Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek illik megkérdezni egy kolléganőmet, hogy elmehetek-e velük bulizni? fórum

Szerintetek illik megkérdezni egy kolléganőmet, hogy elmehetek-e velük bulizni? (beszélgetős fórum)


29. Mezei Virág (válaszként erre: 28. - Lávli)
2019. jún. 11. 09:31
Szerintem igen. Később is nyugodtan ebédelhetnek legalább együtt. Megmarad egy asztaltárs. ;)
28. Lávli (válaszként erre: 27. - Mezei Virág)
2019. jún. 11. 09:26
Ha ez is egyenes, akkor jó :)
27. Mezei Virág (válaszként erre: 26. - Lávli)
2019. jún. 11. 09:13

Ez is egyenes, de az elutasítás is egyszerűbb.

Mi a gondod ezzel? Senki sem kerül kellemetlen helyzetbe, nincs sértődés.

26. Lávli (válaszként erre: 23. - Mezei Virág)
2019. jún. 10. 20:21
Miért nem jobb az egyenes szó?
2019. jún. 10. 19:27
Persze, kérdezd nyugodtan.
2019. jún. 10. 15:51
Köszi ezek nagyon jó tippek. Ma elutaztak Barcelonába ketten. Majd vasárnap jönnek haza szóval jövőhéten dolgozik csak. Majd a későbbi időkben valamelyiket megpróbálom
23. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 10. 15:35

Egyszerűen kipuhatolnám.

Mikor meséli hol jártak, mondanám: milyen jó neked, nekem nincs ismerősöm, akivel elmehetnék, pedig szívesen mennék én is.

Vagy hív téged is, vagy elmismásolja. Ebből megtudod a választ.


Vagy valami hasonló.

22. Guruljka (válaszként erre: 21. - Ágio8405)
2019. jún. 10. 15:12
Ha egyszer semmi társas vagy eljárós tapasztalata nincs, hogy szervezzen programot?
21. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 10. 15:10
Szervezz egy programot, bulit és hívd el te öt, őket. Vagy csak említsd meg amikor amúgy nem téma ők mennek-e éppen, hogy hu de jó lennne egy kis szórakozás, levezetni a stresszt mert de rég voltál és akkor hatha ő ajánlja fel. De a legjobb ha te elhivod őket. Mondod hogy te akarsz menni nincs-e kedve és persze mondjad hogy nyugodtan hívja el a barátnőjét is. Ne te kérd így sokkal szimpibb és kötetlenebb szerintem. Nem kell erre rágörcsölni.
2019. jún. 10. 15:09
Szerintem meg lehet kérdezni egy beszélgetés során: - jaj, de jó lehetett, veletek tarthatnék egyszer?
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - 0adc8842b1)
2019. jún. 10. 14:33
Két barátnő között már kialakult, ki mire hívja meg a másikat, vagy ki-ki alapon mennek. Ezt nem árt tisztázni, ha harmadik tag csatlakozik, és már az első alkalommal. Vagy következetesen fizeti a saját részét.
2019. jún. 10. 12:24
Ha a két barátnőhöz csatlakoznál, vedd figyelembe hogy egymást meghívják. Kávé, ital, desszert, stb. Ha te is csatlakozol, neked is meg kell hívni őket. Mondjuk a második, vagy harmadik összejövetelen. Ezeket számításba kell venni. Különben meg, senki nincs a munkahelyeden, akivel elmehetnétek egy moziba legelsőnek, aztán szabad program, stb?
17. Lávli (válaszként erre: 15. - Ms_Daisy)
2019. jún. 10. 12:04

Én nem tudom, mit zavarnál egy buliban, egy kiránduláson vagy egy moziban kettőjük között, miért nem férnél el időnként köztük, attól még lehetnek kettes programjaik is, de te tudod.

Valószínűleg a csaj nem is tudja, hogy ilyen igenyed lenne, néma gyereknek meg az anyja se érti a szavát.

16. 240a440c77 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 10. 12:03

Szerintem se kéne megkérdezned.

Ha akar, majd úgyis meghív.

2019. jún. 10. 11:51

Igazatok van nem kérdezem meg. Harmadiknak pofátlanság rájuk akaszkodni mert ők már általános iskola óta barátnők.

Kettes programra nem gondolnám hogy jönne. Mert nem hiszem hogy a pihenő napját velem akarná tölteni. Nyáron szabadságon leszek majd lehet egyedül lemegyek a Balatonra 1 napot. Úgy tervezem reggel megyek este jövök

14. ab65a971c2 (válaszként erre: 12. - Simple)
2019. jún. 10. 08:42
Egyetértek.
2019. jún. 10. 08:27

Miért akarsz velük menni és meghívatni magad? Hívd el Te

csak a kolléganődet egy közös programra, aztán majd mond valamit.

12. simple (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 10. 08:15
Szerintem nem illik. Ha azt akarná, hogy menj, akkor hívna. Talán kellemetlen lenne neki, ha megkérdeznéd.
11. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 10. 07:48
Én bizony nem haverkodnék kolléganővel, inkább megpróbálnék máshol barátnőt keresni.
10. Mária 54 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 10. 07:14
Mondd el neki egy beszélgetés közben, hogy szeretnél kirándulni, bulizni, színházba menni de egyedül vagy, nincs kivel menj. Talán fel is ajánlja, hogy tarts velük a kiránduláson. Aztán majd alakul.
2019. jún. 10. 07:13
Ha aranyos meg viszonylag sokat beszélgettek, akkor nyugodtan kérdezd meg. Vagy azt mondja kedvesen, hogy ne haragudj, de ne, és ettől nem fog összedőlni a világ, megy minden tovább, ahogy eddig, vagy elmész velük és jól érzed magad. Még az is lehet, hogy további barátokra fogsz általuk szert tenni. Kérdezd és menj!
2019. jún. 10. 06:46
Nem.
7. Bözsi néni (válaszként erre: 6. - Perla del Mar)
2019. jún. 10. 00:47
Ez tényleg nem alakult jól. Hát, lehet,hogy jól elsülhet, bár én még nem sok példát láttam rá.
6. Perla del Mar (válaszként erre: 4. - Bözsi néni)
2019. jún. 10. 00:41

Hát nem feltétlen . Volt egy gyerekkori legjobb barátnőm. Aztán odaköltöztek a földszintre , a lányukkal összebarátkoztam. Tehát az én barátnőm volt eredetileg..Hozzánk csapódott a " legjobb barátnő" eleinte nem nagyon repesett majd végül ő egy mondva csinált dolgon megsértődött és elmarta a másik barátnőmet! Mondom eredetileg az én barátnőm volt!

Tudom Te sem ilyesmire gondoltál, mint ez a történet , de szerintem akár jól is elsülhet és lehetnek 3-an barátnők, bár eleinte biztos nehezebb lesz .Az meg úgy is kiderúl idővel, hogy működik-e.

5. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 10. 00:35
Egy próbát megér, hátha , de csak óvatosan.
4. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 9. 23:59

Nincs barátnőd? Vagy olyan ismerősöd, aki szintén nem tud kivel programot csinálni?


Egy összeszokott pároshoz csapódni, akik már fél szavakból is megértik egymást, ismerik egymást, közös élményeik vannak, nem lesz kellemes.


Se nekik, se neked.

3. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 9. 23:26
Ez még akár kellemetlen lehet neked is és neki is. Érdemesebb lenne inkább úgy közelíteni egy közös programhoz, hogy keresel valami színházi előadást és feldobod a témát, hogy mivel ő is szeret járni, nem lenne-e kedve hozzá. Aztán ha jól sikerül, akkor lehet, hogy magától felajánlja, hogy később csapódj hozzájuk kiránduláskor stb..
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 9. 23:10
Szerintem óvatosan megkérdezhetnéd a kolléganődet. Aztán, ha esetleg kitér a kérés elől, akkor ne erőltesd tovább, mert lehet, hogy nem akar szemtől szemben nemet mondani. De nincs mit veszítened, és lehet, hogy magukkal vinnének.
2019. jún. 9. 23:07
Úgy szeretnék elmenni már bulizni karácsonykor voltam utoljára céges buliban. És azelőtt meg évek óta sehol. Van egy aranyos kolléganőm akivel együtt ebédelünk meg viszonylag sokat beszélgetünk odabent. Van neki egy legjobb barátnője és vele kettesben járnak bulizni + kirándulni + színházba meg ilyenek. Az a lány nem a cégnél dologzik hanem máshol. Szemtelen dolog lenne megkérdeznem hogy ha mondja hogy mennek buliba mehetnék-e én is? Lehet kettesben akarnak menni vagy mi van ha visszautasít vagy nem akarja hogy a külsős barátnőjével keveredjek? Emiatt nem merem megkérdezni őt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook