Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ki vitte többre: akinek szép családja van vagy akinek jó munkahelye? fórum

Szerintetek ki vitte többre: akinek szép családja van vagy akinek jó munkahelye? (beszélgetős fórum)


1 2
23. Hattori (válaszként erre: 20. - Channa*)
2021. dec. 22. 00:06
Igen,ettől függ. Hogy akarták -e az adott életet, vagy csak úgy sodorta a víz. Pl van nő, aki azután menekült bele a munkába, hogy kiderült, sosem lehet anya.
2021. dec. 21. 23:56
A szép család többet ér az összes !%/+!"=( munkahelytől.
2021. dec. 21. 23:54
Mindkettő
20. Channa* (válaszként erre: 17. - Hattori)
2021. dec. 21. 23:49

Öööö, nem hinném, hogy mindenkinek egyetemre kellene járnia.


Szerintem érettségivel és/vagy egy jó szakmával is lehet sikeres az ember, ahogy írtad is.


Vannak olyan nők, akik egyetlen életcélja az, hogy anya legyen és htb.

Vannak, akik csak melózni akarnak.

És vannak, akik mind a kettőt.


Azért, mert valaki az egyiket csinálja, nem biztos, hogy egy kisiklott élete van.


Akinek pedig nem elég az egyik, akkor tegyen azért, hogy mind meglegyen.


Ja, és az sem biztos, hogy a középvezetőnek nem csak érettségije van.;)


Én ismerek több vezetőt, akinek nincs diplomája, hanem egyszerűen jó a szakmájában, így vezető.


És van olyan, akinek van diplomája, jó a szakmájában és még sem akar vezető lenni.


Tehát, mindenféle ember van és nem hinném, hogy össze kellene az életeket hasonlítgatni.


Bármiben lehet sikeres az ember, és akár egyszerre több dologban is...

19. Channa* (válaszként erre: 14. - Hattori)
2021. dec. 21. 23:40
Lehet.
2021. dec. 21. 23:17
Szerintem az, aki kib@szott" boldog és elégedett ember lett. :P
17. Hattori (válaszként erre: 16. - Liliom10)
2021. dec. 21. 23:15

Ezért mondom,hogy attól függ, az érettségizett anyuka,miért az,ami?Mert mindig erre vágyott,vagy mert nem vették fel egyetemre,kirúgták,aztán az anyaságba menekült?Ha valaki jól van magával,akkor nem méregeti magát másokhoz.

Ismerek egy lányt,27 éves, mindig fodrász akart lenni, az is lett,most 27 évesen pedig saját szalont nyitott és imádja.És boldog. És pl nem méregeti magát multicsajokhoz,

16. liliom10 (válaszként erre: 15. - Hattori)
2021. dec. 21. 22:51
Van olyan is. De ismerek olyat, aki panaszkodott, hogy nincs ideje, energiája ismerkedni, pedig szeretne családot.
15. Hattori (válaszként erre: 5. - Liliom10)
2021. dec. 21. 22:10

A multis vezető, magánélet nélküli életre sosem vágytam, én inkább sajnálom őket, mert nem tudják, mit vesztenek azzal, hogy nem lett családjuk. Egyes nőknek elég ez, tudom.


És ha multinő sosem vágyott családra?

14. Hattori (válaszként erre: 7. - Channa*)
2021. dec. 21. 22:10
Szerintem meg ő egyeske.
13. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 21. 22:09

Az ,aki jobban érzi magát.

Könnyű válasz, hogy a családanya. Lehet,de csak akkor,ha ő ezt az életet akarta.

2021. dec. 21. 22:05
Szerintem már a cím is hibás. A többre viszi kifejezést általában olyanokra használják, akik elvben magasabb presztízst vívott ki magának. Ennek megfelelően a 2. lenne a válasz. Ha a kérdés az, hogy mi ér többet, akkor a válasz, hogy az az élet, ami boldoggá tesz. Ez viszont egyénre szabott.
11. liliom10 (válaszként erre: 8. - Channa*)
2021. dec. 21. 21:46

Igen ! :) Van ilyen a családban, férfi.

Mindenképpen tanulni kell valamit ! Ha mást nem, legalább nyelve(ke)t !

10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - 5d8fd6c5cb)
2021. dec. 21. 21:33
Nem akarok, mert egyik sem hangzik jól!
9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. dec. 21. 21:31

az a szerencsés Dániel...-)


vagy vagy..tessék választani, nincs halmozás..-)

8. Channa* (válaszként erre: 5. - Liliom10)
2021. dec. 21. 21:20

És lehet olyat is tanulni, amivel otthonról keres jó sok pénzt.

Nem akarok ötleteket adni, de az IT terület ilyen;)

2021. dec. 21. 21:18

Én azt nem értem, hogy miért kell mindig rivalizálni valakivel.


Mindenki annyira viszi, amennyit jónak érez.


Te melyik vagy?


Tippelek: te vagy a kettes, azaz neked van jó állásod, de nincs családod, ezért méregeted magad másokhoz.

Szerezz be egy társat és hozz össze egy gyereket és akkor te leszel előrébb. Ez a cél gondolom, ugye?


Ha tévedtem, azaz te az 1-es vagy, akkor pedig keress egy jó melót és már nem is érzed magad hátrányban.


Egyiket sem nehéz teljesíteni, hogy mindenki elégedett legyen;)


És valószínű, hogy nő is vagy, és ez az összehasonlítgatás olyan, mint a férfiak között a farok méregetés, azaz szánalmas.

Az életével elégedett ember sosem rivalizál és méreget;)

2021. dec. 21. 21:18
Mi van azokkal, akiknek szép családjuk, és jó munkahelyük is van?
5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 21. 21:17

Miért kell választani ? Én tanultam, utána családom lett, két gyerekem, és így teljes az életem.

Van olyan, aki csak főállású anyaságra vágyik, és megfelelő férjet is talál hozzá. De ha nőnek a gyerekek, és csak érettségije van, mondjuk szeretne már dolgozni, hová veszik fel egy sima érettségivel szakma nélkül ? És annyi mindent hozhat az élet ( válás, betegség, férj munkanélküli lesz), akkor mit csinál egy szakma nélküli feleség,anya ? Szerintem minden nő tanuljon valamit, mielőtt gyerekei születnének, aztán mehet főállású anyának akár egy ideig, akár egész életére.

A multis vezető, magánélet nélküli életre sosem vágytam, én inkább sajnálom őket, mert nem tudják, mit vesztenek azzal, hogy nem lett családjuk. Egyes nőknek elég ez, tudom.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 21. 21:13
Nem lehet összehasonlítani.
2021. dec. 21. 21:12
Nem lehet összehasonlítani, jó esetben mindegyikük elégedett a saját életével, és így van jól 🤷‍♀️ Bár azt sem teljesen értem hogy ez most két ember, vagy három, vagy mi az a számozás.
2021. dec. 21. 21:06
És akinek szép családja van és bombajó munkája???
2021. dec. 21. 21:05

1: érettségi megszerzése után szép családja van. 2 gyerek, férj, boldog házasság. Főállású anya.

2: középvezető egy multinál. Magánélete nincs, de felnéznek rá és jó a munkahelye.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook