Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek ki az ország legjobb Szülész-Nőgyógyásza és miért (név és hely megjelöléssel) fórum

Szerintetek ki az ország legjobb Szülész-Nőgyógyásza és miért (név és hely megjelöléssel) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
302. aniju
2011. nov. 6. 12:09

Mindegy, tulképp, mivel most leszek a 32-ben, hamarost megtudom. :D Mármint, h mizu változások.


Ma extra táncikálás van... :)

301. *Vinike* (válaszként erre: 300. - Zitababa29)
2011. nov. 6. 10:04

Hátőőőő...a neten már régóta úgy szerepel a makói kórház bemutatása,hogy van baba-mama szoba! :)) De a gyakorlatban én nem tapasztaltam.

Zita,melyik kórteremben voltál? Ott a sarokban a 6 ágyasban?

300. Zitababa29 (válaszként erre: 291. - Aniju)
2011. nov. 6. 09:47

A makói kórház benne van a mostani Baba vagy Anyák lapja magazinban ( Nem tudom pontosan melyikben, mert nem találom, úgy elpakoltam. ) :) Ott azt írják, hogy vannak már változtatások: van már baba-mama szoba. :)

Amikor én voltam bent, akkor az utolsó napra kaptam szobatársakat, abból kettő is ikres kismama volt. Mind a kettőt ha jól emlékszem a 32. héten fektették be.

299. aniju
2011. nov. 5. 09:07
Sokat matatnak. :) Hol együtt, hol külön. Mostmár néha olyan, mintha valaki harapdálná a bordáimat.... :)
2011. nov. 4. 20:56

Aztaaa! :)))) Tényleg jól megy! :)))


Azért kíváncsi lennék mennyit mocorog két gyerkőc a pocakban! :) Nekem az az egy is úgy tűnt,mintha álló nap ébren lenne. Aztán mikor kibújt,kiderült,hogy nem is tévedtem nagyot!:))

297. aniju
2011. nov. 4. 20:41

Én sejtettem.... (T csík már kiverte a biztosítékot, mikor C még sehol. C 1 percet késett...:)) de azért meglepődtem kicsit. :)


Asszem azt mondtam,h nna, ez bejött. Kérdőn nézett, előadtam,h férjemmel mennyit poénkodtunk ezen.

azt válaszolta,h akkor sikerült bevonzaniuk... :)

(hazafelé csapódott le a buszon, majdnem büntit kértem magamra a kallertől...)


Ja, maguktól jöttek és csak 1x hagytunk esélyt... :D (erre meg azt mondta,h milyen jól megy nekem a teherbeesés... :) )

2011. nov. 4. 19:25
Én biztos leszédültem volna a vizsgálóágyról ha közli velem Krisztián,hogy ketten vannak! :))) Természetes úton fogantak? Mikor bent voltam,akkor is volt bent egy ikres kismama. Hát le a kalappal!! Kisebb pocakja volt,mint nekem egy babával,és simán lehajolt bekötni a cipőjét! :)))
295. aniju (válaszként erre: 294. - *Vinike*)
2011. nov. 4. 19:07

Azért azt a vitát meghallgattam volna... hihihi.. :)


Á, ilyenkor még nem, mert ugyan külön pecó, külön lepény (ezért valószínű, h kétpetéjű, de nem 100%), de ha korán mennek szét, akkor egypetések is így... :) ha 18 évesen se tudom, h ki kicsoda, egypetéjűek... :D


Mi azt szoktuk mondani mindenkinek, aki azt mondja,h legalább egy kosszal letudjuk a két gyereket, h lehet,h még bepróbálkozunk egy fiú duplázással is... :) itt szoktak hülyének nézni... :)


A drukkot köszi, asszem azért ránkfér.... :D

294. *Vinike* (válaszként erre: 293. - Aniju)
2011. nov. 4. 18:37

Ja,értem! :)

Akkor viszont drukkolok,hogy minél tovább húzzátok egyben! :))

Óóó,két pici lány,de jó! :)) Egypetéjűek? Vagy azt ilyenkor nem lehet még tudni?

Én nagyon kislányt vártam,mikor Krisztián azt mondta,hogy fiú lesz,leálltam vele vitatkozni,hogy az lehetetlen! :DDD

Persze azóta igazi fiús anyuka lettem,nem bánnám,ha lenne egy kisöcsi is.:))

293. aniju (válaszként erre: 292. - *Vinike*)
2011. nov. 4. 16:26

ÖÖÖÖ... az van, h minél többet vagyok, annál jobb... :)


Mert jövő héten megyek vissza kontroll, Krisztiánnal akkor beszéljük meg, h mikor kell befeküdnöm.

És, nem úgy tűnt a múltkor,h sokkal később, mert az már a 32. hét, hivatalosan így is a 30.on kéne... :D


És ugye a 37. előtt meg nem kéne megszületni... ;)


Egyébként csajszikák a brekik, szerencsére eddig semmi gondunk nem volt (koppkopp, h mostmár ne is legyen...) :)

292. *Vinike* (válaszként erre: 291. - Aniju)
2011. nov. 4. 13:47

Óóó,gratulálok a babákhoz! :)))

Makón leszel kórházban? Szívesen vesszük a híreket,de azért kívánom,hogy ne kelljen sokat bent lenned! :)) Milyen neműek a babák?

291. aniju
2011. nov. 4. 13:34

Hello Vinike és Zitababa29.


Én Kovács Krisztiánhoz járok, szintén, mondjuk Szegeden. :)


Mivel ikerbabáim vannak, lassan be kell feküdnöm, ha tetszik, ha nem, azt hiszem, márciushoz képest tudok majd frissíteni a makói kórház felújítási szakaszairól... ;)

(asszem, lesz időm..)

290. anitram001 (válaszként erre: 285. - Ade3888e36)
2011. okt. 25. 15:35
Esetleg jó urológust tudsz ajánlani?
289. *Vinike* (válaszként erre: 286. - Zitababa29)
2011. okt. 24. 08:01

Felújítás sem volt még? Mikor én bent voltam,akkor a műtőfolyosón kellett keresztülmenni a babákhoz,ez is így van még?

Jó lenne,ha egy kicsit bababarátabb lenne a rendszer,bár mondom,én így is elégedett voltam mindennel! :))

Na,talán mire kistesó lesz,addigra változik majd valami! :)

288. *Vinike* (válaszként erre: 287. - 98ec496afb)
2011. okt. 22. 19:16
:DDDDD
287. 98ec496afb (válaszként erre: 285. - Ade3888e36)
2011. okt. 22. 15:25
válaszolta a húsz éves férfi a női közönségnek :D (egyébként az elfogult vélemények csudajók:) )
286. Zitababa29 (válaszként erre: 284. - *Vinike*)
2011. okt. 22. 15:18
Még mindig, de talán most kezdik el bevezetni a bababarát projektet.
2011. okt. 22. 14:28
Elég sokat kell szülnie valakinek hogy letesztelje az ország összes szülész-nőgyógyászát, és mint tudjuk, van egy megkerülhetetlen éves limit. Itt csak elfogult véleményeket olvashatunk.
284. *Vinike* (válaszként erre: 283. - Zitababa29)
2011. okt. 22. 14:23

Ugye? Én is jól éreztem magam. Már amennyire egy kórházban,frissen összevarrva jól érezheti magát az ember lánya! :))))

Ha lesz kistesó,Őt is ott szeretném szülni.

Még mindig az a rendszer van,hogy csak szopizásra hozzák ki a babákat?

Első két nap megmondom őszintén,én nem bántam,hogy így van. Annyira le voltam gyengülve,hogy meg sem bírtam volna emelni. De aztán már jó lett volna legalább napközben együtt lenni.

283. Zitababa29 (válaszként erre: 282. - *Vinike*)
2011. okt. 21. 22:38
Kicsit furán fog hangozni, de én nagyon szerettem ott lenni. A nővérek nagyon kedvesek, aranyosak voltak, a csecsemősök is nagyon segítőkészek. Én még a kaját is szerettem, mondjuk szülés után és állandóan éhes voltam. :)
282. *Vinike* (válaszként erre: 278. - Zitababa29)
2011. okt. 21. 19:09

A kórházzal meg voltál elégedve?

Kicsit lepukkant.:DD De olyan kis családias a légkör,és nagyon jófejek voltak az ott dolgozók,szinte kivétel nélkül. Legalábbis nekem nem volt okom panaszra.

281. Zitababa29 (válaszként erre: 277. - *Vinike*)
2011. okt. 21. 08:50
Én is megnéztem az adatlapod és most már rájöttem, hogy én is ismerlek téged. :)
2011. okt. 20. 23:10
Engem egyszer mütöt Silhavy myomával,mert az én dokim épp nem tartózkodott itthon,és én nagyon meg voltam vele elégedve,velem nagyon aranyos volt és azóta is ha megyek a saját dokimhoz és össze futok vele,rámköszön.
2011. okt. 20. 23:03
szerintem senki nem tudhatja, hiszen max. annyinál szűlt, ahány gyereke van....
278. Zitababa29 (válaszként erre: 277. - *Vinike*)
2011. okt. 20. 23:02

:) Tényleg?

Nekem Savanyáné Éva volt a szülésznőm. Nagyon szerettem.

A szülésemnél nem Dr Szabó volt bent, de voltak rajta kívül páran, ő nem hiányzott. :) én csak egyszer voltam nála vizsgálaton, mikor Krisztián szabin volt.

Nekem onnan másról van rossz tapasztalatom.

2011. okt. 18. 19:10
Ááááá,én ismerlek Téged,most néztem az adatlapod! :DDD Földik vagyunk! :)
276. *Vinike* (válaszként erre: 275. - Zitababa29)
2011. okt. 18. 19:00

Ó,végre valaki! :)) Mikor szültél??

Szabó doktor,(amennyiben csak egy Szabó van a szülészeten) akkor volt ügyeletes mikor én szültem. Mivel nagyon nehéz szülésem volt,bejött segíteni. Hát,inkább ne tette volna! Úgy tágított,hogy utána Krisztián nem győzött összestoppolni a végén...:SS

Szóval nekem nincs túl jó véleményem róla. Amikor Krisztián csinálta,vagy a szülésznő,akkor szinte nem is éreztem.

Neked ki volt a szülésznőd?

275. Zitababa29 (válaszként erre: 248. - *Vinike*)
2011. okt. 14. 16:44

Szia én nála szültem. Meg voltam vele elégedve. Szerintem nagyon jó orvos. :)

De Makón még Dr Szabó Lajost is sokan dicsérik.

274. tored
2011. okt. 7. 23:34
Sopronban Dr.Hidas Gábor nagyon jó orvos.
273. Dafne
2011. okt. 6. 19:23
Debreceni Klinika: dr. Szeverényi Péter annak, aki valóban (nem csak ígért) háborítatlan és gyöngéd szülést, születést szeretne. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook