Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek így megéri egyetemre menni? fórum

Szerintetek így megéri egyetemre menni? (beszélgetős fórum)


15. 9cc76994c5 (válaszként erre: 14. - 9cc76994c5)
2021. okt. 17. 02:15
3,5ev helyett 2 ev alatt
2021. okt. 17. 02:14
Foksz utan roviditett kepzesben tudsz bachelor diplomat is szerezni.Tehat is 3,5ev helyett 3 ev alatt lesz fosulid.BGE-n nezz korul.
2021. okt. 17. 01:28

Személyes tapasztalatom nincs a fosz képzésekkel kapcsolatban, de több ismerősöm is tanul/tanult ilyen szakokon. Könnyű bejutni államilag támogatott képzésre, egyszerűbben elvégezhető egy alapképzésnél és rövidebb is, de jó kis alap tudást ad a területen. Én ajánlom bárkinek, aki nem szeretne alapképzést, viszont szeretne felsőoktatásban tanulni. :)


A munkáltatók nem tudom hogyan viszonyulnak ehhez a papírhoz, viszont látni fogják az igyekezeted.


Sok sikert a terveidhez! :)

2021. okt. 16. 17:06

Tipikusan az a terület, ahol nem feltétlenül kell a diploma, elég egy ilyen felsooktatasi szakkepzes v hasonló is. :)


Tanulni hosszútávú befektetés. Mindenképpen javaslom h tanulj. Sok sikert!

11. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 16. 17:00
Ezekre, amiket megjelöltél a legtöbb helyen nem kell egyetem, de persze ha anyagilag és időben megengedheted magadnak, akkor semmi vesztenivalód nincs :)
2021. okt. 16. 13:31

Cselekedj megérzésed szerint.A tudás

hatalom.(nem avult el!) Segítséggel egy

nyelvvizsga is lesz. Sok sikert.

2021. okt. 16. 12:18

Egy angol sztem mindenkeppen jol jon.


A diploma az talan inkabb multinal lenne elony, ott mondjuk jo a penz; de nem tul embersegesek a munkajorulmenyek.

8. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 16. 11:53

Ha teszik ez a pálya, akkor hajrá! Akár későbbiekben egyéni vállalkozóként saját ügyfélkörrel is tudsz működni a bejelentett állásod mellett (is).

Könyvelőkre mindig nagy kereslet volt/van.


A diploma nem mindig nyújt megélhetést.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2021. okt. 16. 11:45
Nagyon jó a képzés! Tényleg csak azokat tanuljuk, amik tényleg szükségesek eleinte féltem a matektól, de minden tantárgyból csak ötösöm van. Pluszban ösztöndíjjat is kapok!
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 16. 11:29

Azt hiszem ez válasz lesz a kérdésedre: [link]


Tovább tájékozódhatsz az oldalon szereplő linkek segítségével.


Mennyire tetszik ez a pénzügyi-számviteli ügyintéző képzés?

A Penta Unió a Számvitel Navigátorral folyamatosan indít online mérlegképes könyvelői képzést (vidéki vizsgaközpontokkal), ahol érettségi a minimum belépési szint, de ha már van előképzettség azt beszámítják.

[link]

2021. okt. 16. 11:19

Szerintem reális terveid vannak. Tanulj, a tudás csak javadra válhat.

A meglevő ügyintézőivel már tudsz munkát vállalni, akár csak 4 órában is, akkor marad időd a további tanulásra. Hajrá, csináld, menni fog. :))

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 9370250d08)
2021. okt. 16. 11:10
Mindenképp, olyan munkahelyet szeretnék, ahol inkább irodai (pl: önkormányzatok, banki ügyintéző stb.) embereket keresnek. Mivel mozgássérült vagyok így csak a tanulás add, reményt a későbbiekben, hogy saját magam megtudjak élni.
3. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 16. 10:17

Ha ez minden vágyad, akkor simán! :)


Mondjuk én tudás-párti vagyok.


Mit szólnál inkább egy egyetemi képzéshez?


A foszk-ről nekem semmiylen tapasztalatom nincs. Nem tudom, hogy milyen területen, mennyire értékelik, mennyire szükséges.

Milyen munkahelyet szeretnél a későbbiekben/mik a lehetőségeid?

2021. okt. 16. 10:15

Amennyiben van rá lehetőséged, és ez minden vágyad, én azt mondom menj, hajrá!🙂

Idegen nyelv tanulása viszont mindenképp fontos lenne...

2021. okt. 16. 09:59
Minden vágyam, hogy a kezembe, foghassam az oklevelet! Most vagyok pénzügyi-számviteli ügyintéző képzésen, mert nem vettek fel két pont hiányzott. Újra érettségiznék ami 30.000.-ft és foszk képzésre jelentkeznék, mert idegen nyelvek terén nem vagyok otthon, egészségi probléma miatt sajnos én magántanuló voltam/vagyok, általános iskolás korom óta. Szerintetek így megéri foszk képzésre menni vagy elég az ügyintézői okj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook