúzzanak el szépen és kész.

DE: nagyon fontos, hogy nálatok mi a szokás. Kérdezd meg a többi anyukát, hogy ők mivel készülnek, hogy ne érezd magad kellemetlenül. Nekem is most ballagtak a fiúk oviból (ikrek), én semmit nem vittem, ajándék, virág, marhára nem érdekelte volna őket. Viszont csaptunk egy görbe estét, fagyival, nagy sétával, késői lefekvéssel, játékkal. Nagyon jó volt nekik. Igaz, hogy ezt máskor is megtesszük, de ez a nap valahogy más volt. Viszont a barátnőmék sütit vittek, nem virágot, ott az volt az "elvárás". Együtt ették meg, buliztak még a ballagás után.

2009. jún. 1. 22:16

A csokorba nekünk is lesz plüssfigura, meg ceruza, és notesz. Ez a vacsi ötlet elég jó. Eredetileg én akartam készülni, de ez jobb, legalább én is kikapcsolok. Annyi a baj, hogy nekünk a következő városig kell utazni a vacsi helyéig:(

A táskája már megvan, nagyon szép örököltük, de semmi baja, budmil.

2009. jún. 1. 22:13

Szia!Az én nagyobbik fiam tavaly ballagott,nagy plüss tigris volt a csokrán,és üvegfestékkészletet szeretett volna,így azt kapott,meg autót.

A táskát és a tolltartót a keresztszüleitől kapta meg.

2009. jún. 1. 22:11
Egy kis csokit vagy foglalkoztató könyvet amit nyáron együtt megoldatok.Valami apróságot.Az én fiam most elsős.
2009. jún. 1. 22:11

Én a gyerkőcnek egy csokrot csináltatttam, aminek a közepén egy plüss-paci ült. AZóta a balagó-ló a sláger:-). Utána a mamáékkal együtt elmentünk vacsizni.

Az óvónőknek mi is vettünk közösen ajándékot, de a lányommal kézítettünk is. Mindenkinek személyre szabottan:

- a babát váró óvónéni egy bonbonos-csörgős-cumis csokrot kapott

- a másik óvónéni egy bonbonos csokrot

- a beugró óvónéni egy cserepes virágot gyöngyből

- a dajka néni pedig szalvéta-technikával díszített fültisztítós dobozt, ami kincses ládikaként funkcionál.

Mindenki nagyon örült az egyedi dolgoknak, és látták rajta, a gyerek keze-nyomát.

9. kobagabi (válaszként erre: 8. - A106211d56)
2009. jún. 1. 22:06

Tudom, hogy nem kell, de illik, és azért szeretnénk az ovónőknek is a néha erejükön felüli munkát, éveket megköszönni.

De itt nem is erre irányult a kérdésem, hanem saját kisfiam ballagására milyen ajándékot vegyek?

2009. jún. 1. 22:03
Óvódában dolgozom...és szerintem "nem kell vinni"-de ha már így elkényeztettek minket,a praktikus "ajandék"mellett döntsetek.Pl.Minőségi Kv,tea,illatszer.Nagyszerű ajánlatok sorakoznak az üzletekben.Nagyon szép lehet még,ha a gyermek maga készít ajándékot,így több időt szántok egymásra.Pl.gyöngyékszer,saját dekorálású fadobozka....végső esetben vásárlási utalvány.
7. e2add1f84e (válaszként erre: 6. - Kobagabi)
2009. jún. 1. 22:01
Csak vicceltem! Szerintem a virág elég lesz, inkább után töltsetek el egy klassz délutánt, játszóház, vagy valami ilyesmi.
6. kobagabi (válaszként erre: 4. - E2add1f84e)
2009. jún. 1. 21:59
Ja! Meg BMW-t nem?:-)
2009. jún. 1. 21:59
A kisfiamnak gondoltam, bocsi. Ovónéniknek közösen veszünk .
4. e2add1f84e (válaszként erre: 2. - F32049905f)
2009. jún. 1. 21:54
Audi 6-ost
2009. jún. 1. 21:53
Az óvó néniknek vagy a kisfiadnak? Bocs, csak nem tudom, hogy kire gondolsz.
2009. jún. 1. 21:52

szia!

én mindig vettem valami kis ajándékot az óvónőknek. mind a kettőnek egyformát, valami nem olyan drága dolgot. én annak ellenére, hogy nem vagyok gazdag, kristály boltban szoktam venni valami szép kis vázát, vagy kis cukorka tartót,ami nem olyan drága kb 1500 ft-ba kerülhet most darabja.

2009. jún. 1. 21:49
Szerintetek kisfiam ovis ballagására a csokron kívül milyen ajándékot kellene vennem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook