Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek hogy nézek ki? fórum

Szerintetek hogy nézek ki? (beszélgetős fórum)


26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 19:14

Bőven nem a korosztályom vagy,így mondok véleményt. Szerintem kedves, értelmes szabályos arcod van.


De ez nem jelent semmit, a stílus a fontos, mennyire tudsz mással kommunikálni, mennyire vagy társasági ember, főleg mennyire tudsz egyedi lenni.

Ezzel nem az testékszerekre, tetkóra, divatra gondoltam, hanem van amikor ha mégoly csúnya is valaki, mint az ördög, de van egy sármja, egyedi megjelenése, habitusa.

Csak bátran a buliban!

2023. máj. 17. 16:32
Frizurából pedig olyat válassz amit tudsz viselni, amilyen a te stílusod. Nem kell mindenkinek CR7-féle divathajat vágatni, pláne ha fényévekre áll tőle az a stílus.
24. 69fcad429e (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 16:30
Egyébként arcra nem vagy a zsánerem de mint leírtam, ez nem számít (kor alapján anyád lehetnék :D ) . A szemüveget én is vagy lecserélném kontaktlencsére vagy egy divatosabb keretre.
23. Amaunet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 16:03

Szerintem "rendben vagy".

A hajadat ne a homlokodra előre, hanem hátra fésűld!

Azt senki nem kérdezte, hogy milyen buli lesz ez.

Ha olyan közegbe mész, ahol az elegánsabb megjelenés elvárt, akkor jó a fehér vagy valamilyen más egyszínű ing.

Ha korosztályoddal egy lazább buli, akkor sportos öltözék.


Tudom, sokaknak nincs 2-3 szemüvegük, hogy az öltözékükhöz variálják. Ha legközelebb készíttetsz, akkor egy fiatalosabb (határozott, magabiztos) keretet válassz! Most a vastagabb keretek divatosak.

22. tulipán*** (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 15:42
Oldalt nyírasd le rövidre, felül pedig állítsd taréjba középen zselével. Az a menő. És később lecserélném a szemüveget is a helyedben.
21. libikóka (válaszként erre: 20. - Libikóka)
2023. máj. 17. 15:38
Keress rá a neten,,talán kapsz valami inspirációt,,csak azt írtam hogy,, rövid férfi haj,,és tadámm.
20. libikóka (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 15:20
Jó rövid,,nem sok variáció van otthon, próbáld kicsit felborzolni,,fejtetőn pl.Aztán meglátod,,ha nem megy akkor fodrász.
2023. máj. 17. 15:12

Köszönöm az eddigi válaszokat.

"SipiAngi" igen, valóban most érettségiztem. :)

Frizurákra esetleg lenne valami tippetek?

18. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 15:07
Átlagos jófiú. Rosszfiú a zsánerem.
2023. máj. 17. 15:01

Én is egy másik frizurára szavazok.

Amúgy helyes srác vagy. Bár nem tudom, hogy filter nélkül hogyan festhetsz.

2023. máj. 17. 14:54

Egyetértek az előttem szólókkal, teljesen normálisan nézel ki, viszont egy jobban megválasztott frizura és szemüveg sokat "dobna" az összhatáson. De szintén nem a korosztályod vagyok. :DDD

Jó bulizást!

15. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Tien)
2023. máj. 17. 14:52

Én is azt mondom: lazább, fiatalosabb öltözék kellene, és nem a konzervatív fehér ing, nyakkendő.

Vagy nem ugyanazokat a fotókat nézzük?

14. libikóka (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2023. máj. 17. 14:46
+t
2023. máj. 17. 14:46

Rendben vagy,,egyetlen megjegyzésem van,,az a szemüveg(szerintem)nem jól megválasztot.

De nehogy anélkül menj:))

Érezd jól magad:))

2023. máj. 17. 14:45
Nincs semmi gond az arcoddal, de én a helyedben egy kicsit divatosabb frizurát meg szemüvegkeretet választanék. Sokat dobna az összhatáson, túl kisfiús/ódivatú mindkettő, és szerintem nem a jó értelemben. De ez csak az én véleményem, és szerintem én is idősebb vagyok nálad egy.. 10 évvel 🥲
11. tien (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2023. máj. 17. 14:44

Ezzel vitatkoznék,ne legyen olyan mint a többi.

Ha tudja viselni a lazán elengáns cuccokat ,miért ne?

10. SipiAngi (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 14:43

Kedves, intelligens pasi benyomását kelted!😊 Remélem a buliba viszont nem így mész, mert nekem kapásból az jutott eszembe, hogy Te biztos most éretségiztél.🙂

Ha elfogadsz egy tanácsot, buli előtt mindenképpen birotválkozz meg! Az ing esetleg maradhat, de a nyakkendőt felejtsd el. Csinálj valamit a hajaddal is. Nálam max 10/6, de én kb 20 évvel vagyok idősebb nálad.

2023. máj. 17. 14:41
Jól nézel ki, helyes srácnak tűnsz. De ez a fehér ing-nyakkendő kb. 50-60 évvel ezelőtt volt "menő". Vagy ismét ez a nyerő? Engem nem zavar, de nehogy ez legyen majd a sikertelenséged oka! Nézz körbe a korodbeliek között, hogyan célszerű ma egy buliban megjelenni.
8. tien
2023. máj. 17. 14:40

Veled elengedném a lányom buliba ( ha lenne😉)


Ne a mi értékelésünk legyen a mérvadó.

7. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 14:36

Viccesen azt írtam volna, úgy nézel ki, mint más be.

A fotódat látva, szerintem normálisan nézel ki.

2023. máj. 17. 14:33
Szerintem normálisan nézel ki. Semmi orr és fül karika, mint a legtöbb veled egykorú srácnak. A ruhád, már amit látni belőle az is azt tükrözi, hogy egy normális fiatal vagy. Jó bulizást!
5. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 14:27

Pont az unokám lehetnél.

Innen vársz választ?

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 14:23

Ennek amúgy mi értelme? Mert hiába tetszel, vagy nem tetszel itt valakinek, a buliban még simán lehet bármelyik verzió.

Vagy hátha valaki ismerkedne itt veled?

2023. máj. 17. 14:17

10/5 , bocsi...


(De ne az én véleményem legyen a mérvadó, legalább egy tízessel lehetek öregebb nálad)

2023. máj. 17. 14:06
Link: [link]
2023. máj. 17. 14:01

Sziasztok!

Megyek majd buliba és kívancsi vagyok, hogy az idegenek milyennek látnak.

Szerintetek hogy nézek ki?

10/?

Inkább hölgyek véleményét várnám.

A képeket a linken tudjátok megnézni.

Előre is köszönöm az őszonte válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook